Pacientai, kurie rekomenduoja Arturas Inčiūra, %

Gydytojas onkologas radioterapeutas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04758, Galiojanti

2019-04-22, 11:35 | 1

Profesorius Arturas Inčiūra puikus gydytojas,maloniai bendraujantis,dėmesingai besirūpinantis pacientais. Išsamiai ir suprantamai išaiškino problemos sprendimo būdą. Tai tikras savo srities profesionalas.Esu dėkingas šiam gydytojui.
Aleksandras Tupys. Linkuva

2017-08-23, 03:01 | 1

Tai labai profesionalus,gydytojas is didziosios raides.Pasitikikiu juo.Ir tikiuosi jo deka pasveiksiu.

2016-05-24, 10:41 | IP: 195.182.90.98

Labai dėmesinga, operacija praėjo puikiai be komplikacijų. Ačiū

2016-04-15, 20:06 | IP: 88.119.195.171

Puikus gydytojas ir žmogus. Maloniai bendraujantis, rūpestingas, paprastas, punktualus, visada su šypsena, mielai paaiškina, kas neaišku. Gydė mane, šiek tiek vėliau ir mano mamą. Kol kas mums viskas gerai. Vėžys tokia liga, kad niekada nežinai, kaip viskas pasisuks, o daktarai irgi ne dievai, kad viską numatytų.

2015-08-31, 22:29 | IP: *.*.*.*
2014-09-02, 16:54 | IP: 136.173.62.145

Arturas Inčiūra tiesiog nuostabus gydytojas: dalykiškas, konkretus, palaikantis, nesusireikšminęs (nors ir profesorius!), atidus ir maloniai bendraujantis. Labai džiaugiuosi, kad Klinikų moterų konsultacijoje pakliuvau pas jį. Tik jo dėka šiandien galiu rašyti komentarus ir visaip kitaip džiaugtis gyvenimu. Gydytojau, ačiū Jums! Pacientė Edita.