Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Petkevičius, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19347, Galiojanti

Išduota: 2011-05-24, Nr. MPL-16862, Galiojanti

Petkevičius Andrius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petkevičius Andrius?

2019-05-09, 21:15 | 1

Puikus gydytojas, labai dziaugiuosi, kad pas ji papuoliau. Apsvarsto ivairius variantus, isigilina i tyrimu rezultatus, nukreipia pas visus reikalingus specialistus, kad problema butu kuo greiciau isspresta. Geranoriskai ziuri i pacientus. Niekad neteko susidurti su aplaidumu ar abejingumu, visi nusiskundimai buna nuodugniai isanalizuojami. Net persikrauscius i kita rajona, nesinori persirasyti pas kita gydytoja ar iseiti i kita poliklinika.

2019-01-16, 22:56 | 4

Man gydytojas nepatiko. Dabartinės ligos problemos taip ir nerado, o ir neatrodė, kad labai gilintųsi - vis stengėsi siųsti pas kitus gydytojus ir tiek. Pas jį kabinete pasiektas ligos gydymo progresas - labai menkas, gailiuosi, kad tiek laiko sugaišau su juo.
Taip pat nepatiko ir bendravimo būdas, - pašaipumas pasakojant nusiskundimus, susierzinimas, jei kažką ne taip pasakai, kaip jis norėtų - pas jį lankytis buvo vienas stresas. Kai lankiausi pas gydytoją pirmuosius kartus, iš vis vengė daryti bet kokius tyrimus (pavyzdžiui, kraujo tyrimus, nors čia, rodos, turėtų būti bet kokio gydymo pradžia) - vis akcentuodavo, kad ilgos eilės ir kol sulauksiu savo eilės, pati pagysiu.
Neseniai lankiausi pas kitą gydytoją, teko nupasakoti daugiau nei pusės metų darytus tyrimus, pas ką kur kodėl lankiausi ir t.t. Bijojau, kad tingės tiek gilintis ir aiškintis, kiek papasakojau, bet nustebau, jog viską išklausė, paskyrė tyrimų, papasakojo, kas man galėtų būti ir pan. Pas Petkevičių nė pusės tokio rezultato nepasiekiau lankydamasi daugiau nei pusę metų, kaip pas pastarąją gydytoją.

2018-10-16, 21:29 | 1

Gydytojas jaunas, turbūt dėl to dar pakankamai dėmesingas, bendrauja profesionaliai. Pas jį gydosi ir mano tėvai - abu patenkinti. Kaip kažkas ir minėjo - gydytojui nesvetima ironija, todėl įtariu, kad vyresniems pacientams gali būti sunku jį suprasti.

2018-09-04, 12:43 | 7

Labai profesionalus, ramaus būdo gydytojas. Man paliko labai gerą įspūdį.

2018-08-09, 10:23 | 1

Gydytojas puikus. Skundus išklauso, tyrimus atlieka, diagnozę pasako. Bendravimas profesionalus.
Rekomenduoju

2018-02-05, 14:37 | 1

Gydytojas yra tikrai prastas specialistas. Atejus pas gygytoja pirma karta, labai nusivyliau. Atejau todel, kad 2 savaites skaudejo pilva ir norejau issiakinti priezasti. Gydytojas man pasake taip: "kam cia atejai juk dabar tau pilvo neskauda" tarsi as galiu pasirinkti kokia man valanda skauda o kokia ne. Paprasiau, kad duotu pasidaryti kraujo tyrima, gi reikia kazka daryti, kad issiakinti skausmo priezasti. Jis atsake, kad kraujo tyrimui dabar TIKRAI nerekomenduoja eiti, nes labai daug serganciu zmoniu ir gali uzkresti. Kai dar karta reikalavau tyrimo jis pasake, kad eiti kraujo tyrimui tai tas pats kaip eiti per raudona sviesoforo signala. Man net juokas paime is tokio gydytojo pasakymo. Pasijauciau, kad atejau gydytis ne pas gydytoja o pas kazkoki pradinuka kuris nezino ka kalba o tuo labiau ka daro. Po apsilankymo pas toki "gydytoja" iskarto nuejau persirasyt pas kita seimos daktara.

2017-08-08, 15:57 | IP: 78.56.13.247

Rekomenduoju.

2017-06-16, 16:34 | IP: 46.251.50.10

Labai dėmesingas ir malonus gydytojas.

2017-01-30, 19:56 | IP: 78.60.246.184

Šaunus gydytojas, visada išklauso, pasižiūri ankstesnius rezultatus, pasidomi ką diagnozavo kiti gydytojai, pas kuriuos buvo davęs siuntimus. Šaunus specialistas, rekomenduoju!

2016-12-20, 17:49 | IP: 78.60.73.179

Džiagiamės, kad teko toks rūpestingas šeimos gydytojas, skiriantis ligoniui pakankamai laiko, peržiūrintis ankstesnius tyrimus, konsultantų atsiliepimus.