Pacientai, kurie rekomenduoja Eligijus Poškus, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12812, Galiojanti

Poškus Eligijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Poškus Eligijus?

2019-11-17, 13:11 | 2

Nuoširdžiausias ačiū prof. Eligijui Poškui už labai profesionalią ir geranorišką pagalbą. Priėmė skubius , savalaikius sprendimus, atlikta operacija ir sustabdytas ligos išvešėjimas. Tai be galo gabus, giliai mąstantis , ne daugžodžiaujantis , bet besiremiantis patikslintais tyrimų duomenimis ,pacientui viską suprantamai paaiškinantis , argumentuotai ir pagrįstai priimantis sprendimus Specialistas . Labai džiaugiuosi ir esu laiminga , kad galėjau patekti į tokio puikaus mediko ir Žmogaus auksines rankas. Operuota rugsėjo 3d. - jaučiuosi puikiai, neteko kęsti jokio skausmo. Nuoširdžiai dėkoju ir 3 sektoriaus visai operacinės komandai , puikiajai Anestezeologei(kurios pavardės besijaudindama neįsiminiau) ir visai nuostabiajai komandai, kuri savo rankų švelnumu ir širdies gerumu prisilietė prie manęs ir dovanoja man pilnavertį gyvenimą. Būkite visi sveiki ir laimingi, telaimina Dievas Jus ir Jūsų kilnius darbus.
Utena, Emilija Gaučienė

2019-04-30, 17:10 | 3

Labai profesionalus gydytojas. Praleidau jo skyriuje apie mėnesį. Lyginant su bendru Santariškiu "bardakėliu" čia labai daug tvarkos, sprendimai priimami greitai, reikalinga pagalba irgi maksimaliai greitai organizuojama. Iš savo pusės padarė viską ką įmanoma. Kad ir neturėdamas laiko užsukdavo aplankyti ir paklausti kaip sekasi, dėkingas už paskatinančią šypseną sunkiu metu. Manau, kad tai gydytojas iš pašaukimo, kuris negailėdamas savęs gelbėja žmones. Ačiū, Jums, Eligijau.

2018-12-12, 13:41 | 2

Pats geriausias gydytojas. Jei ne jis, nebūtų jau manęs. Pataisė kitų gydytojų sukeltas komplikacijas.

2018-10-03, 17:15 | 1

Super gydytojas!! Neturiu zodziu...

2017-02-02, 23:00 | IP: 82.140.148.177

Dėkojame gerb. gydytojui E.Poškui už profesionaliai atliktą operaciją, nuoširdžius palaikymo žodžius, padrąsinančią šypseną, už rūpestį ir pooperacinę priežiūrą pacientui Albertui iš Alytaus. Sėkmės Jums!

2017-01-05, 22:31 | IP: 95.173.38.206

Ačiū, gerbiamas Daktare, už Jūsų stebuklingas rankas, ačiū už Jūsų protą ir širdį. Aš be galo esu dėkinga, kad Jūs mane operavote ir todėl tikiu, kad aš pasveiksiu. Jūs tiek man suteikėte VILTIES, nes tas gydymas, priežiūra Jūsų skyriuje man buvo didelis sveikatos sustiprinimas. Dėkoju Jūsų skyriaus aptarnaujančiam personalui - buvo gera, šilta ir užtikrintai ramu, kad aš sveikstu, kad su manim viskas gerai, kad ir Naujieji Metai skyriuje sutikti bus geri. Linkiu Jums ir Jūsų komandai stiprybės, sveikatos ir ištvermės (o jums to viso labai reikia!) Su didele pagarba Leonija

2016-10-21, 16:14 | 1

Puikus gydytojas, puikus žmogus ir puikus psichologas. Taip pat šaunus skyriaus vadovas, puikiai organizuotas darbas skyriuje. Esu labai jam dėkinga už išgelbėtą mamos gyvybę. Prabėgo daugiau nei dešimtmetis, bet dažnai prisimenu šį puikų Gydytoją ir mintimis linkiu jam sveikatos, stiprybės bei sekmės.

2016-09-29, 22:40 | IP: 84.15.180.21

Nuostabus gydytojas

2016-06-13, 11:56 | IP: 90.140.195.155

Yra vidutines kompetencijos specialistas. Labai megsta pinigus. Konsultacijos kaina 200euru, o demesio mazai. Vaiksto nosi uzrietes ir skaiciuoja kiek gavo...Konsultuoti neskuba.Is skyriaus isleidzia su komplikacijomis.

2016-05-31, 15:02 | IP: *.*.*.*
2016-02-01, 20:20 | IP: 88.118.134.149

Sudėtinga operacija, bet sutvarkė ir dabar jau kelinti metai nesiskundžiu. Profesionaliai dirba pats ir iš skyriaus reikalauja tvarkos.

2016-01-27, 13:05 | IP: 88.119.159.234

Geriausias gydytojas, kuriam būsiu dėkinga iki gyvenimo galo. Labai rūpestingas, profesionalus, mielas ir malonus žmogus.
Aš jokių pinigų nedaviau, bet jis pas mane po operacijos ir savaitgalio dienom ateidavo apžiūrėt, kaip sveikstu. O būdama tokiose rankose sveikau greičiau, nei buvo galima tikėtis.

2016-01-16, 15:24 | IP: 89.116.164.69

Jau puse metu kankinausi su savo liga. Praejau labai daug gytytoju,bet nieko gero nebuvo. Ir kada sužinojau apie Eligiju Poškų,nedelsant užsirigistravau pas ji.Ir kada aš pradėjau su jo bendrauti,man taip buvo gera ir aš pajutau tokia šiluma nuo jo ir toks švelnumas nuo jo ranku,nes pas mane labai jautrioje vietoje problema. Bet pas toki gytytoją aš eičiau ir eičiau.Ir žmones rašo kad jis kišininkas,jokiu budu tegul ne meluoja. Bet noriu pasakyti,kad tokiam gydytojui nieko ne gaila. Man gyvenime labai pasisiekė,kad papuoliau pas Eligijų Poškų.Visiems pacientams rekomenduoju tik pas ji.Labai mielas,švelnus,taktiškas ir labai labai gražus

2016-01-03, 22:44 | IP: 78.60.235.106

Nuostabus gydytojas. Surado tikrąją ligą, kai kitas gydytojas jau buvo paskyręs operaciją (nors jos visai nereikėjo).

2015-07-07, 15:35 | IP: 78.56.115.155

Ramus, paslaugus, rūpestingas, atsako į visus klausimus (svarbiausia - klausti). Darė 2 laparaskopines žarnyno operacijas ir per visą laiką praleistą stacionare (daugiau nei 3 savaites) tikrai negalėjau skųstis niekuo. Savo srities profesionalas! Didžiausios jam sėkmės.
Atsidėkoti dovanomis nebandėme, netgi šiek tiek gailiuosi, nes šis žmogus tikrai vertas visko.