Pacientai, kurie rekomenduoja Vida Pupininkienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02806, Galiojanti

Pupininkienė Vida dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-02-06, 17:54 | 2

Su gydytoja bendrauti buvo malonu :) be to, patogu, kad galima apsilankyti vakarais ir nereikia ilgai laukti eilėje turint siuntimą..

2018-09-24, 11:08 | 2

Labai šilta ir maloni gydytoja.

2018-03-02, 17:48 | 1

Puiki Gydytoja, dėmesinga, rūpestinga, malonu bendrauti su ja, Labai šiltas žmogus. Ačiū Gydytojai

2018-02-05, 14:30 | 1

Tai gera,profesionali,nuoširdi ,visada besišypsanti gydytoja. Norėtųsi,kad tokių malonių žmonių(gydytojų) išmanančių savo darbą ir kokybiškai atliekančių savo pareigą būtų daugiau. Aš esu patenkinta šia gydytoja ir jokiu būdu nenorėčiau pakeisti į kitą, nes tokių žmonių reikia paieškoti.Linkiu sėkmingo darbo ir ačiū ,kad jūs esate.

2018-02-05, 11:39 | 2

Puiki gydytoja! Ir žmoniška, ir profesionali. Nuoširdžiai bendrauja. Niekada neskuba. Įdėmiai išklauso pacientą. Viską paaiškina, išsamiai pakomentuoja atliktus tyrimus. Parenka tinkamiausią vaistą. Ir kas labai svarbu pacientui-optimistiškai nuteikia. Ačiū! Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime! Su didele pagarba, Anna

2018-02-05, 10:38 | 1

jeigu butu tokie atsidave dvasiskai taurus gydytojai kaip Vida Pupininkiene matomai tikrai Lietuva butu pirmaujanti Europoj pagal visus rodiklius gydymo srity bet deja tokiu zmoniu dvasiskai atsidavusiu zmogaus sveikatos atzvilgiu labai truksta specialistai emigruoja o musu didingai paslovinta valdzia daro viska kad tokiu atsidavusiu gydytoju neliktu!reikia apie tokius gydytojus rasyti ne atsiliepimus o apie juos kalbeti viesai rodant kaip pavyzdi kad tokiu zmoniu pas mus esama! Laimutis

2018-02-02, 13:36 | 1

Ejau i mokama vizita,bet neprieme manes, nes daktarei pagailo mano 17eu.. nesvarbu,kad sakiau,jog man nesvarbu tie 17eu ir noriu greiciau issitirt ir suzinot,kas man yra,nes simptomai mane zudo,liepe eit lauk ir skambintis kitai daktarei del nemokamo vizito.. tragedija

2017-10-23, 15:41 | IP: *.*.*.*
2017-02-16, 14:37 | IP: 78.61.196.1

labai labai maloni gydytoja,

2016-11-17, 14:35 | IP: 193.219.57.33

Puiki gydytoja. Dėmesinga. Išklauso, pataria, išsamiai paaiškina tyrimų rezultatus. Aš jau eilę metų gydausi pas šią gydytoją. Ačiū! Sveikatos, stiprybės Jums, miela gydytoja.
Pagarbiai,
Janina