Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15891, Galiojanti

Išduota: 2008-01-23, Nr. MPL-10291, Panaikinta

Dikšienė Simona dirba šioje gydymo įstaigoje

Žiniasklaida apie Dikšienė Simona:(Beta)

Visuomenėje plinta neįprastas būdas nuraminti žagsulį: gydytoja jį ...

Prieš 6 dieną (-ų) Vilniaus Antakalnio poliklinikos Šeimos gydytoja Simona Dikšienė sako, ... poliklinikos šeimos gydytoja S. Dikšienė pataria išbandyti ir kitus:.

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.

2018-04-05, 19:19 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Turiu dvejopa nuomone apie šią gydytoja. Iki šiol tikrai viskas buvo puiku ir dėmesys ir rūpestis ir konsultacijos, bet... Kol viskas gerai, tol viskas gražu ir puiku. Mano vaikutis jau kuris laikas serga tai viena tai kita liga. Vieno vizito metu gydytojai pasakiau savo nusiskundimus t.y vaikučio, gydytoja nereagavo, tiksliau reagavo bet nesusirūpino. Sako gal tas o gal anas. Galėjo skirti papildomų tyrimų, papildomų specialistų konsultacijų, galbūt nebūtų tokių pasekmių/problemų kurias turime dabar. Labai liūdna ir pikta, kad laiku nebuvo susirūpinta.

Dikšienė Simona atsakė

Apgailestauju dėl neatlieptų lūkęsčių! Jei tęsis mūsų bendravimas- visuomet laukiu pastebėjimų, juk tobulėjimas neturi pabaigos.

2018-02-13, 12:13 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Mūsų šeimynai pasisekė, kad esame vaikų gyd. Simonos Dikšienės rankose.
Jos rūpestis, švelnumas, atsakingumas, dėmesingumas vaikams vertinamas 10 balų iš 10.
D.V.D.R.E. Česnauskių šeimyna

2018-01-12, 19:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Nuostabi gydytoja. Užrašėme mažylę su rekomendacijomis. Dabar rekomenduojame ir kitiems. Nors gydytoja tikrai greita, net kalba greitakalbe - niekada nesijaučiau skubinama, priešingai. Pirmojo apsilankymo metu ir maitinau mažylę, ir gydytoja vis pabrėžė, jog turime laiko. Kitų atvykimų metu visuomet priimdavo laiku, netenka laukti eilėje. Kam aktualu - gydytoja palaiko natūralų žindymą. Man labai svarbu, jog žinau, kad ji visuomet bus pasiekiama. Taip pat didžiausias darbas kurį ji daro - ramybė. Jei kyla klausimų, ar sunerimstu- visuomet nuramina. Mano akimis ji tikrai profesionali, kompetetinga ir moderni. Mes pasirinkome BLW (pedagoginį primaitinimą), gydytoja nė kiek nenustebo, bet pakonsultavo, kaip elgtis, jei vaikas springtų. Rimtų ligų neturėjome, bet į smulkius nusiskundimus žiūri atsakingai, tačiau nekiša antibiotikų. Vaikui ji taip pat labai patinka. Mes laukiame kiekvieno profilaktinio patikrinimo, nes pasiilgstame gydytojos. Rekomenduoju tiems, kam reikia rūpestingo patarėjo, konsultanto, vaiko auginimo klausimais. Mano akimis ji yra puikus tikro pediatro pavyzdys.

2018-01-10, 12:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Džiaugiuosi, kad ji mūsų dukrytės gydytoja. Labai maloni, profesionali, žmogiška. Galima pilnai pasitikėti. Gera žinoti, kad tavo vaikas gerose rankose.

2017-09-01, 11:41 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabi gydytoja, šilta, jautri, betarpiška. Skiria daug dėmesio vaikui, jautriai bendrauja su tėvais. Džiaugiamės per kiekvieną apsilankymą :)

2017-05-28, 00:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Labai miela, maloni, šilta gydytoja. Visada pilnai įsigilina į problemą, stengiasi be reikalo nekišti vaistų, jei tai nebūtina, siųsti pas įvairius specialistus visapusiškam problemos ištyrimui, atidi, klausosi, ką pacientas sako. Tikrai žiūri paciento gerovės. Tik geriausi žodžiai apie ją, džiaugiuosi, kad turiu ją kaip savo šeimos gydytoją.

2017-04-10, 03:45 | IP: 78.60.183.147 Kas parašė?

Superinė gydytoja. Rekomenduoju.

2016-09-28, 22:57 | IP: 185.127.1.86 Kas parašė?

Skubu pasidžiaugti ,kad ši gydytoja pagaliau sugrįžo į darbą po motinystės atostogų.Džiaugiamės vėl ją turėdami.

2015-08-09, 13:14 | IP: 78.60.176.26 Kas parašė?

Rami, išklausanti, neskubanti, skirianti pacientui laiko tiek kiek reikia, maloni, moka elgtis su vaikais, siunčia pas specialistus esant reikalui.

2015-05-20, 09:44 | IP: 81.7.82.52 Kas parašė?

Nuostabi gydytoja. Labai profesionali, tačiau taip pat šilta, rūpestinga, atidi. "Prisijaukino" dukrytę, kuri iki tol paniškai gydytojų bijojo.
Ačiū ir sėkmės jums.

2015-05-04, 10:56 | IP: 84.46.196.225 Kas parašė?

Tikrai nuostabi gydytoja.

2015-04-19, 21:39 | IP: 88.223.16.74 Kas parašė?

Puiki gydytoja: maloni, dėmesinga, rūpestinga ir mokanti bendrauti su vaikais. Tokia ir turėtų būti gydytoja. 10 balų iš 10.

2014-12-20, 12:15 | IP: 154.46.98.216 Kas parašė?

NEPAPRASTA,PROFESIONALI IR BE GALO NUOŠIRDI ASEMYBĖ .JOKIOS BAIMĖS NESĖJA PACIENTUI,PASIŪLO KELIAS IŠEITIS.ĮSIGILINA Į SITUACIJĄ,NUODUGNIAI APŽIŪRI.SUSITIKIMO SU GYDYTOJA LAUKIU KAIP SU ARTIMAI PAŽĮSTAMU ŽMOGYMI.MUMS PATIEMS KEISTA.KITO SAVO ŠEIMAI GYDYTOJO NEĮSIVAIZDUOJAME.AČIŪ JUMS GYDYTOJA.

2014-12-03, 09:02 | IP: 213.190.53.61 Kas parašė?

Profesionali, kompetetinga, puikiai bendrauja. Nekeistume į jokią kitą.

2014-11-28, 08:46 | IP: 193.219.12.239 Kas parašė?

Superinė gydytoja, kaip žmogus ir medikas.

2014-11-06, 17:40 | IP: 88.223.24.52 Kas parašė?

Esame labai patenkinti šios gydytojos darbu. Ji maloniai ir tuo pačiu konstruktyviai bendrauja, visada atidžiai apžiūri vaikutį, atsakingai parenka vaistus.
Ačiū, gydytoja!

2014-09-10, 13:56 | IP: 80.254.158.4 Kas parašė?

Labai rupestinga gydytoja! Labai graziai bendrauja su vaikais. Visada nuodugniai apziuri ir isklauso.

2014-08-04, 17:42 | IP: 83.189.224.25 Kas parašė?

Labai maloni, rupestinga. Moka prieiti prie vaiko, tik jos deka 4metu dukra atsikrate baltu chalatu baimes.

2014-07-16, 13:42 | IP: 88.119.87.40 Kas parašė?

Puiki, mandagi, kompetetinga, profesionali, draugiška, rūpestinga.