Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Rudaitis, %

Registracija čia ir dabar
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2008-09-18, Nr. MPL-11606, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2008-09-18, Nr. MPL-11606, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.8% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92.6% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

91.5% Complete
4.6

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

90.7% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
Pacientų atsiliepimai
2022-11-26, 11:53 | Registruotas lankytojas 1


Trūksta žodžių padėkai išreikšti..., tai Gydytojas iš didžiosios raidės, dirbantis tikrai iš pašaukimo. Gydytojas, kuris gydo kūną ir sielą lygiagrečiai... Skyriaus personalas, pradedant nuo žemiausios grandies labai profesionalus ir žmogiškas. Lenkiu prieš Jus galvą Gydytojau...

2022-11-14, 10:41 | Registruotas lankytojas 1

Didžiausia padėka gydytojui Viliui Rudaičiui už suteiktą galimybę gyventi. Tai gydytojas kuris ne tik gydo kūną, bet savo šiltu žodžiu nuramina, paguodžia, suteikia galimybę ir viltį pilnaverčiam gyvenimui.
Su pagarba,
Marija Čekuolienė

2022-10-26, 14:17 | Registruotas lankytojas 16

Labai nuoširdus gydytojas, tikras profesionalas. Esu labai dėkinga !
Būkite sveikas !
Beata K.

2022-08-17, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

Doc. Vilius Rudaitis, yra tikras savo srities profesionalas, puikus specialistas ir  talentingas chirurgas! Nuo pirmos konsultacijos visiškai pasitikėjau šiuo gydytoju, tikėjausi pačio geriausio rezultato, taip ir buvo. Operaciją atliko, Santaros klinikose, viskas buvo aukščiausiame lygyje, operacija pavyko puikiai, po operacijos jokio skausmo ar diskomforto. Neįtikėtinai lengvas pooperacinis laikotarpis, po kelių dienų jaučiausi visiškai sveika. Esu labai dėkinga šiam puikiam  gydytojui už rūpestį, išsklaidytą nerimą ir tobulai atliktą operaciją! Dėkoju ir visai jo šauniai  komandai su kuria jis dirba operacinėje. Nuoširdžiai linkiu Jums geros sveikatos ir sėkmės! Ačiū, Daktare! Ramunė

2022-07-27, 13:39 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau operaciją Santariškių ginekologijos sk. Esu labai dekinga gydytojui už rūpestį ir pastangas. Ačiū jūms labai. Asta L.

2021-12-09, 00:22 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Rudaitis, mano nuomone, ko gero pats puikiausias mano kada nors sutiktas šios srities specialistas. Ne tik kad greitai ir efektyviai identifikavo problema ir skyrė tinkamą gydymą, bet buvo nepaprastai žmogiškas, supratingas, padėjo tikslingai įvertinti visas su gydymu susijusias rizikas, suprato ligos jautrumą ir padėjo susidėlioti tolimesnį gydymą. Kadangi skirtas gydymas - operacija - negaliu nepatineti, kad ji buvo atlikta aukščiausiame lygmenyje. Išrašant iš ligoninės padrąsino susisiekti esant bet kokioms dvejonėms, suprastėjusiai savijautai. Po poros dienų atsiradus keistiems pojūčiams jau kitą dieną priėmė ir nuodugniai apžiurėjo, nuramino. Tad tik patys geriausi atsiliepimai. O ir jo vadovaujamame skyriuje - tik pats nuoširdžiusias ir rūpestingiausias personalas! Esu be galo dėkinga šiam gydytojui už rūpestį, pagalbą bei prifesionalų darbą.

2021-11-19, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Profesionalas išgelbėjęs mano gyvybę. Visą gyvenimą būsiu dėkinga už optimizmą ir visokeriopą rūpestį.

2021-08-25, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Laibai malonus vizitas, nuramino.
10/10
Toks jaukumo jausmas, tikrai jautesi, kad rupi.

2021-08-14, 12:11 | Registruotas lankytojas 1

Nėra pasaulyje žodžių, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą dr. Viliui Rudaičiui už atliktą sudėtingą ir retą naviko šalinimo operaciją. Operacijoje dalyvavo ir neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Šiandien šešta diena po operacijos, jaučiu, kad galiu šokti, tikiu Jumis, kad viskas bus gerai. Tai ką Jūs darote yra tikras stebuklas, Jūs gelbėjate moterims gyvybes. Net Amerikos prezidentas prieš Jūs man atrodo kaip mažas žmogus. Prieš operaciją labai domėjausi, kas šioje srityje yra geriausias ir nesuklydau. Ačiū Jums ir Jūsų komandai už profesionalumą ir rūpestį. Ačiū, kad esate! Sveikatos Jums ir laimės! O moterims galiu pasakyti: jei jus operuoja dr. Vilius Rudaitis, tuomet jums labai pasisekė!

2021-06-14, 13:04 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, puikus žmogus. Nedaro jokių prielaidų, viskas paremta tyrimais ir faktais. Viskas visada būna žmogiškai paaiškinta. Labai malonu bendrauti ir svarbiausia visuomet suteikiama profesionali pagalba. Didžiausia padėka gydytojui. Rekomenduoju 100proc.

2021-06-02, 09:07 | Registruotas lankytojas 3

Turėjau operaciją Santariškių ginekologijos sk. Gydytojas, kuris kelia kartelę visiems medikams. Informacija pateikiama labai aiškiai, nereikia traukti pačiam (kaip dažnai pasitaiko bendraujant su gydytojais), be galo rūpestingas ir randa laiko užeiti pasiteirauti kaip sekasi, paaiškinti ir atsakyti į klausimus. Ir pats Ginekologijos sk.kaip diena ir naktis skiriasi nuo kitų sk.,tikiu, kad kolegos seka teigiamu pavyzdžiu ir bendra skyriaus gydytojų, slaugytojų kultūra labai aukštame lygyje.
Kad tokių specialistų būtų kuo daugiau!

2021-06-02, 09:07 | Registruotas lankytojas 3

Turėjau operaciją Santariškių ginekologijos sk. Gydytojas, kuris kelia kartelę visiems medikams. Informacija pateikiama labai aiškiai, nereikia traukti pačiam (kaip dažnai pasitaiko bendraujant su gydytojais), be galo rūpestingas ir randa laiko užeiti pasiteirauti kaip sekasi, paaiškinti ir atsakyti į klausimus. Ir pats Ginekologijos sk.kaip diena ir naktis skiriasi nuo kitų sk.,tikiu, kad kolegos seka teigiamu pavyzdžiu ir bendra skyriaus gydytojų, slaugytojų kultūra labai aukštame lygyje.
Kad tokių specialistų būtų kuo daugiau!

2020-12-21, 14:42 | Registruotas lankytojas 3

Šiuo labai sunkiu visiems metu negaliu likti abejinga ir neišreikšti dėkingumo ginekologijos skyriaus vedėjui Viliui Rudaičiui už profesionalumą. Viskas, ką jis daro žmonėms, neturėtų likti tik tarp ligoninės sienų. Gydytojas mane išgelbėjo du kartus. Atliktos operacijos buvo ties fantaskitos ribos. Tai ne tik gydytojas, bet ir psichologas, draugas, duodantis palaikymą, su humoro jausmu, rūpesčiu, dėmesiu. Jis atsakys į visus klausimus, taktiškai papasakos apie problemą ir tolesnį gydymą. Šis gydytojas duoda pacientui labai daug, nieko nesiimdamas mainais.
Tai yra gydytojas nuo Dievo ir žmogus su didelės raidės
Pagarbai,Ksenija Markevich

2020-12-02, 16:34 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai labai geras gydytojas,jau kazkaip nusivyle visai buvom,bet tikrai po vizito pasijautem ramiau. Viska paaiskino. Tikrai labai fainas gydytojas is didziosios raides.

2020-09-30, 07:11 | Registruotas lankytojas 1

Pats profesionaliausias gydytojas, kurį teko sutikti. Tuo pačiu šiltas, rūpestingas, įsigilina į kiekvieno paciento problemą, visada viską paaiškina žmogiška kalba, o ne aukštomis frazėmis. Ačiū už atliktą sudėtingą operaciją, priežiūrą, rūpestį ir supratimą. Esate žmogus iš didžiosios raidės. Tokių žmonių kaip Jūs jau mažuma..

2019-10-11, 07:46 | Registruotas lankytojas 1

Vizitas pas gyditoja maloniai nustebino ir nuramino. Labai aiškiai ir ramiai buvo pateikta visa reikiama informacija. Tolimesnis gydimas visai apstulbino ant kiek tai yra įmanoma. Kaip ne skambėtų keistai bet pasijutau labai konfortiškai net būdama ligoninėja. Didelis AČIŪ DAKTARUI V. RUDAIČIUI ir jo vadovaujamam kolektyvui.

2019-06-30, 01:21 | Registruotas lankytojas 2

Teko dirbti su šiuo gydytoju ir galiu pasakyt tiek, kad jis mano akyse yra didžiausias autoritetas šiai dienai. Iš jo sklinda didžiausia pagarba ir norėjimas padėt žmogui. Tai yra nuostabus žmogus. Visada viska nuodugniai tiria ir išklausinėja. Vadovaujasi žmogiškaisiai faktoriais - prioritetas padėt žmogui(vosada deda visas pastangas). Ir taip atsiliepima palieku ne dėl to, kad teko pries 4 metus dirbti, bet iš pagarbos. Gydytojau aš Jus be galo gerbiu. Jus esat apdovanotas ne tik nuostabiu talentu, bet ir žmogiškumu, nezinau kiek dar metu aš Jus gerbdama visiems rekomenduosiu, bet visada būsiu dėkinga už pagalbą ir mokymus.

2019-05-19, 11:29 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas labai konkretus, patiko, kad atlieka visus reikiamus tyrimus, neburia iš oro. Jaučiasi profesionalumas, moka nuraminti pacientes.

2019-05-06, 08:36 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, atidus, profesionalus savo srities specialistas. Žmogus iš didžiosios raidės. Sveikatos šiam nuostabiam gydytojui.

2019-05-02, 12:39 | Registruotas lankytojas 7

Tikras savo srities profesionalas.Konkretus, jautrus, kompetetingas, nekeliantis panikos ankščiau laiko, padrąsinantis, toks labai žmogiškas.Jam teko mane peroperuoti po kito gydytojo atsainiai atliktos operacijos, suteikė skubią pagalbą, rimtai pasižiūrėjo į situaciją.Jokių kyšių nedaviau, neduodu iš principo.Tokiam medikui kyšio davimas būtų kaip įžeidimas

2019-03-18, 15:12 | Registruotas lankytojas 1

Profesionaliausias gydytojas Lietuvoje. Visuomet išklauso ir įsigilina į problemą. Paskiria efektyviausią gydymo būdą.
Ačiū Jums, Daktare!

2018-11-24, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Puikus,profesionalus,tiesiog stebuklus darantis gydytojas.Labai dekinga jam uz gydyma,rekomenduoju ir kitiems.Kad visi tokie gydytojai butu!

2018-11-06, 13:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas tikrai nuostabus. Toks šiltas, malonus žmogus. Kompetetingai atsako į visus klausimus, neskuba, nuramina. Kaip kažkas ir rašė, jau vien tas šiltas žvilgsnis nuramina.
Viliuosi, kad jaunoji gydytojų karta sugebės įsisavinti Jūsų profesionalumą, požiūrį į darbą bei į pacientą. Nors panašu, kad skyriuje tik teigiamo progreso atmosfera!
Nuoširdus ačiū už sklandžiai atliktą operaciją.
Nepamirškite rūpintis ir savo sveikata !

Sveikatos problemos atneša niūrių minčių į kasdienybę, bet Vilius Rudaitis ir kaip gydytojas, ir kaip asmenybė - įneša šviesos.
Rekomenduoju šį aukščiausio lygio specialistą.

2018-06-27, 14:39 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabus gydytojas ir kaip specialistas ir kaip žmogus. Rūpestingas atidus, profesionalus. Žmogus iš didžiosios raidės.

2018-04-26, 16:02 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus, dėmesingas, profesionalus gydytojas!kaip gerai, kad Lietuvoje tokių yra!

2018-03-13, 17:24 | Registruotas lankytojas 1

Vilius Rudaitis puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių specialistų Lietuvoje. Jis mane operavo ir nuodugniai stebėjo visą pooperacinį periodą. Sakau Ačiū gydytojui iš visos širdies.

2018-02-16, 10:22 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, Profesionalas iš didžiosios raidės. Labai padėjo mano mamai! Ačiū Jums labai!

2017-11-30, 08:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-11-23, 10:35 | IP: 185.127.1.84

Tai yra nuostabus, nuoširdus, malonus gydytojas nuostabus žmogus palaikantis ligonį dvasiškai suteikdamas jėgų pasveikti aš ir mano šeima nuoširdžiai esame dėkingi gydytojui V.Rudaičiui esu laiminga kad likimas mano sveikatą atidavė būtent šitam Gydytojui į jo stebuklingas rankas.Nuoširdus Ačiū Jam ir visam jo vadovaujamam personalu.:))) Visiems rekomenduoju.:))))

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-11-12, 15:20 | IP: 217.9.252.129

Superinis daktaras, gabus, profesionalus, patikimas. Kad daugiau tokių.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-11-08, 12:45 | IP: 195.182.89.22


Profesionalas, darantis stebūklus. Nuoširdžiai dėkoju už išgelbėtą brngaus žmogaus gyvybę.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-10-29, 20:20 | Registruotas lankytojas 2

talentingas diagnostikas ir strategas, improvizuoti gebantis chirurgas. Išskirtinai empatiška asmenybė. Gydytojas iš pašaukimo, su meile ir begaliniu atsidavimu vykdantis savo misiją - nuoširdžiai dėkinga viena iš daugybės gyd. Viliaus Rudaičio gyvenimui grąžintų pacienčių

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-10-11, 13:02 | IP: 84.15.176.217


Tai yra nuostabus gydytojas nuostabus žmogus palaikantis ligonį dvasiškai suteikdamas jegų pasveikti as ir mano šeima nuoširdžiai esame dėkingi gydytojui V.Rudaičiui esu laiminga kad likimas mano sveikatą atidavė butent šitam Gydytojui i jo stebuklingas rankas.Nuoširdus Ačiū Jam ir visam jo vadovaujamam personalui♥

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-10-09, 11:22 | IP: 195.182.64.203

Gydytojas Vilius Rudaitis mane operavo du kartus. Nors kiti gydytojai siūlė atlikti daug radikalesnę operaciją, jis atliko tik tokią, kokia buvo būtina. Esu nepaprastai jam dėkinga už ligos diagnozę ir skirtą gydymą. Tik gydytojo dėka gyvenu pilnavertį gyvenimą. Tai puikus specialistas, itin dėmesingas, rūpestingas, atsakingas ir tiesiog matosi, kad labai atsidavęs savo darbui. Gilinasi į problemą, ieško geriausių gydymo variantų.
Pats didžiausias AČIŪ šiam nuostabiam žmogui, profesionalui, gydytojui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-09-27, 21:20 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus - atsakingas ir kompetentingas gydytojas.
Labai išsamiai atsakė į visus klausimus, paaiškino ligų priežastis, paskyrė gydymo procesą.
Labai rekomenduoju!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-09-21, 17:11 | Registruotas lankytojas 3

Labai dekinga gerb.gyditojui uz puikiai atlikta sunkia operacija ir pooperacini gydima,uz demesi ir profesionaluma.Dydelis aciu uz viska.Linkiu sveikatos. Su geriausisis linkrjimais Regina

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-08-17, 23:12 | IP: 78.56.142.231

Dieviškų Daktariškų Rankų, Šiltos Sielos, Teisingų ir Profesionalių Žinių Ypatingas Žmogus. Nepaprastas Gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-07-21, 01:17 | IP: 78.157.88.16

Tik geri ir teigiami atsiliepimai apie si gydytoja!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-07-17, 19:56 | IP: 78.63.160.241

Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, malonus, profesionalus. Labai džiaugiuosi, kad jis mane operavo. Operacija pavyko puikiai, jokių komplikacijų, pasveikau labai greitai. Esu labai dėkinga šiam gydytojui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-07-13, 21:21 | Registruotas lankytojas 1

Teko laimė patekti pas aukščiausio lygio profesionalą ir GYDYTOJĄ

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-06-22, 08:56 | Registruotas lankytojas 2

Puikus specialistas, nuostabus žmogus. Ačiū daktare,

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-04-14, 09:54 | Registruotas lankytojas 2

Mane operavo gydytojas Vilius Rudaitis. Labai profesionalus ir nuoširdus gydytojas! Kiek esu susidūrusi su kitais gydytojais, tai pas kitą ginekologą niekada daugiau neičiau. Dėkoju gydytojui!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-02-03, 19:20 | IP: 78.63.106.123

labai maloniai, nuoširdžiai bendravo, parodė dėmesą ligoniui.Tik ačiū tariu šiam gydytojui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-01-30, 23:52 | IP: 212.122.95.103

Nuostabus gydytojas, empatiskas zmogus!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-01-30, 16:26 | IP: 81.7.64.96

Puikus profesionalas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2017-01-28, 16:44 | IP: 86.100.50.153

Nuostabiausis Gydytojas ir Žmogus!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2016-12-14, 19:31 | Registruotas lankytojas 1

Aš ir mano šeima esame dėkingi šiam gydytojui. Tai tikrai gydytojas iš didžiosios raidės. Esu be galo laiminga, kad atradau tokio lygio profesionalą. Nepakartojamas gydytojas. Ačiū Jam už atliktą operaciją, skirtą dėmesį ir rūpestį.
Puikus ginekologijos skyriaus kolektyvas, nuostabus daktarai, draugiškos sesutės ir praktikantės. Iš visos širdies Ačiū visiems už pagalbą, gerą nuotaiką ir šypsenas.
Linkiu visiems sėkmės ir sveikatos!
Svetlana

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2016-11-28, 23:21 | IP: 78.62.25.44

Profesionalus, dėmesingas, turintis tam pašaukimą gydytojas. Subalansuotas moterims gydyti :)
Džiaugiuosi, kad būtent Vilius Rudaitis operavo mane ir visoms rekomenduoju būtent šį Gydytoją.
Jo ramybė ir išmintis labai mums reikalinga, kai atsiduriame su sveikatos problemom pas jį. Juk tuomet esame tokioj nežinioj, tokiam siaubo filme...
Prieš operaciją taip pat čia skaičiau atsiliepimus, kažkaip perdaug atrodė liaupsina jį.
Bet apsilankius kabinete buvo viskas labai aiškiai išaiškinta, operacija, nors ir sudėtinga, komplikuota, vis tik pavyko. Skyriaus personalas labai puikus, atidus, malonus. Pagarba visiems dirbantiems drauge su Viliumi Rudaičiu. Esu gyva, gydausi toliau ir tikiu, kad viskas bus gerai!
P.S. ir tikrai šis Gydytojas aplanko visas savo pacientes ir savaitgalį-tai neįtikėtinai gydo! Ir kaip gi tu gali nesveikti, jei net ir savaitgalį jis aplanko, pasidomi mumis visomis??? Tikrai, pagarba šiam Žmogui! Dėkingi esame abu su vyru. Linkim kuo didžiausios sveikatos-fizinės, psichologinės ir dvasinės... ir viso pasaulio laimės!
Pacientė Kristina

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2016-10-05, 19:49 | IP: 77.219.95.104

Puikus,profesionalus,malonus gydytojas! Sėkmės ir sveikatos!!!
Ačiū!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?
2016-09-30, 10:54 | IP: 77.240.255.234

Puikus, dėmesingas. jautrus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Rudaitis?