Pacientai, kurie rekomenduoja Alina Rafalovič, %

Išduota: 2014-07-21, Nr. MPL-19812, Galiojanti

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16668, Sustabdyta

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16668, Panaikinta

2019-05-08, 11:49 | 1

Baisu, mažiau tokių gydytojų. Laukiau virš valandos. Nieko doro nepasakė.

2019-04-18, 09:19 | 2

Visiškai nesigilina į problemas. Nesinori pas ją eiti daugiau. Jokių tyrimų neduoda, atsimušinėja, kuo greičiau... Turėjau stovint (net nepasiūlė prisesti) pasakoti, kas skauda, tai net neišklausius, pasakė, kad daugiau gerti vandens. Nors turėjau 2 infarktus, osteoporozė, stuburo išvarža, man jau virš 70 metų. Siaubas... Nežinau, kaip toliau elgtis, nes gydytis reikia, o pas ją eiti nesinori daugiau...

2019-02-22, 18:35 | 1

Labai nuostabi ir rūpestinga gydytoja. Visiems rekomenduoju.

2019-01-17, 10:18 | 1

Tiesiog nuostabi ir savo darbą išmananti gydytoja. Labai, labai AČIŪ jums už jūsų nuoširdumą, rūpestį bei dėmesį. Nedaug tokių puikių Gydytojų!!!

2019-01-16, 16:28 | 1

Puiki, profesionali gydytoja! Rekomenduoju!

2019-01-16, 11:11 | 1

Pas šią gydytoja niekam nepatarčiau kteitptis. Pati nustatinėja ne savo srities ligas, nesiunčia tirtis pas kitus specialistus. Neklauso ir neišmano elementarių dalykų. Ligas gydo savo kažkokiais nesąmoningais metodais. =) jeigu norite iš sveiko žmogaus pavirsti neįgaliu ši daktarė kaip tik Jums.

2018-12-07, 18:34 | 1

Jeigu jus turite neviena liga- geriau į šita gydytoja nesikreipti. Inei deklaruoja savo nuostatas- už kabineto durų inei už tavo sveikata neatsako, o jeigu tau pablogės- tai yra kitu tarnybų, galu-gale-žemę dar neužšalo. Turėti tokia gydytoja- pavojinga gyvybėi.

2018-10-31, 19:41 | 2

Nemaloni gydytoja su dar nemalonesne slaugytoja. Paskirtu laiku nesugeba priimti, teko laukti 2,5 valandos, turint talonėlį. Gydymo neatitaiko.

2018-04-05, 10:59 | 4

Puiki, rūpestinga, puikiai išmananti savo darbą gydytoja.

2017-12-04, 21:59 | 1

Mano patirtys pas šią gydytoją:
1. Atvykau pas gydytoją man paskirtu laiku. Sulaukusi savo eilės užėjau į kabinetą, bet buvau paprašyta išeiti, nes gydytoja mano vizito metu turi susirinkimą.
2. Atvykau pas gydytoją 9val ryto tuščiu skrandžiu, nevalgius, negėrus nieko, priduoti kraujo tyrimų. Tokioj būsenoj pralaukiau IKI 13VAL, T.Y. 4 VALANDAS ir sulaukiau pasakymo, kad jau per vėlu priduoti kraują ir turiu ateiti kitą dieną.
3. Atvykau pas gydytoją su 39 temperatūros ir pūliuojančia angina, paprašyti recepto vaistams, nes neturėjau visiškai nieko, kas palengvintų ligą. Labai bjauriai buvau išprašyta lauk, gydytoja net neatsisuko į mane, o tik šaukė, kad ateičiau rytoj, nes ji jau nedirba.