Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Vainauskienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09485, Galiojanti

Išduota: 2005-05-02, Nr. MPL-06800, Panaikinta

Vainauskienė Jurgita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vainauskienė Jurgita?

2020-01-29, 14:38 | 4

Nesurado problemos - neurologinio sutrikimo - neramių kojų sindromo, nors skundai buvo labai specifiniai, dėl ko teko kęsti be vaistų dar pusę metų

2019-12-31, 15:48 | 3

Pas šią gydytoją lankausi kas kelis mėnesius (buvau jau gal 6 kartus) dėl lėtinių įtampos galvos skausmų. Labai pasitikiu šia gydytoja, ji labai supratinga, maloni, matosi, kad turi daug patirties, jai nuoširdžiai rūpi mano sveikata, analizuoja įvairiausius faktorius, klausia net kaip mano draugas reaguoja į ligą, nes ir tai turi įtakos mano sveikatai. Labai rekomenduoju turintiems ir mažesnes, ir didesnes galvos skausmų ligas.

2019-11-08, 11:21 | 4

Labai kompetetetinga ir rūpestinga. Iš karto rado problemą, kurios nepastebėjo kiti neurologai. Tiksli. Viską paaiškino. Nusiuntė konsultacijai pas neirochurgą, ir netgi prie manęs skambino jam pasiteirauti ar gali skubiai priimti. Pirmą kartą mačiau gydytoją, kuris taip nuoširdžiai norėjo man padėti. Jos žodžiai: palaukite, aš rasiu kontaktus, paskambindiu, pasikonsultuosiu ir būsiu rami, kad dėl Jūsų padariau aš viską. Ar operocija padėjo, dar kol kas nežinau, tačiau esu neapsakomai dėkingas šiai profesionalei.

2019-07-25, 11:09 | 1

Nuostabi, profesionali, rūpestinga gydytoja. Mama kreipėsi jau antrą kartą su skirtinga problema. Abu kartus gavo profesionalią ir išsamią konsultaciją, gydymą ir patarimus. Buvau nustebusi - sutikusi tiek pacientui dėmesio skiriantį mediką. Nuoširdus AČIŪ už pagalbą!

2019-04-27, 18:57 | 7

Profesionali ir labai nuoširdi gydytoja!

2019-01-05, 22:06 | 1

Apsilankius pas šią gydytoją, prisimeni, ką reiškia Hipokrato priesaika. Profesionali, šilta, atidi labai rūpestinga. Lankiausi du kartus. Pirmojo vizito metu atidžiai išklausė ir uždavė daug papildomų klausimų, apžiūrėjo. Nustatė diagnozę, tačiau kad būtų visiškai tikra ir išsklaidytų abejones, paskyrė papildomus tyrimu. Grįžus antrajam vizitui po tyrimų rezultatų, išsamiai pakomentavo, o pamačiusi, kad mano nerimas išssisklaidė ne pilnai, atidarė visus tyrimų failus, rodė ir komentavo viską, kas man buvo aktualu. Davė patarimų prevencijai ir atsakė į visus klausimus labai išsamiai, paskyrė tinkamus vaistus.
SVARBUS ASPEKTAS: kai atėjau į antrą vizitą, buvau susižeidusi koją - kitaip tariant, turėjau sveikatos problemą, absoliučiai nesusijusią su vizitu ir gydytojos specializacija. Bet būdama Gydytoja iš didžiosios raidės, ne šiaip pasidomėjo, kas man nutiko, paklausė, ar buvau pas tos srities gydytoją ir pasakius, kad ne, gydytoja pati apžiūrėjo mano koją, žinoma, diagnozėmis ar išvadomis nesišvaizstė, kadangi tai ne jos sritis ir tai būtų neprofesionalu, tačiau pakomentavo iš bendrosios medicinos žinių ir parekomendavo, į kokios srities gydytoją turėčiau kreiptis. Jautėsi tikrai nuoširdus rūpestis ir neabejingumas.
Taip maloniai nustebinta gydytojo darbu buvau seniai. Esu labai dėkinga ir tikrai rekomenduočiau bet kuriam savo sveikata besirūpinančiam žmogui.

2018-12-04, 15:10 | 4

Rekomenduoju.

2018-05-05, 16:31 | 1

Labai gera gydytoja, profesionali, demesinga. Rekomenduoju. Tik sita gydytoja paliko gera ispudi.

2017-12-19, 15:46 | 3

Gydytoja sudarė teigiamą įspūdi. Kreipiausi dėl neaiškios kilmės galvos svaigimo. Anamnezei ir tyrimams atlikti skyrė pakankamai laiko ir dėmesio. Buvo dėmesinga ir smulkmeniška. Paskyrė tolimesnius tyrimus, bei paaiškino jų prioritetus bei skyrė rekomendacijas. Taip pat pakonsultavo dėl vaistų, ką vartoti, kuomet priežastis nėra aiški ir neatlikti reikalingi tyrimai, taip nekišant į save visko :)

2017-12-07, 17:41 | 1

Puiki gydytoja įdėmiai išklausė ir įsigilino į mano sveikatos nusiskundimus, išsamiai paaiškino mano negalavimų priežastį, atsakė į mano užduotus klausimus. Pateikė išsamią rekomendaciją gydymui, paskyrė vaistus.
Kreipiausi per privačią kliniką "Kardiolita".
Rekomenduoju šią gydytoją.

2017-11-13, 11:05 | IP: 84.15.178.32

Puiki, profesionali, mokanti bendrauti gydytoja. Rekomenduoju.

2017-08-17, 12:56 | 7

Matosi profesionali gydytoja, labai dėmesinga, paskyrė reikiamus tyrimus, išsamiai aprašė problemą ir davė tolesnius nurodymus.

2017-02-21, 23:48 | 7

Puiki gydytoja,profesionali,demesinga.Daugiau tokiu butu.Issamiai ir konkreciai sprendzia problemas.Didelis Jums aciu.

2017-02-14, 22:09 | IP: 213.164.122.227

Labai maloni,demesinga ir profesionali gydytoja.Skyre pakankamai daug laiko,klausinejo ir patarinejo.Gavau siuntimus ir pilna gydymo plana.Man labai patiko si gydytoja,retai sutiksi toki specialista.Linkiu Jums stiprios sveikatos ir sekmes.

2017-01-31, 20:28 | 1

Pati nuostabiausia gydytoja kokią teko kada nors sutikti. Puikiai išmano savo darbą, nuoširdžiai pataria, esant reikalui nuramina. Tikrai visiems rekomenduoju šią puikią ir rūpestingą savo srities specialistę.
Į Kardiolitą sugrįšiu vien tik dėl šios puikios gydytojos. Ačiū!!!
Odeta M.