2019-10-11, 10:46 | 1

Vizitas pas gyditoja maloniai nustebino ir nuramino. Labai aiškiai ir ramiai buvo pateikta visa reikiama informacija. Tolimesnis gydimas visai apstulbino ant kiek tai yra įmanoma. Kaip ne skambėtų keistai bet pasijutau labai konfortiškai net būdama ligoninėja. Didelis AČIŪ DAKTARUI V. RUDAIČIUI ir jo vadovaujamam kolektyvui.

2019-06-30, 04:21 | 2

Teko dirbti su šiuo gydytoju ir galiu pasakyt tiek, kad jis mano akyse yra didžiausias autoritetas šiai dienai. Iš jo sklinda didžiausia pagarba ir norėjimas padėt žmogui. Tai yra nuostabus žmogus. Visada viska nuodugniai tiria ir išklausinėja. Vadovaujasi žmogiškaisiai faktoriais - prioritetas padėt žmogui(vosada deda visas pastangas). Ir taip atsiliepima palieku ne dėl to, kad teko pries 4 metus dirbti, bet iš pagarbos. Gydytojau aš Jus be galo gerbiu. Jus esat apdovanotas ne tik nuostabiu talentu, bet ir žmogiškumu, nezinau kiek dar metu aš Jus gerbdama visiems rekomenduosiu, bet visada būsiu dėkinga už pagalbą ir mokymus.

2019-05-19, 14:29 | 2

Gydytojas labai konkretus, patiko, kad atlieka visus reikiamus tyrimus, neburia iš oro. Jaučiasi profesionalumas, moka nuraminti pacientes.

2019-05-06, 11:36 | 11

Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, atidus, profesionalus savo srities specialistas. Žmogus iš didžiosios raidės. Sveikatos šiam nuostabiam gydytojui.

2019-05-02, 15:39 | 3

Tikras savo srities profesionalas.Konkretus, jautrus, kompetetingas, nekeliantis panikos ankščiau laiko, padrąsinantis, toks labai žmogiškas.Jam teko mane peroperuoti po kito gydytojo atsainiai atliktos operacijos, suteikė skubią pagalbą, rimtai pasižiūrėjo į situaciją.Jokių kyšių nedaviau, neduodu iš principo.Tokiam medikui kyšio davimas būtų kaip įžeidimas