Pacientai, kurie rekomenduoja Marija Jakutovič, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2007-12-10, Nr. MPL-10119, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų reumatologas

Išduota: 2016-04-12, Nr. MPL-20900, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05038, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.2

2020-10-01, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nerekomenduoju. Įvertinti iš profesinės pusės nepavyko, nes dirba (visas kabinetas) tokiu būdu, kad dirbtinai kuriamos eilės, imituojamas užimtumas, kategoriškai atsisakoma naudotis el. sistema. Jei tiesiog turite daug laisvo laiko skambinėtis, derinti, aiškintis, persiregistruoti, vykti per visą miestą paimti popierinio siuntimo asmeniškai, tai gal tai Jums tinkanti, kitu atveju tik sužinosite kokia ji užimta, kaip daug darbo turi, tarytum kiti nieko nedirba, o tik ir laukia kaip užkrauti ponią gydytoją jos pareigom.

2019-01-31, 23:27 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju sios gydytojos, paklausti negalima nieko; nors atejau paskirtu laiku, isgirdau keleta kartu, kad tokiu metu ji galetu buti jau namuose. Iseinant is kabineto, zinojau, kad nebesugryziu pas ta pacia gydytoja.

2018-08-06, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šitos gydytojas,priemimo laukėm valandą,įėjus į kabinetą,dar 15min.kalbejo telefonu,mes su naujagimiu,tiek laiko laukti neturime,galiausiai pasake,kad nežino kokia problema,gal pertvara kalta,liepe geriau važiuot ė santariškes,o man paklausus ar tai blogai,pasake ir tokiu vaikus žnonės augina!!!!! Neturiu žodžiu,gydytoja,pavadint sunku.

2017-11-26, 23:44 | IP: 46.36.79.68

Mums ši gydytoja yra nuostabi,viska išaiškina smulkiai,mes neturime nusiskundimų,ir tariam Jai didelį AČIŪ už rūpestį ir kantrybę!

2017-10-30, 09:15 | IP: *.*.*.*
2014-09-25, 04:50 | IP: *.*.*.*