Pacientai, kurie rekomenduoja Dailė Malinauskaitė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18392, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Malinauskaitė Dailė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Malinauskaitė Dailė?

2020-06-20, 19:25 | Registruotas lankytojas 3
Kilus ginčui dėl atsiliepimo turinio laukiame detalesnių paciento paaiškinimų. Kol aiškinamės aplinkybes atsiliepimo tekstas bus paslėptas.
2020-01-11, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tikrai labai profesionali. Aiškiai viską paaiškiną. Matosi, kad labai rimtai žiūri į savo darbą. Reguliariai pas šią gydytoją atlieku grožio injekcijų procedūras ir esu labai patenkita natūraliai atrodančiu rezultatu.

2019-12-31, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Pas gyd. Dailę Malinauskaitę lankiausi Baltic Dermatology klinikoje. Atlikau frakcinį veido odos atnaujinimą. Gydytoja viską išsamiai paaiškino ir procedūrą mano nuomone atliko tikrai profesionaliai.

2019-12-30, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja pasirodė labai paslaugi. Šalinausi apgamą ir atlikau botulino injekcijas. Esu labai patenkinta rezultatu.

2019-12-24, 23:13 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja atliko frakcinį odos atnaujinimą lazeriu. Rezultatai puikūs, o gydytojos darbas tikrai profesionalus. Suteiktą paslaugą vertinu labai gerai.

2019-10-17, 20:58 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai rekomenduoju, lankiausi Baltic Dermatology klinikoje, patiko. Viskas buvo atlikta profesionaliai, malonus bendravimas ir gerai atliktas darbas, aciu ir sekmes, jums!
Paciente Dalia.

2019-09-10, 08:49 | Registruotas lankytojas 3
2019-08-23, 15:40 | Registruotas lankytojas 2
2019-07-04, 21:14 | Registruotas lankytojas 3

Aciu gyd.Dailei Malinauskaitei uz išsame konsultacija, bei malonu bendravima ko pasigendu is kitu gydytoju. Tikrai dziaugiuosi, kad patekau i gera klinika kur dirba puikus, ismanantys savo darba specialistai. Sekmes visam Baltic Dermatology klinikos kolektyvui ir ypac mane gydziusiai gyd. Dailei Malinauskaitei. Paciente Raminta.

2019-07-01, 14:52 | Registruotas lankytojas 1
2019-05-31, 14:13 | Registruotas lankytojas 2

Esu dėkingas gydytojai. Greitai radome bendrą kalbą. Viskas buvo išsamiai paaiškinta. Kreipiausi dėl slenkančių plaukų. Po skirto gydymo kurso situacija tikrai normalizavosi. Aukštas profesionalumas. Rekomenduoju.

2019-05-29, 14:58 | Registruotas lankytojas 1

Aukšto lygio profesionalumas. Ilgą laiką problemas kėlusi liga buvo išgydita. Rekomenduoju šią gydytoją.

2019-01-29, 22:10 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja labai maloni, bet profesionalumo trūksta. Viena daktarė pasakė, kad reikia šalinti mano apgamą, nufotografavo stebėjimui, nes laukiausi. Po 6 mėn. atėjau jau pas šią gydytoją irgi nufotografavo ir sakė ateiti jau po gimdymo, reikės šalinti. Atėjau po gimdymo, tik akies krašteliu pažvelgė, sako nereikia šalinti. Tai sakau vistiek noriu pašalinti, sako niekuo negaliu padėti.
"Smagiausia" tai, jog turėjau dar du daktarus praeiti, kol galiausiai centro poliklinikos dermotologė išrašė siuntimą šalinimui ir dar pakomentavo, kad laiku bus pašalintas, nes galėjo užaugti iki slyvos dydžio.

2018-11-20, 20:30 | Registruotas lankytojas 2

Kaip gydytoja - profesionali, konkreti ir atidi. Kaip žmogus - labai miela. Rekomenduoju.

2018-08-07, 23:20 | Registruotas lankytojas 4

Tikra savo srities profesionalė