Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Rudaitis, %

Išduota: 2008-09-18, Nr. MPL-11606, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2008-09-18, Nr. MPL-11606, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2020-09-30, 09:11 | Registruotas lankytojas 1

Pats profesionaliausias gydytojas, kurį teko sutikti. Tuo pačiu šiltas, rūpestingas, įsigilina į kiekvieno paciento problemą, visada viską paaiškina žmogiška kalba, o ne aukštomis frazėmis. Ačiū už atliktą sudėtingą operaciją, priežiūrą, rūpestį ir supratimą. Esate žmogus iš didžiosios raidės. Tokių žmonių kaip Jūs jau mažuma..

2019-10-11, 09:46 | Registruotas lankytojas 1

Vizitas pas gyditoja maloniai nustebino ir nuramino. Labai aiškiai ir ramiai buvo pateikta visa reikiama informacija. Tolimesnis gydimas visai apstulbino ant kiek tai yra įmanoma. Kaip ne skambėtų keistai bet pasijutau labai konfortiškai net būdama ligoninėja. Didelis AČIŪ DAKTARUI V. RUDAIČIUI ir jo vadovaujamam kolektyvui.

2019-06-30, 03:21 | Registruotas lankytojas 2

Teko dirbti su šiuo gydytoju ir galiu pasakyt tiek, kad jis mano akyse yra didžiausias autoritetas šiai dienai. Iš jo sklinda didžiausia pagarba ir norėjimas padėt žmogui. Tai yra nuostabus žmogus. Visada viska nuodugniai tiria ir išklausinėja. Vadovaujasi žmogiškaisiai faktoriais - prioritetas padėt žmogui(vosada deda visas pastangas). Ir taip atsiliepima palieku ne dėl to, kad teko pries 4 metus dirbti, bet iš pagarbos. Gydytojau aš Jus be galo gerbiu. Jus esat apdovanotas ne tik nuostabiu talentu, bet ir žmogiškumu, nezinau kiek dar metu aš Jus gerbdama visiems rekomenduosiu, bet visada būsiu dėkinga už pagalbą ir mokymus.

2019-05-19, 13:29 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas labai konkretus, patiko, kad atlieka visus reikiamus tyrimus, neburia iš oro. Jaučiasi profesionalumas, moka nuraminti pacientes.

2019-05-06, 10:36 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, atidus, profesionalus savo srities specialistas. Žmogus iš didžiosios raidės. Sveikatos šiam nuostabiam gydytojui.

2019-05-02, 14:39 | Registruotas lankytojas 5

Tikras savo srities profesionalas.Konkretus, jautrus, kompetetingas, nekeliantis panikos ankščiau laiko, padrąsinantis, toks labai žmogiškas.Jam teko mane peroperuoti po kito gydytojo atsainiai atliktos operacijos, suteikė skubią pagalbą, rimtai pasižiūrėjo į situaciją.Jokių kyšių nedaviau, neduodu iš principo.Tokiam medikui kyšio davimas būtų kaip įžeidimas

2019-03-18, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Profesionaliausias gydytojas Lietuvoje. Visuomet išklauso ir įsigilina į problemą. Paskiria efektyviausią gydymo būdą.
Ačiū Jums, Daktare!

2018-11-24, 12:31 | Registruotas lankytojas 1

Puikus,profesionalus,tiesiog stebuklus darantis gydytojas.Labai dekinga jam uz gydyma,rekomenduoju ir kitiems.Kad visi tokie gydytojai butu!

2018-11-06, 14:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas tikrai nuostabus. Toks šiltas, malonus žmogus. Kompetetingai atsako į visus klausimus, neskuba, nuramina. Kaip kažkas ir rašė, jau vien tas šiltas žvilgsnis nuramina.
Viliuosi, kad jaunoji gydytojų karta sugebės įsisavinti Jūsų profesionalumą, požiūrį į darbą bei į pacientą. Nors panašu, kad skyriuje tik teigiamo progreso atmosfera!
Nuoširdus ačiū už sklandžiai atliktą operaciją.
Nepamirškite rūpintis ir savo sveikata !

Sveikatos problemos atneša niūrių minčių į kasdienybę, bet Vilius Rudaitis ir kaip gydytojas, ir kaip asmenybė - įneša šviesos.
Rekomenduoju šį aukščiausio lygio specialistą.

2018-06-27, 16:39 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabus gydytojas ir kaip specialistas ir kaip žmogus. Rūpestingas atidus, profesionalus. Žmogus iš didžiosios raidės.

2018-04-26, 18:02 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus, dėmesingas, profesionalus gydytojas!kaip gerai, kad Lietuvoje tokių yra!

2018-03-13, 18:24 | Registruotas lankytojas 1

Vilius Rudaitis puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių specialistų Lietuvoje. Jis mane operavo ir nuodugniai stebėjo visą pooperacinį periodą. Sakau Ačiū gydytojui iš visos širdies.

2018-02-16, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, Profesionalas iš didžiosios raidės. Labai padėjo mano mamai! Ačiū Jums labai!

2017-11-30, 09:40 | IP: *.*.*.*
2017-11-23, 11:35 | IP: 185.127.1.84

Tai yra nuostabus, nuoširdus, malonus gydytojas nuostabus žmogus palaikantis ligonį dvasiškai suteikdamas jėgų pasveikti aš ir mano šeima nuoširdžiai esame dėkingi gydytojui V.Rudaičiui esu laiminga kad likimas mano sveikatą atidavė būtent šitam Gydytojui į jo stebuklingas rankas.Nuoširdus Ačiū Jam ir visam jo vadovaujamam personalu.:))) Visiems rekomenduoju.:))))