Pacientai, kurie rekomenduoja Eligijus Poškus, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12812, Galiojanti

Poškus Eligijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Poškus Eligijus?

2019-04-30, 17:10 | 3

Labai profesionalus gydytojas. Praleidau jo skyriuje apie mėnesį. Lyginant su bendru Santariškiu "bardakėliu" čia labai daug tvarkos, sprendimai priimami greitai, reikalinga pagalba irgi maksimaliai greitai organizuojama. Iš savo pusės padarė viską ką įmanoma. Kad ir neturėdamas laiko užsukdavo aplankyti ir paklausti kaip sekasi, dėkingas už paskatinančią šypseną sunkiu metu. Manau, kad tai gydytojas iš pašaukimo, kuris negailėdamas savęs gelbėja žmones. Ačiū, Jums, Eligijau.

2018-12-12, 13:41 | 2

Pats geriausias gydytojas. Jei ne jis, nebūtų jau manęs. Pataisė kitų gydytojų sukeltas komplikacijas.

2018-10-03, 17:15 | 1

Super gydytojas!! Neturiu zodziu...

2017-02-02, 23:00 | IP: 82.140.148.177

Dėkojame gerb. gydytojui E.Poškui už profesionaliai atliktą operaciją, nuoširdžius palaikymo žodžius, padrąsinančią šypseną, už rūpestį ir pooperacinę priežiūrą pacientui Albertui iš Alytaus. Sėkmės Jums!

2017-01-05, 22:31 | IP: 95.173.38.206

Ačiū, gerbiamas Daktare, už Jūsų stebuklingas rankas, ačiū už Jūsų protą ir širdį. Aš be galo esu dėkinga, kad Jūs mane operavote ir todėl tikiu, kad aš pasveiksiu. Jūs tiek man suteikėte VILTIES, nes tas gydymas, priežiūra Jūsų skyriuje man buvo didelis sveikatos sustiprinimas. Dėkoju Jūsų skyriaus aptarnaujančiam personalui - buvo gera, šilta ir užtikrintai ramu, kad aš sveikstu, kad su manim viskas gerai, kad ir Naujieji Metai skyriuje sutikti bus geri. Linkiu Jums ir Jūsų komandai stiprybės, sveikatos ir ištvermės (o jums to viso labai reikia!) Su didele pagarba Leonija

2016-10-21, 16:14 | 1

Puikus gydytojas, puikus žmogus ir puikus psichologas. Taip pat šaunus skyriaus vadovas, puikiai organizuotas darbas skyriuje. Esu labai jam dėkinga už išgelbėtą mamos gyvybę. Prabėgo daugiau nei dešimtmetis, bet dažnai prisimenu šį puikų Gydytoją ir mintimis linkiu jam sveikatos, stiprybės bei sekmės.

2016-09-29, 22:40 | IP: 84.15.180.21

Nuostabus gydytojas

2016-06-13, 11:56 | IP: 90.140.195.155

Yra vidutines kompetencijos specialistas. Labai megsta pinigus. Konsultacijos kaina 200euru, o demesio mazai. Vaiksto nosi uzrietes ir skaiciuoja kiek gavo...Konsultuoti neskuba.Is skyriaus isleidzia su komplikacijomis.

2016-05-31, 15:02 | IP: *.*.*.*
2016-02-01, 20:20 | IP: 88.118.134.149

Sudėtinga operacija, bet sutvarkė ir dabar jau kelinti metai nesiskundžiu. Profesionaliai dirba pats ir iš skyriaus reikalauja tvarkos.