Pacientai, kurie rekomenduoja Halina Mesonienė, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04806, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2011-06-02, 08:05 | IP: 195.182.66.21

Na, graudžiai juokinga pasiskaityti tokių komentarų. Matyt daugelis jūsų čia pasisakiusių tikrai neturite ką veikti ir kur išlieti savo gyvenimo beviltiškumo :)
Aš pas Mesonienę lankausi jau 19 metų ir nei karto- nė kartelio šis žmogus manęs nepavedė.
Gal, moterys, po vieno ar kelių eiliniu apžiūros vizitų šiek tiek gėdinga daryti išvadas apie gydytojo kompetenciją/ profesionalumą? Vemt verčia nuo tokių komentarų ir tikrai nuoširdžiai norisi stoti į gynybinę paziciją tokio šmeižto atžvilgiu!
Pati lankiausi pas ją su abiem savo nėštumais ir vos ne kasdien terorizavau ją savo skambučiais (net savaitgaliais ir nepriklausomai, kad nėštumai palyginus buvo visiškai lengvi), tačiau niekada nesu sulaukusi bereikalingo griežto žodžio iš jos. Rašau "bereikalingo" tik todėl- kad, parodyčiau, jog esu dėkinga už išsakyta griežtesnę Mesonienės poziciją tik mano pačios labui. Džiaugiuosi, kad yra atvirų gydytojų, pasakančių teisybę tiesiai į akis ir verčiančių apmastyti savo ribotumą, o ne "skiedžiančių" mielų blevyzgų tik todėl, kad Jums bus maloniau klausytis.
Daktare, Jūs šauni ir neabejoju, jog Jūsų pacientės gerbia Jus už visas Jūsų profesionalias/ dalykiškas ir labai žmogiškas sąvybes. Sėkmės.

2011-05-27, 21:18 | IP: *.*.*.*

2011-05-18, 11:24 | IP: *.*.*.*

2011-05-07, 20:12 | IP: *.*.*.*

2011-04-25, 12:57 | IP: 213.164.105.126

Nekalbėkit tik apie kyšius, ir be jų viską profesionaliai padaro. Daug metų lankausi ir esu labai patenkinta.Buvau prisirašiusi kitoje poliklinikoje, pagal gyvenamąją vietą, taęiau vėl grįžau čia būtent dėl šios gydytojos.

2011-02-17, 16:06 | IP: 213.197.144.82

Labai rupestinga gydytoja, labai isamiai paaiskino kas liecia mano atveji. Sulaukiau ir profesionalios konsultacijos ir zmogisko demesio, nors buvau kitos gydytojos paciente, nepaziurejo kaip i pasalini zmogu, nesistenge kuo skubiau atsikratyti. Ir sesele labai zmogiska, pas jas jauciausi zmogumi.

2010-10-18, 17:29 | IP: *.*.*.*

2010-05-21, 11:39 | IP: 78.60.201.206

Daktarė visai šiltas žmogus, bet kažkaip jaučiasi, kad yra seselės priespaudoj. Jei seselė kur trumpam išeina, tai daktarė iškart atkunta, nuoširdžiau kalbėt ima. Man ji visai mielas žmogus atrodo, tik kad ta monstriška seselė... Prižiūrėjo mano nėštumą. Iš pradžių lyg ir nieko pasirodė, bet kuo toliau, tuo labiau jutau atmestinumą į savo darbą. Kad tik greičiau išeičiau.. Baisiausia tai ta seselė jos. Nu tokia turgaus boba, kad ne tas žodis. jau nėštumo gale išvis nepageidaujama aš ten pas jas jaučiuosi, vos atėjus iškart klausia, ko čia atėjai, eik gi pas savo daktarą su kuriuo gimdyt tariesi.. Normaliai? Kur tai matyta? Jau paskutinėmis nėštumo savaitėmis išvis turėčiau lankytis kas dvi, o paskui net kas savaitę pas ginekologę. Bet anaiptol.. Kas mėnesį, kas tris savaites ateit liepia tik. Tai dar dėkui dievui, kad nėštumas be komplikacijų. Kitaip keisčiau ginekologę iškart. Nerekomenduoju nei vienai. O gal kyšio trūko, kad tokios nepatenkintos abi? Gaila, kad seselės įvertint negaliu, nes pati gydytoja tai gal ir gera būtų. Bet vat ta jos seselė viską reguliuoja, šefuoja ir komanduoja..

2010-05-17, 11:40 | IP: *.*.*.*

2010-03-25, 08:38 | IP: 78.56.202.54

duok dieve, kad visi gydytojai tokie butu

2010-01-19, 12:28 | IP: 79.132.172.191

Labai gera gydytoja ir su ja sedinti sesele. Tiesiog malonu uzeiti i kabineta. Jos visada puikios nuotaikos. Tikiuosi tokios isliks visada (kad tik nepergirt :) )

2010-01-04, 10:49 | IP: 193.219.12.33

jėga... pagarba

2009-11-23, 10:56 | IP: 79.132.170.27

Labai nustebino 16metes merginos komentaras.... Pati pastojau 16 metu, 17 pagimdziau, dukrai dabar 11. Kai pranesiau gydytojai, kad nusprendziau gimdyti, ji mane labai palaike, jokiu moralu tikrai neskaite . Taigi jau 13 metu lankausi pas ja, ir galiu tik pagirti jos darba. Niekada neisraso paciu brangiausiu ir nereikalingu vaistu, vienu zodziu puiki gydytoja

2009-11-19, 06:45 | IP: 78.60.72.30

Si gydytoja angelas! Lankausi pas ja apie 7 metus. Ji tikrai labai siltas ir geras zmogus, labai geras psichologas. Superinis profesionalas, labai atidi, be reikalo neskiria stipriu vaistu, labai nuodugniai istyria problema, o tik po to israso recepta (ne taip kaip kiti gydytojai, neturint tyrimu atsakymu skyria vaistu, o to atsaukia savo israsytus anksciau). Ji isgelbejo man gyvybe ir gyvenimo ramybe, po to kaip kita "labai protinga" gydytoja is privataus kabineto konstatavo man gimdos kaklelio vezy.... o tai buvo tik paprasta zaizdele....Gydytoja Halina Mesoniene padare visus tyrimus nuodugniai, tiesiog pridegino zaizdele ir patare kas pusmeti o poto kas metus tikrinti to plotelio bukle. Esu jai be galo dekinga. Patariu kreiptis pas ja, tai butu tikrai protingas sprendimas kaip gydymui taip ir gymdymui. Turiu dvi dukrytes, labai dekoju uz tai gydytojai Halinai.

2009-10-11, 14:13 | IP: 79.132.189.182

Labai profesionali, maloni ir rūpestinga gydytoja

2009-09-11, 07:12 | IP: 82.135.246.30

Mane ši gydytoja prižiūri nėštumo metu. Esu lankiusis ir prieš tai,kai turėjau problemų. Patinka jos natūralus požiūris. Negrūdo kontraceptikų iki nėštumo (kaip esu dažnai susilaukusi iš kitų), nėštumo metu nekiša vitaminų. Verčiau pataria, kaip maitintis, kad gaučiau jų iš gamtos.
Maloniai bendrauja.

Jos sesutė irgi faina moteriškė :)

2009-09-02, 23:30 | IP: 81.29.18.115

rupestinga gera gydytoja.jei nera per daug rimtu problemu pas ja galima drasiai lankytis.puikiai priziuri nestumo metu.nusiuncia padaryti reikiamus tyrimus.pataria.

2009-08-27, 12:58 | IP: 213.197.172.38

Esu labai patenkinta sios gydytojos darbu. Lankiausi nestumo metu. Veliau profilaktiskai, o dabar besirengdama nestumui. Labai nuosirdi, rupestinga, mandagi, taktiska. Noriu pagirti ir jos kolege - sesele, kuri taip pat labai konkreti, miela, silta moteriske. Puikus duetas. sekmes Jums darbuose!

2009-03-17, 08:42 | IP: 81.29.31.227

Ilgai ieskojau ginekologes, o ja radau Lukiskiu poliklinikoje, labai patiko, maloniai bendrauja, kita karta tik pas ja eisiu! Aciu!

2008-12-12, 13:44 | IP: 78.62.29.58

Su sia gydytoja bendrauju jau daugiau nei 10 metu. Labai esu patenkinta ir negaliu skustis. Siuo metu laukiuosi ir ji mane priziuri, neturiu nei menkiausiu priekaistu nei jai, nei su ja dirbanciai akuseriai. jos tikros profesionales.

2008-11-23, 20:30 | IP: 213.164.121.3

Puiki gydytoja, labai operatyviai suteikė pagalbą. Esu dėkinga ir lankysiuos dabar tik pas ją. Siūlau ir kitoms.

2008-11-17, 14:28 | IP: 78.59.149.217

As jokiu priekaistu siai gydytojai neturiu- dalykiska ir konkreti.

2008-11-07, 14:25 | IP: *.*.*.*

2008-10-22, 16:03 | IP: *.*.*.*

2008-09-22, 12:23 | IP: 84.32.221.145

Perskaiciusi keleta komentaru nusterau...negalejau patiketi kad cia apie ta pati zmogu eina kalba.Pas sia gydytoja lankausi jau gan senokai.Visas savo bedas patikiu jai.Ji be galo atvira, nuosirdi, taktiska ir savo darba ismananti gydytoja.Manau karta apsilankius pas gydytoja nereiketu spresti apie ji ir rasyti tokiu nepagristu komentaru.Linkiu sekmes gydytojai ir kantrybes.

2008-08-11, 12:08 | IP: 78.59.149.217

Labai puiki gydytoja, sazininga ir be galo demesinga.
Turiu palyginima su Antakalnio poliklinikos personalu, tai labai dziaugiuosi.

2008-07-31, 10:26 | IP: 86.100.240.82

labai gera gyditoja

2008-05-30, 15:47 | IP: 78.60.132.234

Apie 6 metus lankousi pas Galina Mesoniene, labai gera gydytoja. Nieko bloga apie ja negaleciau pasakiti. Dabar veda pas mane nestuma.

2008-04-30, 12:41 | IP: 212.59.15.49

Man si gydytoja labai patinka. Nusiskundimu ja neturiu. Kai daro tyrimus niekada is anksto neliepia pirkti vaistu, kai tyrimu rezultatai paaiskeja, tada tik paskiria atitinkamus vaistus. Puiku. Ne taip kaip kai kurie israso vaistus, paskui sako ne tau jie netinka vartok kitus.. Puiki gydytoja.

2008-04-11, 15:12 | IP: 213.164.98.15

Iš visų gydytojų, pas kurias lankiausi centro poliklinikoje, man ši gydytoja patinka labiausiai. Nesiskundžiu jos profesionalumu ir rekomenduoju šią gydytoją kitoms.

2008-04-07, 11:40 | IP: 78.56.144.52

Gydytoja man visai super pasirode, bet labai nemaloni ir kvailoka akusere, del kurios labiausiai ir nesinori ten lankytis.

2008-03-28, 07:53 | IP: 88.119.124.161

Labai dziaugiuosi, kad dar yra tokiu puikiu gydytoju. Jei ne ji, mano maziukes greiciausiai nebutu. Labai patinka jos dalykiskumas ir konkretumas. Jei kazka itaria, iskart siuncia per kelis kanalus, kad nebutu menkiausios rizikos- labai ivertinau tai nestumo metu ir jauciausi saugi! Maloniai bendrauja ir siaip matosi zmogus geras. Galiu tik dekoti tokiems gydytojams! Ramia sirdim rekomenduoju ja kaip savo srities specialiste.

2008-03-28, 07:32 | IP: 88.119.124.161

Esu be galo patenkinta sia gydytoja!!!
Pasipiktinau perskaiciusi komentarus ir net suabejojau ar apie ta pati zmogu kalbama...
Ji kaip ne viena kita mano buvusi gydytoja, ne karto man streso jokio nera ivariusi. Visa nestuma kuo ramiausiai mane nuteikia ir nevercia stresuoti del kiekvieno skausmelio ar pan...(beje, visos drauges tos pacios nuomones)
O apie nestuma reiketu paciai moteriai skaityti ir dometis (paskaitas lankyti jei taip norisi), o ne pas gydytojus paskaitu prasytis- gyd.gydo kai problema yra! Zodziu,perlenkiate siek tiek...
Issikalbejau :)

2008-03-15, 15:58 | IP: 213.164.111.104

Tikrai neičiau ir neinu, kai yra rimtesnių problemų, nugydys totaliai. Priežiūra nėštumo metu taip pat nesu patenkinta, gydytojai buvo pakraupę, kai atvažiavau gimdyt... O šiaip, maloniai bendrauja, kai gera nuotaika...

2008-02-27, 14:20 | IP: *.*.*.*

2008-02-26, 10:41 | IP: *.*.*.*

2008-02-14, 09:34 | IP: *.*.*.*

2008-02-12, 17:34 | IP: 217.147.38.244

Labai puiki ir rupestinga gydytoja,perejau pas ja is centro poliklinikos. Rekomendavo mano drauge, kuri pas sia gydytoja jau gydosi keleta metu.

2008-01-28, 10:19 | IP: 78.56.16.248

Šiaip rūpestinga ir maloni gydytoja, tačiau jos profesinis išmanymas dažnai kelia juoką. Jei mano nėštumas būtų turėjęs nors mažiausių problemų, tikrai nebūčiau ėjusi pas šią gydytoją.

2007-12-14, 10:22 | IP: 217.117.23.14

labai sauni gydytoja
lankausi nuo niestumo pradzios
labai rupestinga.
aciu aciu aciu :)))
ir dar labai superine susute kartu dirbanti

2007-12-03, 20:35 | IP: 80.240.10.173

Bendrauja labai maloniai. Nestumo metu negazdina. Nelabai domisi nestumo pojuciais. I klausimus atsako, bet kartais atsakiyuose truksta issamumo.

2007-09-21, 17:47 | IP: 78.63.194.226

Gydytojas, pas kuri nebaisu eiti net del atrodytu kvailiausiu klausimu ir problemu. Malonu bendrauti ne tik su ja bet ir sesele :)

2007-08-21, 16:48 | IP: 217.147.38.181

Man ši gydytoja labai patinka, nes visada pataria kaip motina. netik puiki ginekilogė bet ir psichologė. Man ja rekomendavo mano draugės, kuriuos lankosi pas ją daug metų ir nenori keisti gydytojos. linkiu visoms turėti tokią puikią savo ginekologę

2007-04-23, 11:27 | IP: *.*.*.*

2007-02-15, 11:08 | IP: 195.14.175.131

Kad visi gydytojai butu tokie.... Aciu!

2007-02-13, 07:43 | IP: 195.14.175.131

Labai maloni gydytoja ir gera specialiste!