Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Simona Dikšienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15891, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dikšienė Simona dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.2% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.1% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93.4% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

95.4% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

94% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.3% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.3% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-19, 13:15 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni ir tokia lengvai bendraujanti daktarė, be jokių ten mokymų, ko reikia, ko nereikia daryti. Lankėmės vos kelis kartus, kol pavadavo kitą daktarę Antakalnio poliklinikoje prieš 4-5 metus. Tačiau vienintelė iš 3 daktarių (neskaitant pirmosios Vengrienės), kuri labai pozityvi ir linksma bei tiko vaikui. Tikra vaikų daktarė <3.
Rekomenduoju.

2020-06-01, 23:49 | Registruotas lankytojas 2

Superinė gydytoja. Visada maloni ir dalykiška tiek bendraujant nuotoliniu tiek gyvai lankantis kabinete.Visada įsigilina į problemas ir priima tinkamus sprendimus.Suteikia saugos jausmą pacientui ir pasitikėjimą gydytoja kaip specialiste.Ačiū Jums.

2020-02-03, 20:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Kiekvieną kartą atėjus maloniai priima, nuodugniai viską išsiaiškina ir parenka geriausią gydymą. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, dirbanti iš pašaukimo. Niekuomet negaili savo brangaus laiko, pakonsultuoja net tada, kai jos darbo valandos dar neprasidėjusios, maloniai atsako į elektroninius laiškus ir net pati po kiek laiko pasiteirauja, kaip jaučiasi pacientas. Jei būtų geriausios gydytojos "Oskarai", nedvejodama jai įteikčiau! Ačiū! :)

2019-06-19, 00:44 | Registruotas lankytojas 5

Ramybės įsikunijimas... tobula mūsų Daktarė. ❤

2019-04-15, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Maloni, geranoriška, besišypsanti, rūpestinga, visuomet skirs laiko tiek, kiek reikia, stengiasi padėti. Mylimiausia mūsų gydytoja. Esam labai patenkinti.

2019-01-23, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Prieš 6 metus pakeitėme gydytoją ir užsirašėme pas Simoną. Esu labai patenkinta šiuo savo sprendimu. Tai viena profesionaliausių sutiktų gydytojų - neskiriami be reikalo antibiotikai, esant reikalui visada specialistų konsultacijos. Ir vaikai labai mėgsta gydytoją.
Sėkmės jums!

2018-10-02, 09:20 | Registruotas lankytojas 3

Dėmesinga, nuoširdi gydytoja, visa šeima pas ją gydomės ir esu viskuo patenkinta. Domisi naujovėmis, niekada neperša vienintelio vaisto ar gydymo būdo. Visada atlieka reikalingus tyrimus, skiria siuntimus pas specialistus, kai to reikia. Tai gydytoja, kurios nebijau nieko klausti, nes jai nėra kvailų klausimų ar nereikšmingų nusiskundimų. Vaikus prižiūri nuo gimimo, pastebėjo ir atrado vieno jų esminių sveikatos sutrikimų, kuriuos sėkmingai gydome jos dėka. Ir kaip bebūtų keista - juk tiek daug pacientų, o atsimena visų vardus, buvusias problemas, vos ne atmintinai tyrimų rezultatus pamena :) Ačiū, Jums, Simona, kad esate!

2018-07-22, 14:31 | Registruotas lankytojas 4

Patys geriausi atsiliepimai, pakeitem gydytoja pries tai buvusia ir esame Simona be galo patenkinti. Demesinga, rupestinga, labai graziai sutaria su vaikais, jokios prievartos, jokio skubejimo, atsako i visus klausimus issamiai. Nuostabi savo srities profesionale!

2018-04-05, 18:19 | Registruotas lankytojas 1

Turiu dvejopa nuomone apie šią gydytoja. Iki šiol tikrai viskas buvo puiku ir dėmesys ir rūpestis ir konsultacijos, bet... Kol viskas gerai, tol viskas gražu ir puiku. Mano vaikutis jau kuris laikas serga tai viena tai kita liga. Vieno vizito metu gydytojai pasakiau savo nusiskundimus t.y vaikučio, gydytoja nereagavo, tiksliau reagavo bet nesusirūpino. Sako gal tas o gal anas. Galėjo skirti papildomų tyrimų, papildomų specialistų konsultacijų, galbūt nebūtų tokių pasekmių/problemų kurias turime dabar. Labai liūdna ir pikta, kad laiku nebuvo susirūpinta.

Dikšienė Simona atsakė

Apgailestauju dėl neatlieptų lūkęsčių! Jei tęsis mūsų bendravimas- visuomet laukiu pastebėjimų, juk tobulėjimas neturi pabaigos.

2018-02-13, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Mūsų šeimynai pasisekė, kad esame vaikų gyd. Simonos Dikšienės rankose.
Jos rūpestis, švelnumas, atsakingumas, dėmesingumas vaikams vertinamas 10 balų iš 10.
D.V.D.R.E. Česnauskių šeimyna

2018-01-12, 18:16 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Užrašėme mažylę su rekomendacijomis. Dabar rekomenduojame ir kitiems. Nors gydytoja tikrai greita, net kalba greitakalbe - niekada nesijaučiau skubinama, priešingai. Pirmojo apsilankymo metu ir maitinau mažylę, ir gydytoja vis pabrėžė, jog turime laiko. Kitų atvykimų metu visuomet priimdavo laiku, netenka laukti eilėje. Kam aktualu - gydytoja palaiko natūralų žindymą. Man labai svarbu, jog žinau, kad ji visuomet bus pasiekiama. Taip pat didžiausias darbas kurį ji daro - ramybė. Jei kyla klausimų, ar sunerimstu- visuomet nuramina. Mano akimis ji tikrai profesionali, kompetetinga ir moderni. Mes pasirinkome BLW (pedagoginį primaitinimą), gydytoja nė kiek nenustebo, bet pakonsultavo, kaip elgtis, jei vaikas springtų. Rimtų ligų neturėjome, bet į smulkius nusiskundimus žiūri atsakingai, tačiau nekiša antibiotikų. Vaikui ji taip pat labai patinka. Mes laukiame kiekvieno profilaktinio patikrinimo, nes pasiilgstame gydytojos. Rekomenduoju tiems, kam reikia rūpestingo patarėjo, konsultanto, vaiko auginimo klausimais. Mano akimis ji yra puikus tikro pediatro pavyzdys.

2018-01-10, 11:17 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad ji mūsų dukrytės gydytoja. Labai maloni, profesionali, žmogiška. Galima pilnai pasitikėti. Gera žinoti, kad tavo vaikas gerose rankose.

2017-09-01, 10:41 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, šilta, jautri, betarpiška. Skiria daug dėmesio vaikui, jautriai bendrauja su tėvais. Džiaugiamės per kiekvieną apsilankymą :)

2017-05-27, 23:18 | Registruotas lankytojas 3

Labai miela, maloni, šilta gydytoja. Visada pilnai įsigilina į problemą, stengiasi be reikalo nekišti vaistų, jei tai nebūtina, siųsti pas įvairius specialistus visapusiškam problemos ištyrimui, atidi, klausosi, ką pacientas sako. Tikrai žiūri paciento gerovės. Tik geriausi žodžiai apie ją, džiaugiuosi, kad turiu ją kaip savo šeimos gydytoją.

2017-04-10, 02:45 | IP: 78.60.183.147

Superinė gydytoja. Rekomenduoju.