Pacientai, kurie rekomenduoja Marek Tatol, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18438, Galiojanti

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10946, Galiojanti

2020-05-24, 19:46 | 8

Teko lankytis praeitais metais pas šitą daktarą, buvo riešo skausmai,gana stiprus.Atlikti buvo tyrimai,bet dėja diagnozavo tik iš dalies problemą ir ne visai tiksliai, jis sakė kad galima sutvarkyti viską be operacijos.Po keletą apsilankymų supratau kad gydymas nėra veiksmingas kaip ir taikomi daktaro gydymo metodai,nes skausmai tik padidėjo, o operuoti ranką nesutiko
Paaiskino tai kad pagal tyrimų rodmenius nepatartina mane operuoti ir nebūtina.Nutariau kreiptis pas kitą daktarą,kuris sugėbėjo diagnozuoti pilnai mano problemą-buvo ne tik darinys ant rankos rieso ,bet ir po seno lūzio kaulas buvo sugijęs blogai/kreivai ir teko daryti kitam daktarui dviejų dalių operaciją. ir buvau pastatyta į eilę į operaciją RVUL daktarai nusprendė surengti . gydytojų konsiliumą,kuris buvo pravestas, kartu su skyriaus vedėju G.Rauba ,po to apziūrėję mano ranką jie nutarė operuoti,nes taikomas gydymas sito gydytojo nedavė jokių rezultatų
Dabar po operacijos, esu labai patenkinta kurį laiką darbinga po reabilitacijos ir labai dėkinga daktarui A. Šimkui ,kuris issprendė mano problemą iki galo tiksliai diagnozavo ligą,puikiai przi9rėjo gyjimo metu sitą ranką ir padėjo grįzti į darbo vietą.,PAGARBA tokiems daktarams
Tikrai nekaltinu ir sitą daktarą, nes irgi atliko tyrimus,bet jam nepavyko iki galo viską sutvarkyti, ir tiek,na patirtis manau ateis su laiku ir kitą kartą pavyks ir jam
.Linkiu daktare jums ištvėrmės ir kanrybės savo profesijoje Atleiskit jeigu kas ne taip buvo.

2019-10-16, 10:57 | 2

Retai sutiksi tokį mediką, kuris būtų taip atsidavęs savo darbui ir kuriam iš tiesų rūpėtų pacientas ir jo būklė. Operavo man riešą, tačiau po gipso nuėmimo liepė vėl atvažiuoti konsultacijai - paprastai pacientai siunčiami į polikliniką ir chirurgai jais daugiau nesidomi. Išsamiai apžiūrėjo ir paaiškino kas ir kaip, pamatęs susidomėjimą, viską parodė rentgeno nuotraukose ir davė siuntimą reabilitacijos pratęsimui. Nuostabus gydytojas.

2018-10-05, 21:58 | 1

Geriausias daktaras is visu su kuri teko bendraut

2018-05-24, 12:06 | 1

Labai puikus gydytojas, diagnnnnozavo blogai sugijusi kaula ka kitas daktaras nesugebejo. Padare puikiai operacija viska atstate i vieta, uzrase papildomai apziurai nors po operacijos pagal ideja turejau toliau gydytis poliklinikoje. Pazistami mane ikalbejo kad privaloma duoti daktarui pinigu uz operacija, tik pradejus pokalbi ji iskart pasake viskas apmoketa nieko nereikia. Pagarba tokiam gydytojui, drasiai rekomenduoju.

2018-04-10, 03:28 | 1

Naujų metų išvakarėse patyriau rimtą traumą, rankoje sprogus petardai. Buvo sunkiai pažeisti trijų pirštų galiukai. Esu Informacinių Technologijų studentas, todėl iškart maniau kad mano karjerai "šakės". Pirštų galus būtų tekę amputuoti, tačiau Marek Tatol skyrė visas savo pastangas kad išgelbėti kaip galima didenį pirštų ilgį. Praėjo trys mėnesiai, ir mano pirštai jau baigia sugyti! Toliau sėkmingai rašau savo akademinius darbus ir beveik nejaučiu diskomforto! Šaunus gydytojas - savo srities profesionalas! Rekomenduoju!

2017-04-20, 15:16 | 2

Operavo lūžusį delnikaulį. Labai rūpestingai sekė gyjimo procesą. Nuėmus gipsą puikūs rezultai. Po poros savaičių plaštaka praktiškai atsistačiusi. Labai rekomenduoju.

2017-04-19, 03:23 | 1

Pas šį daktarą buvau nukreiptas iš Šeškinės poliklinikos. Priėmė konsultacijai ir rekomendavo operuotis. Prieš ir po operacijos , taipogi ir operacijos metu buvo dėmesingas. Dabar laukiu laiko, kai ateisiu pas jį įvertinti transpozicionuotos sausgyslės veikimo. Šiuo daktaru tikiu, todėl neabėjoju , kad viskas veiks.

2017-02-28, 14:04 | 2

Puikus gydytojas. Rūpestingas, aukšto lygio profesionalas. Pagarba!

2016-05-10, 01:22 | IP: 83.190.84.97

Labai geras gydytojas.

2016-03-30, 18:06 | IP: *.*.*.*
2015-05-02, 09:33 | IP: 78.60.164.83

Nesutinku su prieš tai buvusiais komentarais. Bendraujant su gydytoju nepajutau jokios arogancijos...
Esu dėkingas šiam daktarui už surinkta ranką.

2014-12-23, 18:20 | IP: *.*.*.*

2014-10-06, 19:29 | IP: *.*.*.*