Pacientai, kurie rekomenduoja Eligijus Araminas, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12309, Galiojanti

2019-01-08, 11:54 | 1

Dėkoju kraujagyslių chirurgui Eligijui Araminui už kokybiškai atliktą kojų venų operaciją, už jo kompetenciją, profesionalumą, rūpestį, dėmesį, malonų ir dalykišką bendravimą.
Rekomenduoju šį puikų chirurgą visiems draugams ir pažįstamiems, turintiems kraujagyslių problemų.
Sėkmės Jums, daktare, nelengvame ir pagarbos vertame Jūsų darbe!
V. Zulonienė.

2018-10-11, 10:46 | 6

Noriu padėkoti puikam kraujagyslių chirurgui Eligijus Araminui už profesionalumą, tikslią diagnozę ir operatyviai atliktą operaciją.
Tai tikras europietiško stiliaus gydytojas profesionalas. Nedaugžodžiaujantis, konkretus, pagarbus, atidus. Rekomenduočiau visiems savo pažįstamiems, nes pasitikėjau ir nenusivyliau. Linkiu tik sėkmės.
Pagarbiai, Vida Jakimauskienė.

2018-03-14, 16:13 | 1

Puikus specialistas, taktiškas, inteligentškas. Be priekaištų atliko savo darbą, rekomendavau keliems savo draugams, atsiliepimai buvo geri. Šiam gydytojui patikėti savo kraujagysles tikrai galima

2017-11-13, 02:13 | 5

Operavo venas lazeriu Kretingoj. Visa koja kaip susaudyta puslem,atsirado kraujagysliniu dariniu. Laikiausi visu nurodymu,bet koja baisesne liko nei pries operacija,tik kad nebeskauda. Mokejau tikrai nemazai, nesidomejo pries operacija kaip kraujo kresumas, po operacijos nuemus tvarscius net pats issigando kokia koja buvo. Gailiuos kam susigundziau daryti venu operacija lazeriu ir pas ji...

2017-10-25, 19:38 | IP: 85.206.26.202

Puikus ir kvalifikuotas savo srities profesionalas, tikrai visiems galiu rekomenduoti! Gyvenu pajūryje, mėgstu aktyvų laisvalaikį, tačiau daug metų kompleksavau ir vasaromis varžiausi savo venų raizginiais sudarkytų kojų. Galų gale ryžausi kartą ir visiems laikams tą problemą išspręsti, todėl kreipiausi pas vieną populiarų kraujagyslių chirurgą Jūrininkų ligoninėje, tačiau jo konsultacija mane nuvylė, nes mano pageidavimas, kad norėčiau venas tvarkyti kuriuo nors moderniu metodu, jį atrodo gerokai suerzino, nes pašaipiai atšovė, kad lazeriais gydomos tik kosmetinės venutės, o pas mane venos didelės ir būtinai reikia daryti rimtą operaciją. Nenuskambėjo to chirurgo žodžiai nuoširdžiai ir įtikinamai, tad draugės patarimu antros nuomonės kreipiausi pas gerb. E.Araminą. Man tikrai patiko jo konkretumas, daug negražbyliaudamas jis viską aiškiai išdėstė ir paaiškino, kokie galimi mano venų problemos sprendimo variantai. Aš pasirinkau gydymą privačioje klinikoje moderniu radiochirurginiu metodu kartu su venų paklijavimu putomis. Ir tikrai neapsirikau pasirinkdama šio gydytojo paslaugas. Jis viską puikiai atliko, niekur pjauti nereikėjo, sveikimas buvo trumpas ir neskausmingas, mano kojelės dabar visai kitaip atrodo, tiesa, kai kur dar matomos mėlynės ir šiek tiek vietomis jautrokos, tačiau matau, kad viskas sėkmingai nyksta ir tvarkosi. Akivaizdu, kad kitą vasaros sezoną dėl buvusios problemos varžytis tikrai nebereikės ????