Pacientai, kurie rekomenduoja Marek Tatol, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18438, Galiojanti

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10946, Galiojanti

2019-10-16, 10:57 | 2

Retai sutiksi tokį mediką, kuris būtų taip atsidavęs savo darbui ir kuriam iš tiesų rūpėtų pacientas ir jo būklė. Operavo man riešą, tačiau po gipso nuėmimo liepė vėl atvažiuoti konsultacijai - paprastai pacientai siunčiami į polikliniką ir chirurgai jais daugiau nesidomi. Išsamiai apžiūrėjo ir paaiškino kas ir kaip, pamatęs susidomėjimą, viską parodė rentgeno nuotraukose ir davė siuntimą reabilitacijos pratęsimui. Nuostabus gydytojas.

2018-10-05, 21:58 | 1

Geriausias daktaras is visu su kuri teko bendraut

2018-05-24, 12:06 | 1

Labai puikus gydytojas, diagnnnnozavo blogai sugijusi kaula ka kitas daktaras nesugebejo. Padare puikiai operacija viska atstate i vieta, uzrase papildomai apziurai nors po operacijos pagal ideja turejau toliau gydytis poliklinikoje. Pazistami mane ikalbejo kad privaloma duoti daktarui pinigu uz operacija, tik pradejus pokalbi ji iskart pasake viskas apmoketa nieko nereikia. Pagarba tokiam gydytojui, drasiai rekomenduoju.

2018-04-10, 03:28 | 1

Naujų metų išvakarėse patyriau rimtą traumą, rankoje sprogus petardai. Buvo sunkiai pažeisti trijų pirštų galiukai. Esu Informacinių Technologijų studentas, todėl iškart maniau kad mano karjerai "šakės". Pirštų galus būtų tekę amputuoti, tačiau Marek Tatol skyrė visas savo pastangas kad išgelbėti kaip galima didenį pirštų ilgį. Praėjo trys mėnesiai, ir mano pirštai jau baigia sugyti! Toliau sėkmingai rašau savo akademinius darbus ir beveik nejaučiu diskomforto! Šaunus gydytojas - savo srities profesionalas! Rekomenduoju!

2017-04-20, 15:16 | 2

Operavo lūžusį delnikaulį. Labai rūpestingai sekė gyjimo procesą. Nuėmus gipsą puikūs rezultai. Po poros savaičių plaštaka praktiškai atsistačiusi. Labai rekomenduoju.