Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Nargėlaitė-Zaliauskienė, %

Gydytojas endodontologas

Išduota: 2005-02-01, Nr. OPL-01413, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2005-02-01, Nr. OPL-01392, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nargėlaitė-Zaliauskienė Jurgita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Nargėlaitė-Zaliauskienė Jurgita?

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2023-04-12, 12:00 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja grubi, nemandagi, daro spaudimą atlikti tam tikras procedūras, nesuteikia erdvės pagalvoti, laido netinkamus komentarus. Labai nemaloni patirtis, atbaido nuo lankymosi pas odontologus. Iš visų odontologų kiek teko lankytis, baisiausia patirtis

2023-04-12, 12:00 | Registruotas lankytojas 3

2021-11-05, 21:52 | Registruotas lankytojas 2

Rašau komentarą, norėdama įspėti visus, ketinančius gydytis pas šią gydytoją. Aš nuvedžiau sūnų dantų patikrinimui prieš mokyklą bei tikėjausi pasikonsultuoti dėl lūpos pasaitėlio. Gydytoja rado vieną skylę nuolatiniame dantyje, pradėjo kaltinti, jog nesirūpinu vaiko dantimis. Taip pat nurodė, jog vaiko lūpos pasaitėlis yra per trumpas, jog reikia jį pakirpti, ir iš viso, jau seniai reikėjo tą padaryti. O dėl pasaitėlio buvome konsultavęsi prieš metus toje pačioje klinikoje, tik pas kitą gydytoją, kuri nurodė ateiti apžiūrai po metų.
Taigi, gydytoja Nargėlaitė-Zaliauskienė, pradėjo daryti spaudimą pasaitėlio pakirpimą atlikti nedelsiant, neva tarp vaiko priekinių dantų yra milžiniškas tarpas, kurį tikrai ir taip reiks tvarkyt breketais, supratau, kad rizikuoju būti apšaukta uždavusi bet kokį klausimą, todėl paprašiau sutvarkyti skylę dantyje ir užrašyti pasaitėlio procedūrai.
Danties gedimą tvarkė kita gydytoja, pastebėjau sujudimą dėl prieš tai buvusio paciento, išgirdau, jog jis išėjo nesusimokėjęs. Nargėlaitė-Zaliauskienė atėjo į kabinetą, kur buvo gydomas mano vaikas, ir kažką užrašiusi ant lapelio, išvažiavo iš klinikos. Atsiskaitymo už gydymą metu, man buvo nurodyta sumokėti, kaip man pasirodė, per didelę sumą, todėl paprašiau parodyti kainyną. Man buvo nutėkšti lapai su kelių puslapių procedūrų įkainiais. Tada paaiškėjo, kad 9 metų vaikui, kurio danties gedimo aš vizualiai nemačiau, buvo suplombuota didžiausia galima plomba, plius priskaičiuota už nuskausminimą. Kai pasakiau, jog jam nebuvo taikytas nuskausminimas, sesutė pareiškė, jog pretenzijas dėl įkainių teikčiau klinikos valdžiai. Gal aš sumokėjau ir už prieš tai gydytą vaiką, kuris išėjo nesumokėjęs?...
O kas liečia pasaitėlio pakirpimo procedūrą, konsultavausi dar su dviem kitais gydytojais, kurie nerekomendavo šios procedūros tokio amžiaus vaikui. Man buvo paaiškinta, jog tai atgyvenęs metodas, galintis padaryti daugiau žalos, negu naudos.
Liūdna ir apmaudu, kad kreipiantis į privačią kliniką, kur tikimasi sulaukti profesionalių paslaugų bei etiško bendravimo, yra tikimybė ne tik, kad to negauti, bet dar ir būti pažemintam, apgautam ir apvogtam.

2020-10-28, 21:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-05, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, dalykiška gydytoja. Bendrauja korektiškai ir maloniai. Klinikos kolektyvo suteikiamos visos būtinos paslaugos nuo dantų būklės įvertinimo iki pilno sutvarkymo. Rekomenduoju.

2017-06-17, 09:09 | IP: *.*.*.*

2017-02-04, 10:58 | IP: *.*.*.*