Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Milerienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12389, Galiojanti

2019-08-09, 11:36 | 8

Gydytoja kaip gydytoja.. Nu bet sesutė tai labai nemaloni. Buvau atsiusta savo akuseres patikrinimui (nestumas) bet pries tai buvau tikrinta santariskese, tai sesele nesuprato kam to reikia, juk mane jau tikrino, seseles zodziai : tegul eina kakot ta (akuseres vardas), bl*t dar tokiu durniu paieskot reikia.
Nezinau ar prie paciento butina sitaip kalbet, ziauriai nejaukiai pasijutau. Daugiau neiciau cia vien del seseles.

2018-04-10, 19:54 | 4

Nuostabi gydytoja. Išgydė problemą, kurios kitos gydytojos nepastebėjo ir nuvertino. Lankiausi VRCP.

2018-03-07, 16:13 | 3

Kaip žmogus - maloni. Tačiau apžiūrėjusi mane (pora min., echoskopu per viršų) po nesivystančio nėštumo ir persileidimo, pasakė, kad gimda visiškai tuščia, viskas gražiai išsivalė ir nieko nebėra, viskas gerai. Dėja, po to, kai grįžau laiminga namo, kad jau viskas praėjo ir baigėsi... prasidėjo labai didelis kraujavimas, toliau viskas valėsi, krito gabalais tiesiog. Įdomu, kaip iš tuščios gimdos gali kristi viskas gabalais ir tęstis intensyvus kraujavimas dar kelias dienas. Galiausiai buvau skubiai operuojama (daroma abrazija). Štai tau ir gimda tuščia, štai tau ir viskas OK. Lankiausi poliklinikoje. Esant normaliam nėštumui negrįžčiau jokiu būdu :). Man rūpi mano sveikata, bet, panašu, kad tik man:)

2017-07-26, 14:00 | IP: *.*.*.*
2017-02-24, 22:52 | 1

Gydytoja puiki. Jos dėka išvengiau operacijos.

2017-02-23, 19:47 | 1

Bijojiau eiti pas ginekologę, bet po apsilankymo pas šią gydytoją visos abejonės nuėjo šalin. Labai rami ir maloni gydytoja, paklausius įvairių klausymų viską išaiškino. Rekomenduoju.

2017-01-18, 23:22 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-01-17, 14:14 | 2
2016-10-25, 14:28 | IP: 84.240.11.105

Nuostabi ginekolovė, neičiau pas kitą

2016-07-24, 22:13 | IP: 77.219.94.38

Labai maloni ir zinanti savo darba.

2016-06-16, 00:36 | IP: 188.69.211.11

Gydytoja rami, švelni, mažakalbė. Sesutė kaip iš Sovietmečio. Stačiokiška, bambanti...

2016-05-20, 11:33 | IP: 195.182.93.211

labai maloni, tikrai profesionali gydytoja,. Nemoralizavo, išklausė, be jokių išankstinių nuostatų, paaiškino situaciją, pasiteiravo ar supratau, Uždavus patikslinančius klausimus maloniai atsakė, patarė, pakartotinai paaiškino. Lankiausi pirmą kartą ir jei reiks ateityje, rinksiuosi šią gydytoją.

2016-01-05, 17:20 | IP: *.*.*.*
2015-06-01, 15:56 | IP: 78.157.87.250

Labai rūpestinga gydytoja, visada išklauso nusiskundimus, paskiria tikslų gydymą. Lankiausi visą nėštumą pas ją, kai ji atostogavo teko lankytis dar pas S. Murmienę, tai po pirmo apsilankymo daugiau kojos net nekėliau. Skiriasi abi gydytojos kaip diena ir naktis. Tikrai išmano savo darbą, ir su pacientu nesielgia arogantiškai. Tikrai lb kompitetinga gydytoja, daugiau tokių būtų!!!!!

2015-03-17, 14:28 | IP: 88.223.27.219

Lankausi pas šią gydytoją 4-5 metus, maloni ir rūpestinga gydytoja, grąžinusi pasitikėjimą ginekologais po didelės nesėkmės, kai dėl pinigų buvau dvejus metus gydoma nuo ligų, kuriomis net nesirgau. Gyd. Milerienės konsultacijos ramios ir nenuteikia nemaloniai, ji padėjo man dorotis su cistomis, labai gražiai prižiūrėjo ir padėjo susivokti pirmaisiais nėštumo mėnesiais (mielai būčiau patikėjusi save į jos rankas ir toliau, tik kad viso nėštumo privati priežiūra - per brangus malonumas mano šeimai).