Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Halina Mesonienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04806, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.5% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75.7% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

81.1% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.2% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

73% Complete
3.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.1% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-21, 14:09 | 1

Nuostabi!

2019-09-17, 11:01 | 1

Likę be galo nemalonūs prisiminimai... nors tai buvo prieš 29 metus... tuo metu ji pasielgė nemandagiai, neetiškai, nepagarbiai, ignoruojančiai... man buvo tik 20 metų.... Tikriausiai dėl to nuolat jaučiu baimę ir vengimą vizitams pas ginekologus....

2019-02-06, 12:05 | 1

Deja gydytoja atlaidziai ziurejo i nusikundima, nemate nestumo ir nepatare kaip elgtis toliau. Vizitas buvo tiesiog bevertis, nes po to teko kreiptis i privacia istaiga.

2019-01-02, 10:45 | 1

Gydytoja su sesele dažnai sako visiškai prieštaringus dalykus. Pavyzdžiui, viena sako, kad reikia vaistų, kita, kad ne. Nesuteikia pakankamai informacijos, reikia tempti už liežuvio, kad išgirsčiau atsakymus į dominančius klausimus. Seselė apskritai labai familiari ir leidžia sau mėtyti asmeninio pobūdžio pastabas. Dažnai iš kabineto išeidavau su daugiau klausimų nei ateidavau. Niekada nei viena nei kita man neatskleidė tyrimo rezultatų kol nepaklausiau. Dariausi vieną tyrimą dėl kurio labai nerimavau, atėjus į kabinetą seselė nieko nesakė tik rašė į bylą. Pasiklausus, kaip tyrimas, išgirdau: "NU TAI JEIGU BŪTŲ BLOGAI, TAI GAL BŪČIAU SENIAI PASAKIUS". Toks įspūdis, kad abi tik puikiai pildo dokumentus ir siuntimus išrašinėja, bet su pacientu bendravimo beveik nėra.

2018-10-24, 15:15 | 6

Manau tiek gydytoja, tiek seselė yra malonios ir šiltos. Tačiau kompetencija gydytojos man atrodo vidutinė. Gydytoja nėštumo metu tinkama pažiūrėti kraują, šlapimą ir kitus elementarius dalykus (ir tai tik pagrindinius matmenis, kurie kartojasi), supildyti pagrindinius duomenis, bet kažko paklausus bent kiek į šoną, jos žinios tikrai nelabai kokios, norėtųsi didesnio gydytojo domėjimosi savo sritimi. Sesutė ir gydytoja per tą patį apsilankymą duoda net kelis skirtingus patarimus (net ir dėl tokių elementarių dalykų kaip papildai nėštumo metu ar kava). Kelis kartus vizitas iš tiesų labiau buvo klausinėjimas apie asmeninį gyvenimą, darbus ir pasakojimas savo asmeninių dalykų.
Taip pat labai formaliai žiūri į savo darbą ir prirašo siuntimus, kur paskui priimančios gydytojos nesupranta kam buvo siųsta, nes rodmenys visi geri. Manau tai tiesiog laiko gaišinimas ir nėščiosios nervų tampymas, nors aišku taip gal gydytoja bando neturėti rizikos, kad kas nors negerai.
Išvadoj manau nesant ligų tokia gydytoja yra tinkama, bet esant didesnėms komplikacijoms, manau ieškočiau gydytojos, kuria labiau pasitikiu ir kurios žinios man kelia didesnį pasitikėjimą.