Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Milerienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12389, Galiojanti

2019-08-09, 11:36 | 7

Gydytoja kaip gydytoja.. Nu bet sesutė tai labai nemaloni. Buvau atsiusta savo akuseres patikrinimui (nestumas) bet pries tai buvau tikrinta santariskese, tai sesele nesuprato kam to reikia, juk mane jau tikrino, seseles zodziai : tegul eina kakot ta (akuseres vardas), bl*t dar tokiu durniu paieskot reikia.
Nezinau ar prie paciento butina sitaip kalbet, ziauriai nejaukiai pasijutau. Daugiau neiciau cia vien del seseles.

2018-04-10, 19:54 | 4

Nuostabi gydytoja. Išgydė problemą, kurios kitos gydytojos nepastebėjo ir nuvertino. Lankiausi VRCP.

2018-03-07, 16:13 | 3

Kaip žmogus - maloni. Tačiau apžiūrėjusi mane (pora min., echoskopu per viršų) po nesivystančio nėštumo ir persileidimo, pasakė, kad gimda visiškai tuščia, viskas gražiai išsivalė ir nieko nebėra, viskas gerai. Dėja, po to, kai grįžau laiminga namo, kad jau viskas praėjo ir baigėsi... prasidėjo labai didelis kraujavimas, toliau viskas valėsi, krito gabalais tiesiog. Įdomu, kaip iš tuščios gimdos gali kristi viskas gabalais ir tęstis intensyvus kraujavimas dar kelias dienas. Galiausiai buvau skubiai operuojama (daroma abrazija). Štai tau ir gimda tuščia, štai tau ir viskas OK. Lankiausi poliklinikoje. Esant normaliam nėštumui negrįžčiau jokiu būdu :). Man rūpi mano sveikata, bet, panašu, kad tik man:)

2017-07-26, 14:00 | IP: *.*.*.*
2017-02-24, 22:52 | 1

Gydytoja puiki. Jos dėka išvengiau operacijos.

2017-02-23, 19:47 | 1

Bijojiau eiti pas ginekologę, bet po apsilankymo pas šią gydytoją visos abejonės nuėjo šalin. Labai rami ir maloni gydytoja, paklausius įvairių klausymų viską išaiškino. Rekomenduoju.

2017-01-18, 23:22 | 1

Blogiausi atsiliepimai. Matė 38 sav.virkstelės kilpą, bet pasakė, kad čia nieko baisaus, dažnai taip būna, nė nepasivargino nusiųsti išsamesniam tyrimui. Nuramino ir išsiuntė namo. 40sav.gimė negyvas mano sūnelis, nes virkštelė buvo užsiveržus į mazgą. To tikrai buvo galima išvengt!

2017-01-17, 14:14 | 2

Niekam nerekomenduociau eiti pas sia gyd. Visa nestuma pas ja lankiausi, per visas apziuras teige, kad viskas puiku,vaikas sveikas...
Kai pagimdziau, musu seimai buvo sokas, nes vakelis gime visiskai nesveikas, su daugiabiniais vidaus ir isores defektais, santariskiu kl.daktarai negalejo patiketi,kad per visa nestuma gyd.nieko nepastebejo. Musu angeliukas po 3 savaiciu mire.
Taip iseina,kad gyd.žiuredama su echoskopu rase is galvos organu ir isores parametrus... nezinau kaip toks gyd.gali dirbti toki darba,atsakomybes nera visiskai. Psichine trauma padaryta man ir mano seimai visam gyvenimui.
Nescios moterys,apeikit sia gyd.sonu.

2016-10-25, 14:28 | IP: 84.240.11.105

Nuostabi ginekolovė, neičiau pas kitą

2016-07-24, 22:13 | IP: 77.219.94.38

Labai maloni ir zinanti savo darba.