Pacientai, kurie rekomenduoja Marija Jakutovič, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2007-12-10, Nr. MPL-10119, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų reumatologas

Išduota: 2016-04-12, Nr. MPL-20900, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05038, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-02-01, 01:27 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju sios gydytojos, paklausti negalima nieko; nors atejau paskirtu laiku, isgirdau keleta kartu, kad tokiu metu ji galetu buti jau namuose. Iseinant is kabineto, zinojau, kad nebesugryziu pas ta pacia gydytoja.

2018-08-06, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šitos gydytojas,priemimo laukėm valandą,įėjus į kabinetą,dar 15min.kalbejo telefonu,mes su naujagimiu,tiek laiko laukti neturime,galiausiai pasake,kad nežino kokia problema,gal pertvara kalta,liepe geriau važiuot ė santariškes,o man paklausus ar tai blogai,pasake ir tokiu vaikus žnonės augina!!!!! Neturiu žodžiu,gydytoja,pavadint sunku.

2017-11-27, 01:44 | IP: 46.36.79.68

Mums ši gydytoja yra nuostabi,viska išaiškina smulkiai,mes neturime nusiskundimų,ir tariam Jai didelį AČIŪ už rūpestį ir kantrybę!

2017-10-30, 11:15 | IP: *.*.*.*
2014-09-25, 07:50 | IP: *.*.*.*