Pacientai, kurie rekomenduoja Halina Mesonienė, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04806, Galiojanti

2019-09-17, 11:01 | 1

Likę be galo nemalonūs prisiminimai... nors tai buvo prieš 29 metus... tuo metu ji pasielgė nemandagiai, neetiškai, nepagarbiai, ignoruojančiai... man buvo tik 20 metų.... Tikriausiai dėl to nuolat jaučiu baimę ir vengimą vizitams pas ginekologus....

2019-02-06, 12:05 | 1

Deja gydytoja atlaidziai ziurejo i nusikundima, nemate nestumo ir nepatare kaip elgtis toliau. Vizitas buvo tiesiog bevertis, nes po to teko kreiptis i privacia istaiga.

2019-01-02, 10:45 | 1

Gydytoja su sesele dažnai sako visiškai prieštaringus dalykus. Pavyzdžiui, viena sako, kad reikia vaistų, kita, kad ne. Nesuteikia pakankamai informacijos, reikia tempti už liežuvio, kad išgirsčiau atsakymus į dominančius klausimus. Seselė apskritai labai familiari ir leidžia sau mėtyti asmeninio pobūdžio pastabas. Dažnai iš kabineto išeidavau su daugiau klausimų nei ateidavau. Niekada nei viena nei kita man neatskleidė tyrimo rezultatų kol nepaklausiau. Dariausi vieną tyrimą dėl kurio labai nerimavau, atėjus į kabinetą seselė nieko nesakė tik rašė į bylą. Pasiklausus, kaip tyrimas, išgirdau: "NU TAI JEIGU BŪTŲ BLOGAI, TAI GAL BŪČIAU SENIAI PASAKIUS". Toks įspūdis, kad abi tik puikiai pildo dokumentus ir siuntimus išrašinėja, bet su pacientu bendravimo beveik nėra.

2018-10-24, 15:15 | 6

Manau tiek gydytoja, tiek seselė yra malonios ir šiltos. Tačiau kompetencija gydytojos man atrodo vidutinė. Gydytoja nėštumo metu tinkama pažiūrėti kraują, šlapimą ir kitus elementarius dalykus (ir tai tik pagrindinius matmenis, kurie kartojasi), supildyti pagrindinius duomenis, bet kažko paklausus bent kiek į šoną, jos žinios tikrai nelabai kokios, norėtųsi didesnio gydytojo domėjimosi savo sritimi. Sesutė ir gydytoja per tą patį apsilankymą duoda net kelis skirtingus patarimus (net ir dėl tokių elementarių dalykų kaip papildai nėštumo metu ar kava). Kelis kartus vizitas iš tiesų labiau buvo klausinėjimas apie asmeninį gyvenimą, darbus ir pasakojimas savo asmeninių dalykų.
Taip pat labai formaliai žiūri į savo darbą ir prirašo siuntimus, kur paskui priimančios gydytojos nesupranta kam buvo siųsta, nes rodmenys visi geri. Manau tai tiesiog laiko gaišinimas ir nėščiosios nervų tampymas, nors aišku taip gal gydytoja bando neturėti rizikos, kad kas nors negerai.
Išvadoj manau nesant ligų tokia gydytoja yra tinkama, bet esant didesnėms komplikacijoms, manau ieškočiau gydytojos, kuria labiau pasitikiu ir kurios žinios man kelia didesnį pasitikėjimą.

2018-03-29, 11:47 | 2

pagaliau radau normalią ginekologę. Pastaruoju metu daug vaikščiojau per ginekologes ir beveik visur (išskyrus privačią kliniką) susidurdavau su neprofesionalumu, nepatogumais, neatsakytais klausimais ir neaiškiom diagnozėm. Ši ginekologė nuostabi - labai maloni, greita, profesionali, nevengia atsakyti į klausimus. Valio!

2018-03-29, 11:40 | 6

dideliu problemu neturejau, bet kiek teko susidurti, gydytoja labai maloni. gal kiek tiesmukiska, bet man patinka. viska aiskiai paaiskina, kaip supratau yra pries bereikalinga vaistu vartojima. sesele irgi maloni. abi fainos

2017-09-03, 14:11 | 2

Likau nustebinta gydytojos abejingumu.Susiduriau su dideliais skauskmais nakti, kurie privede prie alpimo, samones netekimo. Todel tik isausus rytoj kreipiausi pas seimos gydytoja. Atlikus imanomus tyrimus echoskopijos metu rasta cista, todel skubos tvarka turejau nueiti pas ginekologe. Gerb Halina buvo tuo metu dirbanti gydytoja todel kito pasirinkimo neturejau. Eileje pralaukiau 2.5 valandos, o nuejus pas sesele turejau isklausyti morala, kaip jom dabar sunku, nes kita ginekolege atostogauja ir visos moterys nukreiptos pas jas. Pasijutau netgi kalta, kad man negera ! Svarbu pamineti, nei sesele nei gydytoja nepaklause, kaip as jauciuosi ar galiu bent paeiti (skausmai buvo be galo dideli)
po 2.5 h pagaliau priejau pas gydytoja, kuri tik pasiziurejusi israsa echospopo pasake - vaziuoki i Lazdynu ligonine, nes as tirkai sprendimo ar tave operuoti nepriimsiu. Gydytoja net neapziurejo manes, tiesiog po 2.5 h valando laukimo (uztrukau 2 min pas gydytoja) israse siuntima ir issiunte i Lazdynu ligonine (mano nuomone, tai buvo lengviausias kelias gydytojai susimazinti darbo).
Deja, jei gydytoja tirkai butu mane apziurejusi ir skyrusi bent 15 min apziureai ir mano bedai mielai buciau pas tokia gydytoja lankiusis ir toliau, taciau dabar esu labai nusivylusi gydytoja ir jos darbu, todel nuosirdziai nerekomenduoju lankytis pas sia specialiste.

2017-03-13, 21:40 | IP: *.*.*.*
2016-12-25, 16:51 | IP: *.*.*.*
2016-07-31, 19:24 | IP: 84.15.185.106

Puiki gydytoja - turėjau problemą, į kurią labai jautriai sureagavau - teko dažnai lankytis pas šią gydytoją - kaskart paklausė, ne tik, kap jaučiuosi ir ar jaučiu simptomus ligos, bet ir kaip jaučiuosi psichologiškai. Net po gerų metų nenustojo teirautis, ar man pavyko susitaikyti su situacija (liga pilnai išgydyta) ir pakomentavo šį tą iš mano pirmijo vizito. Rekomenduočiau visoms