Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15891, Galiojanti

Išduota: 2008-01-23, Nr. MPL-10291, Panaikinta

Dikšienė Simona dirba šioje gydymo įstaigoje

2018-10-02, 10:20 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Dėmesinga, nuoširdi gydytoja, visa šeima pas ją gydomės ir esu viskuo patenkinta. Domisi naujovėmis, niekada neperša vienintelio vaisto ar gydymo būdo. Visada atlieka reikalingus tyrimus, skiria siuntimus pas specialistus, kai to reikia. Tai gydytoja, kurios nebijau nieko klausti, nes jai nėra kvailų klausimų ar nereikšmingų nusiskundimų. Vaikus prižiūri nuo gimimo, pastebėjo ir atrado vieno jų esminių sveikatos sutrikimų, kuriuos sėkmingai gydome jos dėka. Ir kaip bebūtų keista - juk tiek daug pacientų, o atsimena visų vardus, buvusias problemas, vos ne atmintinai tyrimų rezultatus pamena :) Ačiū, Jums, Simona, kad esate!

2018-07-22, 15:31 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Patys geriausi atsiliepimai, pakeitem gydytoja pries tai buvusia ir esame Simona be galo patenkinti. Demesinga, rupestinga, labai graziai sutaria su vaikais, jokios prievartos, jokio skubejimo, atsako i visus klausimus issamiai. Nuostabi savo srities profesionale!

2018-04-05, 19:19 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Turiu dvejopa nuomone apie šią gydytoja. Iki šiol tikrai viskas buvo puiku ir dėmesys ir rūpestis ir konsultacijos, bet... Kol viskas gerai, tol viskas gražu ir puiku. Mano vaikutis jau kuris laikas serga tai viena tai kita liga. Vieno vizito metu gydytojai pasakiau savo nusiskundimus t.y vaikučio, gydytoja nereagavo, tiksliau reagavo bet nesusirūpino. Sako gal tas o gal anas. Galėjo skirti papildomų tyrimų, papildomų specialistų konsultacijų, galbūt nebūtų tokių pasekmių/problemų kurias turime dabar. Labai liūdna ir pikta, kad laiku nebuvo susirūpinta.

Dikšienė Simona atsakė

Apgailestauju dėl neatlieptų lūkęsčių! Jei tęsis mūsų bendravimas- visuomet laukiu pastebėjimų, juk tobulėjimas neturi pabaigos.

2018-02-13, 12:13 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Mūsų šeimynai pasisekė, kad esame vaikų gyd. Simonos Dikšienės rankose.
Jos rūpestis, švelnumas, atsakingumas, dėmesingumas vaikams vertinamas 10 balų iš 10.
D.V.D.R.E. Česnauskių šeimyna

2018-01-12, 19:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Nuostabi gydytoja. Užrašėme mažylę su rekomendacijomis. Dabar rekomenduojame ir kitiems. Nors gydytoja tikrai greita, net kalba greitakalbe - niekada nesijaučiau skubinama, priešingai. Pirmojo apsilankymo metu ir maitinau mažylę, ir gydytoja vis pabrėžė, jog turime laiko. Kitų atvykimų metu visuomet priimdavo laiku, netenka laukti eilėje. Kam aktualu - gydytoja palaiko natūralų žindymą. Man labai svarbu, jog žinau, kad ji visuomet bus pasiekiama. Taip pat didžiausias darbas kurį ji daro - ramybė. Jei kyla klausimų, ar sunerimstu- visuomet nuramina. Mano akimis ji tikrai profesionali, kompetetinga ir moderni. Mes pasirinkome BLW (pedagoginį primaitinimą), gydytoja nė kiek nenustebo, bet pakonsultavo, kaip elgtis, jei vaikas springtų. Rimtų ligų neturėjome, bet į smulkius nusiskundimus žiūri atsakingai, tačiau nekiša antibiotikų. Vaikui ji taip pat labai patinka. Mes laukiame kiekvieno profilaktinio patikrinimo, nes pasiilgstame gydytojos. Rekomenduoju tiems, kam reikia rūpestingo patarėjo, konsultanto, vaiko auginimo klausimais. Mano akimis ji yra puikus tikro pediatro pavyzdys.

2018-01-10, 12:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Džiaugiuosi, kad ji mūsų dukrytės gydytoja. Labai maloni, profesionali, žmogiška. Galima pilnai pasitikėti. Gera žinoti, kad tavo vaikas gerose rankose.

2017-09-01, 11:41 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabi gydytoja, šilta, jautri, betarpiška. Skiria daug dėmesio vaikui, jautriai bendrauja su tėvais. Džiaugiamės per kiekvieną apsilankymą :)

2017-05-28, 00:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Labai miela, maloni, šilta gydytoja. Visada pilnai įsigilina į problemą, stengiasi be reikalo nekišti vaistų, jei tai nebūtina, siųsti pas įvairius specialistus visapusiškam problemos ištyrimui, atidi, klausosi, ką pacientas sako. Tikrai žiūri paciento gerovės. Tik geriausi žodžiai apie ją, džiaugiuosi, kad turiu ją kaip savo šeimos gydytoją.

2017-04-10, 03:45 | IP: 78.60.183.147

Superinė gydytoja. Rekomenduoju.

2016-09-28, 22:57 | IP: 185.127.1.86

Skubu pasidžiaugti ,kad ši gydytoja pagaliau sugrįžo į darbą po motinystės atostogų.Džiaugiamės vėl ją turėdami.

2015-08-09, 13:14 | IP: 78.60.176.26

Rami, išklausanti, neskubanti, skirianti pacientui laiko tiek kiek reikia, maloni, moka elgtis su vaikais, siunčia pas specialistus esant reikalui.

2015-05-20, 09:44 | IP: 81.7.82.52

Nuostabi gydytoja. Labai profesionali, tačiau taip pat šilta, rūpestinga, atidi. "Prisijaukino" dukrytę, kuri iki tol paniškai gydytojų bijojo.
Ačiū ir sėkmės jums.

2015-05-04, 10:56 | IP: 84.46.196.225

Tikrai nuostabi gydytoja.

2015-04-19, 21:39 | IP: 88.223.16.74

Puiki gydytoja: maloni, dėmesinga, rūpestinga ir mokanti bendrauti su vaikais. Tokia ir turėtų būti gydytoja. 10 balų iš 10.

2014-12-20, 12:15 | IP: 154.46.98.216

NEPAPRASTA,PROFESIONALI IR BE GALO NUOŠIRDI ASEMYBĖ .JOKIOS BAIMĖS NESĖJA PACIENTUI,PASIŪLO KELIAS IŠEITIS.ĮSIGILINA Į SITUACIJĄ,NUODUGNIAI APŽIŪRI.SUSITIKIMO SU GYDYTOJA LAUKIU KAIP SU ARTIMAI PAŽĮSTAMU ŽMOGYMI.MUMS PATIEMS KEISTA.KITO SAVO ŠEIMAI GYDYTOJO NEĮSIVAIZDUOJAME.AČIŪ JUMS GYDYTOJA.

2014-12-03, 09:02 | IP: 213.190.53.61

Profesionali, kompetetinga, puikiai bendrauja. Nekeistume į jokią kitą.

2014-11-28, 08:46 | IP: 193.219.12.239

Superinė gydytoja, kaip žmogus ir medikas.

2014-11-06, 17:40 | IP: 88.223.24.52

Esame labai patenkinti šios gydytojos darbu. Ji maloniai ir tuo pačiu konstruktyviai bendrauja, visada atidžiai apžiūri vaikutį, atsakingai parenka vaistus.
Ačiū, gydytoja!

2014-09-10, 13:56 | IP: 80.254.158.4

Labai rupestinga gydytoja! Labai graziai bendrauja su vaikais. Visada nuodugniai apziuri ir isklauso.

2014-08-04, 17:42 | IP: 83.189.224.25

Labai maloni, rupestinga. Moka prieiti prie vaiko, tik jos deka 4metu dukra atsikrate baltu chalatu baimes.

2014-07-16, 13:42 | IP: 88.119.87.40

Puiki, mandagi, kompetetinga, profesionali, draugiška, rūpestinga.