Pacientai, kurie rekomenduoja Marek Tatol, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18438, Galiojanti

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10946, Galiojanti

2018-10-05, 21:58 | 1

Geriausias daktaras is visu su kuri teko bendraut

2018-05-24, 12:06 | 1

Labai puikus gydytojas, diagnnnnozavo blogai sugijusi kaula ka kitas daktaras nesugebejo. Padare puikiai operacija viska atstate i vieta, uzrase papildomai apziurai nors po operacijos pagal ideja turejau toliau gydytis poliklinikoje. Pazistami mane ikalbejo kad privaloma duoti daktarui pinigu uz operacija, tik pradejus pokalbi ji iskart pasake viskas apmoketa nieko nereikia. Pagarba tokiam gydytojui, drasiai rekomenduoju.

2018-04-10, 03:28 | 1

Naujų metų išvakarėse patyriau rimtą traumą, rankoje sprogus petardai. Buvo sunkiai pažeisti trijų pirštų galiukai. Esu Informacinių Technologijų studentas, todėl iškart maniau kad mano karjerai "šakės". Pirštų galus būtų tekę amputuoti, tačiau Marek Tatol skyrė visas savo pastangas kad išgelbėti kaip galima didenį pirštų ilgį. Praėjo trys mėnesiai, ir mano pirštai jau baigia sugyti! Toliau sėkmingai rašau savo akademinius darbus ir beveik nejaučiu diskomforto! Šaunus gydytojas - savo srities profesionalas! Rekomenduoju!

2017-04-20, 15:16 | 2

Operavo lūžusį delnikaulį. Labai rūpestingai sekė gyjimo procesą. Nuėmus gipsą puikūs rezultai. Po poros savaičių plaštaka praktiškai atsistačiusi. Labai rekomenduoju.

2017-04-19, 03:23 | 1

Pas šį daktarą buvau nukreiptas iš Šeškinės poliklinikos. Priėmė konsultacijai ir rekomendavo operuotis. Prieš ir po operacijos , taipogi ir operacijos metu buvo dėmesingas. Dabar laukiu laiko, kai ateisiu pas jį įvertinti transpozicionuotos sausgyslės veikimo. Šiuo daktaru tikiu, todėl neabėjoju , kad viskas veiks.

2017-02-28, 14:04 | 2

Puikus gydytojas. Rūpestingas, aukšto lygio profesionalas. Pagarba!

2016-05-10, 01:22 | IP: 83.190.84.97

Labai geras gydytojas.

2016-03-30, 18:06 | IP: *.*.*.*
2015-05-02, 09:33 | IP: 78.60.164.83

Nesutinku su prieš tai buvusiais komentarais. Bendraujant su gydytoju nepajutau jokios arogancijos...
Esu dėkingas šiam daktarui už surinkta ranką.

2014-12-23, 18:20 | IP: *.*.*.*