Pacientai, kurie rekomenduoja Simona Dikšienė, %

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15891, Galiojanti

Išduota: 2008-01-23, Nr. MPL-10291, Panaikinta

Dikšienė Simona dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-06-19, 01:44 | 3

Ramybės įsikunijimas... tobula mūsų Daktarė. ❤

2019-04-15, 14:42 | 1

Nuostabi gydytoja! Maloni, geranoriška, besišypsanti, rūpestinga, visuomet skirs laiko tiek, kiek reikia, stengiasi padėti. Mylimiausia mūsų gydytoja. Esam labai patenkinti.

2019-01-23, 10:56 | 1

Prieš 6 metus pakeitėme gydytoją ir užsirašėme pas Simoną. Esu labai patenkinta šiuo savo sprendimu. Tai viena profesionaliausių sutiktų gydytojų - neskiriami be reikalo antibiotikai, esant reikalui visada specialistų konsultacijos. Ir vaikai labai mėgsta gydytoją.
Sėkmės jums!

2018-10-02, 10:20 | 1

Dėmesinga, nuoširdi gydytoja, visa šeima pas ją gydomės ir esu viskuo patenkinta. Domisi naujovėmis, niekada neperša vienintelio vaisto ar gydymo būdo. Visada atlieka reikalingus tyrimus, skiria siuntimus pas specialistus, kai to reikia. Tai gydytoja, kurios nebijau nieko klausti, nes jai nėra kvailų klausimų ar nereikšmingų nusiskundimų. Vaikus prižiūri nuo gimimo, pastebėjo ir atrado vieno jų esminių sveikatos sutrikimų, kuriuos sėkmingai gydome jos dėka. Ir kaip bebūtų keista - juk tiek daug pacientų, o atsimena visų vardus, buvusias problemas, vos ne atmintinai tyrimų rezultatus pamena :) Ačiū, Jums, Simona, kad esate!

2018-07-22, 15:31 | 4

Patys geriausi atsiliepimai, pakeitem gydytoja pries tai buvusia ir esame Simona be galo patenkinti. Demesinga, rupestinga, labai graziai sutaria su vaikais, jokios prievartos, jokio skubejimo, atsako i visus klausimus issamiai. Nuostabi savo srities profesionale!