Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Anglickis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19562, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-21, 15:02 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, rūpestingas, mandagus ir pašmaikštaujantis, todėl išgirdus diagnozę nebuvo baisu patikėti savo gyvybę jam ir jo komandai. Esu laiminga ir dėkinga, todėl esant poreikiui ir galimybei rekomenduoju kreiptis į jį.

2020-10-17, 10:29 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas - tikras profesionalas ir 100% savo srities žinovas. Labai gaila, kad su šiuo gydytoju neteko susipažinti anksčiau, kadangi dabar - savo gydymą patikėčiau tik jam. Gydytojas išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus ir netgi po stento pašalinimo paprašė manęs po kelių dienų atvykti pakartotinai - kad įstitiktume ar viskas tvarkoje ir paaiškino ką daryti, kad ateityje akmenys nesiformuotų. Tikrai ne kiekvienas gydytojas iki pat gydymo pabaigos šitaip rūpinasi savo pacientais. Tad ieškantiems profesionalaus gydytojo, galinčio padėti išspręsti problemas su akmenimis - nuoširdžiai rekomenduojų šį gydytoją. Ačiū jam!

2020-09-14, 13:24 | Registruotas lankytojas 2

Tikras Gydytojas iš didžiosios raides . Pasistengsiu paaiškinti kodėl.
Sunku žodžiais apibūdinti tą skausmą, kai 10 mm skersmens akmuo tau užblokuoja inkstą. Naktį. Kai nuo skausmo tiesiog drebi, vemi ir skaičiuoji sekundes kada pagaliau tave pristatys i ligonines priimamąjį. Manau tai gali suprasti tik tie žmonės kurie serga (arba sirgo) inkstų akmenligė.
Pagal tokį scenarijų prasidėjo mano šeštadienis ankstu ryta Vilniaus Miesto Klinikinėje ligoninėje. Net nenoriu pagalvoti kaip galėtu pasibaigti visa situacija jeigu nepatekčiau pas Gydytoją Marių Anglicką ir Gydytoją rezidentą Ramunę Kavaliauskaitę. Žemai lenkiuosi Jiems bei visam  priimamojo bei urologijos skyriaus personalui kurie prisidėjo prie mano gydymo.
Profesionalumas ir empatija - šitais dviem žodžiais galima apibūdinti jų darbą. Iškart po atvykimo buvo nustatyta diagnoze, padarytas echoskopavimas, suleisti nuskausminamieji, EKG, kompiuterine tomograma, pastatyta lašeline.Ir visi šitie veiksmai ėjo vienas po kito tam kad man padėti. Paskui atliktas inksto stetnatvimas. Prieš operacija man viskas buvo smulkiai ir aiškiai suprantama kalba paaiškinta ka planuojama daryti ir kodėl.
Ačiū Jums už viska ką padarėte.
su pagarba.
Zbignev Obločinski

2020-08-31, 17:27 | Registruotas lankytojas 2

Puikus ir malonus gydytojas, rekomenduoju.

2020-07-21, 09:23 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju Mariui už atliktą diagnozę ir už nustatytą akmenuko vietą, kur pasekoje paskyrė greitą operaciją. Daugiau tokių jaunu ir šiuolaikiško požiūrio gydytoju! Ačiū Jums. Gediminas G.

2020-07-08, 19:22 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, tikras savo srities profesionalas, visuomet paslaugus, padeda ir pataria net ir nepatogiausiu laiku. Jaučiu, kad šis gydytojas noširdžiai dalyvauja viso gydymosi procese ir jam tikrai rūpi pacientas. Bendradarbiaujant su šiuo gydytoju ir liga tapo žymiai paprastesnė, atrodo, daug lengviau išgyvenama ir kontroliuojama nei maniau prieš tai. :) Rekomenduoju! Labai didelis ačiū! Monika

2019-09-19, 21:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš pragaro, problemos neišsprendė, o situacija tik pablogėjo.

Anglickis Marius atsakė

Sveiki, gaila, kad nesugebėjau jums padėti. Žinau jus ir jūsų problema. Daug naudingiau būtų kreiptis ir viską aptarti gyvai, o nerašinėti anonimiškus komentarus. Suprantama, kad anoniškai daug drasiau išlieti savo pykti. Tikrai nemalonu, kada padedi tūkatančiams žmonių ir vienam nepagerėjus susilauki tokių epitetų.

2017-09-11, 14:01 | Registruotas lankytojas 1

Tai turbūt antras mano gydymosi praktikoje sutiktas profesionalus gydytojas iš kurio kabineto išeinu rami. Labai mažai tokių gydytojų, kurie ne tik atlieka reikalingus tyrimus, paskiria gydymą, bet ir psichologiškai labai ramiai ir teigiamai nuteikia pacientą.

Labai Rekomenduoju !

Vaiva M.

2017-05-21, 15:55 | IP: 78.60.106.140

2017-05-20 teko lankytis pas šį nuostabų gydytoją. Dar neteko anksčiau sutikti tokio gydytojo, kuris rūpintųsi ne tik paciento sveikata, bet ir galimybėmis atvykti dėl papildomų tyrimų (dėjo visas pastangas, jog reikalingi tyrimai būtų alikti tą pačią dieną ir kuo skubiau). Jei dar ateityje prireiktų urologo pagalbos, tikrai kreipčiausi būtent pas gydytoją Marių Anglickį, taip pat rekomenduoju ir kitiems. Gydytojas iš pašaukimo. Esu dėkinga jam labai!

2016-09-30, 15:01 | IP: 195.182.92.68

Noriu padėkoti šiam šauniam gydytojui už rūpestį. Mane pradėjo gydyti dar kada dirbo Vilniaus universiteto santariškių klinikose. Ačiū už rūpestį ir norėčiau pasakyti prieš tai komentavsiam žmogui, kad šiais laikais vėžio niekas nenustato be sudėtingų tyrimų tokių kaip rezonansas. Greičiausiai su gydytoju nesusišnekėjote ar kažką ne taip supratote. Užuot rašęs piktus komentarus apie šį iš ties šaunų daktarą užsirašykite pakartotinai konsultacijai ir viską išsiaiškinkite.

2016-08-20, 22:44 | IP: *.*.*.*
2016-05-05, 13:52 | IP: 78.60.235.8

Gydytojas iš pašaukimo, nebijo prisiimti atsakomybes, bet ir nerizikuoja paciento sveikata. Tikras savo srities profesionalas su atsakingu poziuriu i savo profesija ir pacientus.

2016-04-25, 09:02 | IP: *.*.*.*
2015-12-19, 18:35 | IP: 193.219.86.252

Daug metų vargau su lėtiniu prostatitu. Konsultavausi pas daugelį Vilniaus urologų. Gyd. Anglickas labai tiksliai nustatė mano problemų priežastį ir skyrė labai tinkamą gydymą, kuris išsprendė visas mano problemas. Esu dėkingas jam.

2015-02-26, 12:23 | IP: 213.197.186.253

Super specialistas. AČIŪ