Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Daukša, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01336, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Daukša Arūnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Daukša Arūnas?

2.3

1.6

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.7

2024-03-20, 20:42 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą susidūriau su tokiu nemaloniu gydytoju. Niekam nerekomenduoju!!! Konsultacija su apžiūra užtruko ne ilgiau 1minutės, paklausus vaiko lyties, padėties buvo pasakyta reikėjo ankščiau domėtis dabar nieko nesakysiu. Iš kabineto išvarė nespėjus normaliai nei apsirengti. Labai liūdna ir graudu, kad nuo tokių žmonių reikia verkti ir gaišti savo brangų laiką. Tikiuosi nebesutikti jo daugiau niekada gyvenime.

2024-01-31, 21:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuodų s3nis. Veterinorius. Tokie negali dirbt gydymo įstaigose, ypač su žmonėmis.

2024-01-03, 19:19 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šio specialisto! ! ! Labai nemalonus bendravimas, visą laiką kalbėjo pakeltu tonu, jautėsi ironija, nė karto nenusišypsojo, neprisistatė kuo vardu ir kokias pareigas užima. Vadino mane brangiąją lyg būčiau jo anūkė..

2023-07-18, 13:01 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju šio gydytojo!! Beproto grubus(buvau nėščioji), visiškai atmestinai žiūrėjo į mane kaip besilaukiancia moterį. Nereagavo į mano paskaymus,kad man nubėgo žali vandenys... žodžiu mano asmeninė patirtis su šiuo gydytoju labai bloga,niekam nelinkiu pas jį papult!!!!!!!!!

2023-06-30, 12:17 | Registruotas lankytojas 2

Nemalonus nei kaip specialistas, nei kaip žmogus.
Buvo labai grubus, mažai bendravo, beveik nieko nekomentavo.
Tikiuosi daugiau pas ji nepatekti..

2023-06-30, 12:17 | Registruotas lankytojas 2

Nemalonus nei kaip specialistas, nei kaip žmogus.
Buvo labai grubus, mažai bendravo, beveik nieko nekomentavo.
Tikiuosi daugiau pas ji nepatekti..

2023-01-28, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai nerekomenduoju šio gydytojo. Grubus, viskuo nepatenkintas, visiškai ne empatiškas, po apsilankymo pas jį ir kaklelio patikrinimo gali likti trauma visam gyvenimui. Tokiems gydytojams tikrai ne nėščiųjų skyriuje dirbti, kai moterys būna labiausiai pažeidžiamos.????????????????????????????????

2023-01-28, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

2022-05-01, 15:19 | Registruotas lankytojas 1

Mano pirmasis nėštumas, labai daug apie tai nežinau, buvo nedarbo diena atvykau į priėmimą, šis gydytojas apžiūrėjo labai grubiai, išsityčiojo kad man čia nieko nėra, kad jeigu noriu pasitikrinti tai važiuot pas savo ginekologę, tai koks daktaras tingi normaliai apžiūrėti ir pasakyti ar viskas tvarkoje, šiai dienai jaučiu skausmus ir bijau važiuoti nes bijau kad gali jis dirbti.

2022-03-28, 22:07 | Registruotas lankytojas 2

Nenoriu net prisiminti, bet nutariau parasyti atsiliepima cia. Visiskai pritariu, kad ne vieta dirbti su gimdyvem. Savo gimdymo diena prisimenu su siaubu, bendravo arogantiskai, jautiesi kalta, kad skauda, veikla sustojo isgirdus, kad jis vis dar budi ir meldziausi, kad tik greiciau pasibaigtu pamaina. O pamacius ji ieinanti i palata tikra ta zodzio prasme stresavau, kad reikes vel eiti daryti proceduros ivertinimui del kaklelio prasiverimo. Dabar nuejimas pas ginekologe baisus ir nervingas, nes gydytojo grubumas isgazdino. Ne vieta su nestukem... kaip taip galima bendrauti ir elgtis nezinau, kur ziuri antros ligonines vadovybe neaisku, nes neigiamu atsiliepimu pilna.

2021-12-08, 13:49 | Registruotas lankytojas 3

Anglų kalboje yra toks žodis MISOGYNISTIC kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia moterų neapkentėjas. Tai va. 17 sav atvykau į priimajį dėl stiprių spazmų pilvo apačioje. Man pasirodė jog tai žarnynas, bet skausmas buvo be galo stiprus. Šis asmuo mane apžiūrėjo, mano nuomone elgėsi neprofesionaliai, dėja diagnozės ar savo vertinimo man neišsakė, kalbėjo grubiai, be empatijos. Tiesiog atrodė, kad supykdžiau jį su savo negalavimais, nes nenustatė nei persileidimo ar kažko rimčiau, o man skauda. Primygtinai siūlė visokius vaistus, atsisakiau, nes buvau gavusi lašelinę su vaistais ir kitų čiulpiamų tabletėlių. Vertinu šį susitikimą labai prastai, jaučiausi kalta dėl to kad kreipiausi pagalbos ir apskirtai apgailėtina kaip neščioji, nes nemirštu ir nepersileidžiu.. Mano nuomone šis asmuo nekompetetingas dirbti su nėščiosiomis ir gimdyvėmis.

2021-04-06, 10:41 | Registruotas lankytojas 3

Baisu.... Nenoriu prisiminti šio žmogaus.... Dirba su gimdyvė, o atrodo su plytom arba tiesiog mėsa.... Grubus, nemalonus arogantiškas, žodis, mažule, itin mėgstamas... Baisu, ačiū dievui antra vaiką gimdžiau pas, papuoliau atsitiktinai, gerai, kad greitai viskas įvyko, bet šiaip prisiminimai blogi, nenorėčiau jo niekuomet net sutikti gatvėje... Sakyčiau dirbti plytineje, ne gimdykloje....

2021-03-29, 22:56 | Registruotas lankytojas 5

Net nežinau nuo ko pradėti... kraujas verda iki šiol. Pernešiojau kūdikį ir kadangi jaučiausi tiek aš, tiek kūdikis puikiai, buvo paskirtas tonų matavimas kasdien atvykstant į stacionarą. Tad eilinį kartą atvykau šeštadienį, ir pirmą kartą papuoliau ant šio gydytojo. Akušerė pamatavo spaudimą, tonus ir kadangi viskaa puiku, sako iki rytojaus na ir tada atėjo į kabinetą šis gydytojas ir prasidėjo... sako guldom! Tiek aš, tiek ta mergina pasimetėm ir klausiam kodėl? Kokiu pagrindu? Sako stebėti reikia (?!). Pasimečiau, nesutikau, sakau tai o kam? Jei viskas gerai. Sako gerai, negerai, guldau. Atsisakiau, nes nebuvo pagrindo. Gydytojas akivaizdžiai supyko ir pradėjo ardytis, koliotis ir pan. Įsikišo mano vyras, nea matė, kad man tuoj prasidės isterija, nes nieko jis neaiškina apart "guldom". Galų gale kai griežtai pasakėm kad mea išvykstame, pakišo lapą, kad atsisakau gydymo ir išvykstu. Pasirašiau. Atvykau pirmadienį pasiaiškinti kas įvyko, o įvyko NIEKO. Tą dieną dirbanti gydytoja patarė nekreipti dėmesio, nusiraminti ir patvirtino, kad pagrindo guldyti tikrai nėra. Vaikas jaučiasi puikiai dar ir stebėti ir tuo labiau "krapštyti" kūdikio lauk dar nereikia. Leido nešioti toliau. Taip ir likom nieko nesužinoję ir tuo labiau nesupratę.
Keista, kad tokia rimta ir atsakinga įstaiga laiko tokį darbuotoją, kuris sukelia tik stresą ir nemalonius jausmus. Laukiuosi antro vaiko, aplenksiu šią ligoninę vien dėl šio gydytojo.

2019-03-12, 18:45 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-03-12, 18:45 | Registruotas lankytojas 2

2018-12-17, 08:50 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-11-11, 14:57 | IP: *.*.*.*

2016-01-04, 09:02 | IP: *.*.*.*