2018-12-07, 19:48 | 9

Rekomenduočiau šį gydytoją visiems. Labai malonus, paprastas, nuoširdus, geras savo srities gydytojas, bendraujantis su pacientu. Labai patenkinta likau šiuo gydytoju. Nuoširdus ačiū Jums. Gražių artėjančių švenčių, Šv.Kalėdų ir artėjančių 2019-ųjų Naujųjų metų !!!
ANYKŠČIAI, pacientė GRAŽINA ZLATKIENĖ.

2018-07-19, 13:19 | 1

Esu patenkinta gydytojo paskirtu gydymu ir vaistais. Nuoširdus, geranoriškas ir kompetentingas savo srities specialistas. Tik problemų buvo darant žarnyno tyrimą. Gydytojas paskyrė atlikti kolonoskopiją su narkoze, bet gydytojas atlikęs ją ,, švelniai tariant" išsireikalavo pinigų, teigdamas kad narkozė nėra paskirta.Tai buvo akivaizdus reketas. O gydytojui Petrauskui- nuoširdus ačiū.

2018-02-20, 14:46 | 1

Nuoširdus ačiū daktarui Daliui Petrauskui.Daktaras yra nuoširdus,puikus specialistas,nors ir labai bijojau blogos diagnozės,mane nuramino.Esu labai patenkinta šiuo gydytoju.Noriu palinkėti gydytojui Daliui Petrauskui sveikatos,pasisekimo darbe ir jo asmeniniame gyvenime.Ačiū daktare Jums labai.Anykščiai,pacientė Gražina.

2018-01-02, 18:27 | 3

nustate ne pagrindine liga,siuntinedamas tyrimams sugaise labai brangu laika,vietoj to kad paguldes i stacionara gal butu laiku atrades tikslia problema.to pasekoje,zmogaus.....nebera.

2017-11-28, 23:21 | 1

Lankiausi nebe pirmą kartą. Gydytojas puikus, dėmesingas, išsamiai viską paaiškina, nemalonų tyrimą stengiasi atlikti kuo lengviau. Labai optimistiškas ir su puikiu jumoro jausmu.