Pacientai, kurie rekomenduoja Eligijus Araminas, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12309, Galiojanti

2019-01-08, 11:54 | 1

Dėkoju kraujagyslių chirurgui Eligijui Araminui už kokybiškai atliktą kojų venų operaciją, už jo kompetenciją, profesionalumą, rūpestį, dėmesį, malonų ir dalykišką bendravimą.
Rekomenduoju šį puikų chirurgą visiems draugams ir pažįstamiems, turintiems kraujagyslių problemų.
Sėkmės Jums, daktare, nelengvame ir pagarbos vertame Jūsų darbe!
V. Zulonienė.

2018-10-11, 10:46 | 4

Noriu padėkoti puikam kraujagyslių chirurgui Eligijus Araminui už profesionalumą, tikslią diagnozę ir operatyviai atliktą operaciją.
Tai tikras europietiško stiliaus gydytojas profesionalas. Nedaugžodžiaujantis, konkretus, pagarbus, atidus. Rekomenduočiau visiems savo pažįstamiems, nes pasitikėjau ir nenusivyliau. Linkiu tik sėkmės.
Pagarbiai, Vida Jakimauskienė.

2018-03-14, 16:13 | 1

Puikus specialistas, taktiškas, inteligentškas. Be priekaištų atliko savo darbą, rekomendavau keliems savo draugams, atsiliepimai buvo geri. Šiam gydytojui patikėti savo kraujagysles tikrai galima

2017-11-13, 02:13 | 5

Operavo venas lazeriu Kretingoj. Visa koja kaip susaudyta puslem,atsirado kraujagysliniu dariniu. Laikiausi visu nurodymu,bet koja baisesne liko nei pries operacija,tik kad nebeskauda. Mokejau tikrai nemazai, nesidomejo pries operacija kaip kraujo kresumas, po operacijos nuemus tvarscius net pats issigando kokia koja buvo. Gailiuos kam susigundziau daryti venu operacija lazeriu ir pas ji...

2017-10-25, 19:38 | IP: 85.206.26.202

Puikus ir kvalifikuotas savo srities profesionalas, tikrai visiems galiu rekomenduoti! Gyvenu pajūryje, mėgstu aktyvų laisvalaikį, tačiau daug metų kompleksavau ir vasaromis varžiausi savo venų raizginiais sudarkytų kojų. Galų gale ryžausi kartą ir visiems laikams tą problemą išspręsti, todėl kreipiausi pas vieną populiarų kraujagyslių chirurgą Jūrininkų ligoninėje, tačiau jo konsultacija mane nuvylė, nes mano pageidavimas, kad norėčiau venas tvarkyti kuriuo nors moderniu metodu, jį atrodo gerokai suerzino, nes pašaipiai atšovė, kad lazeriais gydomos tik kosmetinės venutės, o pas mane venos didelės ir būtinai reikia daryti rimtą operaciją. Nenuskambėjo to chirurgo žodžiai nuoširdžiai ir įtikinamai, tad draugės patarimu antros nuomonės kreipiausi pas gerb. E.Araminą. Man tikrai patiko jo konkretumas, daug negražbyliaudamas jis viską aiškiai išdėstė ir paaiškino, kokie galimi mano venų problemos sprendimo variantai. Aš pasirinkau gydymą privačioje klinikoje moderniu radiochirurginiu metodu kartu su venų paklijavimu putomis. Ir tikrai neapsirikau pasirinkdama šio gydytojo paslaugas. Jis viską puikiai atliko, niekur pjauti nereikėjo, sveikimas buvo trumpas ir neskausmingas, mano kojelės dabar visai kitaip atrodo, tiesa, kai kur dar matomos mėlynės ir šiek tiek vietomis jautrokos, tačiau matau, kad viskas sėkmingai nyksta ir tvarkosi. Akivaizdu, kad kitą vasaros sezoną dėl buvusios problemos varžytis tikrai nebereikės ????

2017-09-09, 15:51 | IP: 81.7.66.149

Esame labai dėkingi angichirurgui Araminui už mano mamytės išgelbėtą koją. Istorija prasidėjo pavasarį kai mamytei pradėjo skaudėti pėdą, pasidarė žaizdos kulne ir piršte. Mamytė garbaus amžiaus, daug metų serga cukraligę, bet dar buvo aktyvi ir pati apsitvarkydavo. Nuvežėm tada į Kauno Klinikas, ten padarė kraujagislių pravalimą angi-plastiką. Palaikė tik 2 dienas, liepė važiuoti atgal ir gyditis koją patiems, o jei bus blogiau eiti pas Tauragės chirurgus, kad nupjautų tą pirštą nes su kraujagislėm daugiau padaryt nieko nebegalės. Iš pradžių buvo gal geriau, kulne žaizda kiek pagijo, bet birželio pabaigoj paskambino vergdama kad kojai vėl blogai pasidarė. Tauragės chirurgas liepia važiuoti atgal į Kauną arba į Klaipėdą. Mamytė į Kauną atgal jokių gyvu nebenorėjo, tai pasitarę nuvežėm pas Klaipėdos Jūrininkų ligoninės angi-chirurgus, ten jokių tyrimų nesiėmė daryti, paskaitė kas buvo parašyta iš Kauno ir pasakė jei sutinkam tai gali paguldyti tik kojai nupjauti per pusę blauzdos. Mums aišku tikrai šokas ir gerai kad iškart nesutikom. Pasidomėjom kad į Tauragę atvažiuoja konsultuoti geras angichirurgas Araminas. Jis viską pažiūrėjo ir echoskopu ir pasakė kad daug vilčių nėra, bet galėtų paguldyti Klaipėdos Universiteto ligoninėj, padarytų kraujagislių peršvietimą kompiuteriu ir gal kaip nors pavyktu kojelę išsaugoti nuo nupjovimo. Ir esame labai laimingi kad pasitikėjom daktaru Araminu. Jis padarė operaciją kojoje šuntavimą ir nupjovė tik pirštą , nes jo išgelbėti nebebuvo imanoma. Esame labai patenkinti Klaipėdos universiteto ligoninės visu kolektyvu, taip pat dėkingi daktarui vedėjui Navickui, kuris paskui dar pasiėmė į savo skyrių kad sureguliuoti insuliną ir pagydyti kulno opą. Dabar mamyte parsivežėm iš reabilitacijos, skausmai pasibaigė, pati vaikšto remia koja ir visai nebereikia vaikštynės. Tai tokia istorija, noriu pasakyti kad dar yra Lietuvoje Gydytojų iš didžiosios raidės ir esame jiems labai dėkingi! Dabar ramia širdimi galiu išvažiuoti atgal Norvegijon savų vargelių vargti. Su didele pagarba Zita.

2017-08-12, 18:46 | 3

nepatarciau nei priesui sio gydytojo.Isoperavo pries 5metus,po opeacijos iskart pasimate venos virsuje kojos.Apsilankius rudeni pas ji,pasakius kad man skauda koja nezmoniskai,karsta ji patinusi,negaliu prisiliesti...jo pasakymas gerk DETROLEXSA ir avek kojine ortopedine.Dariau ka sake,bet naudos jokios,Pavasary as vel einu pas ji...net nepaziurejes i mano koja vel ta paty jis man siulo..gerti DETRALEXSA,Kojine aveti...as jam sakau nieko man nepadeda,man skauda be proto,jis net nepasiule nei ECHOSKOPO....as vel isejau nieko nepesusi...po 3ju menesiu man kojoje trombas...vat ir toks jo ziurejimas i pacientus,isoperavo savo duokle pasieme...o kad blogai isoperavo jam nusispjauti...ir pasitykek tokiais gydytojais?..jai gerai viskas tai valio!!!..o jai neoavykusi operacija tai jau jam nusispjauti....

2017-08-10, 15:29 | IP: 193.219.187.101

Rekomenduoju 100 proc !!! Kadangi gyvenu ir dirbu ne Lietuvoj, tai laiko gydymui daug neturėjau, daktaras Eligijus Araminas abi venomis gumbuotas kojas man išoperavo vieną paskui kitą Northway klinikoj ir tam užteko nepilnai 2 savaičių! Padarė radijo bangomis per mažytes skylutes, nors gumbai buvo tikrai dideli, tam ruošiausi seniai. Padrasino mano mama, kuri anksčiau operavosi pas daktarą Araminą , irgi liko labai patenkinta. Grižau iš kart į darbus, jokių problemų dabar nejaučiu, ačiū šiam daktarui už tai! Alvydas, Birmingham

2017-08-09, 19:42 | IP: 88.119.137.233

nuostabus rupestingas gydytojas. tikrai rekomenduoju!

2017-01-30, 20:48 | 1

Važiavau dėl venų varikozės.
Atsistojo nuo stalo,pažiūrėjo į kojas,rankomis net nelietė,o šeimos gydytojui atsakymą davė kad tipo tyrė dopleriu.
Tai labai suktas,neatsakingas,arogantiškas gydytojas.
Medicinos išraše, šeimos gydytojui,nesiteikė net parašo padėti.
PACIENTAI,GAVĘ ŠIO GYDYTOJO IŠRAŠĄ TUOJAU PAT PERSKAITYKITE.