Pacientai, kurie rekomenduoja Dalija Jankauskienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-04-24, Nr. MPL-13659, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03826, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jankauskienė Dalija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankauskienė Dalija?

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Nesidomėjo

0.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2021-07-26, 22:42 | Registruotas lankytojas 2

Norime iš visos širdies padėkoti gyd. D.Jankauskienei už operatyvų reagavimą, atsidavimą, profesionalumą, supratingumą ir nuoširdų bendravimą. Žodžių neužtenka išreikšti mūsų dėkingumui Jums, Gydytoja, už tai, kad ištraukėte iš mirties gniaužtų mūsų tėvelį, senelį ir prikėlėte jį antram gyvenimui. Dėkojame, kad nenuleidote rankų ir taikėte pačius efektyviausius gydymo būdus. Taip pat dėkojame visam Neurologijos skyriaus personalui, sesutėms, slaugutėms už priežiūrą ir atsidavimą. Jūs esate nuostabūs! Augusto Bukio šeimyna

2019-10-01, 12:15 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją gydžiausi pirmą kartą. Prieš tai gydėsi mano draugė, kuri rekomendavo ir man šią gydytoją.
Buvau nustebusi gydytojos dėmesiu, paprastumu, nuoširdumu. Sureaguodavo į kiekvieną sveikatos problemą. Vyko tyrimai ir gydymas. Po jų aptarėme visų tyrimų rezultatus. Buvau pakankamai informuota apie tolimesnę gydymo eigą.
Šios gyd. neurologės nekeisiu. Siūlau kreiptis į ją ir kitiems ligoniams.

2017-09-06, 05:15 | Registruotas lankytojas 3

Tai gydytoja, kuri tvirtai tebesilaiko Hipokrato priesaikos.Padėti žmogui pasveikti arba pasiųsti gydytis pas kitos rūšies (neurochirurgus) specialistus Ačiū daktare už Jūsų rūpestingumą!

Esate Dalija Jankauskienė?
2016-12-21, 21:04 | IP: 78.58.124.32

Labai konkreti , paslaugi ir taktiska. Rekomenduociau ir kitiems kreiptis su problemomis . Tiesiai ir aiskiai viska isaiskina bei nustato ligos problema .vienu zodziu nuostabi gydytoja bei moteris.

Esate Dalija Jankauskienė?