Pacientai, kurie rekomenduoja Dailė Malinauskaitė, %

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15549, Panaikinta

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18392, Galiojanti

Malinauskaitė Dailė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Malinauskaitė Dailė?

2019-09-10, 08:49 | 3

Rekomenduoju nešvastyti savo laiko, pinigų ir apeiti kuo toliau tiek pačią gydytoją, tiek Baltic dermatology kliniką. Mano atveju ne tik,kad neišsprendė problemos, bet ir pablogino situaciją, gavus bereikalingų siuntimų pas kitus specialistus, mokamų nereikalingų tyrimų. Gydytoja elgiasi tikrai keistai: nesilaiko susitarimų, meluoja, išsisukinėja, buvo prieita net iki absurdiškų situacijų... iš kilusių ginčų su kitais pacientais čia ir sutiktų nepatenkintų pacientų klinikoje, spėju, kad nepasisekė ne man vienai taip...

2019-08-23, 15:40 | 2
Kilus ginčui dėl atsiliepimo turinio laukiame detalesnių paciento paaiškinimų. Kol aiškinamės sitauciją atsiliepimo tekstas bus paslėptas.
2019-07-04, 21:14 | 1

Aciu gyd.Dailei Malinauskaitei uz išsame konsultacija, bei malonu bendravima ko pasigendu is kitu gydytoju. Tikrai dziaugiuosi, kad patekau i gera klinika kur dirba puikus, ismanantys savo darba specialistai. Sekmes visam Baltic Dermatology klinikos kolektyvui ir ypac mane gydziusiai gyd. Dailei Malinauskaitei. Paciente Raminta.

2019-07-01, 14:52 | 1
2019-05-31, 14:13 | 2

Esu dėkingas gydytojai. Greitai radome bendrą kalbą. Viskas buvo išsamiai paaiškinta. Kreipiausi dėl slenkančių plaukų. Po skirto gydymo kurso situacija tikrai normalizavosi. Aukštas profesionalumas. Rekomenduoju.

2019-05-29, 14:58 | 1

Aukšto lygio profesionalumas. Ilgą laiką problemas kėlusi liga buvo išgydita. Rekomenduoju šią gydytoją.

2019-01-29, 22:10 | 10

Gydytoja labai maloni, bet profesionalumo trūksta. Viena daktarė pasakė, kad reikia šalinti mano apgamą, nufotografavo stebėjimui, nes laukiausi. Po 6 mėn. atėjau jau pas šią gydytoją irgi nufotografavo ir sakė ateiti jau po gimdymo, reikės šalinti. Atėjau po gimdymo, tik akies krašteliu pažvelgė, sako nereikia šalinti. Tai sakau vistiek noriu pašalinti, sako niekuo negaliu padėti.
"Smagiausia" tai, jog turėjau dar du daktarus praeiti, kol galiausiai centro poliklinikos dermotologė išrašė siuntimą šalinimui ir dar pakomentavo, kad laiku bus pašalintas, nes galėjo užaugti iki slyvos dydžio.

2018-11-20, 20:30 | 2

Kaip gydytoja - profesionali, konkreti ir atidi. Kaip žmogus - labai miela. Rekomenduoju.

2018-08-07, 23:20 | 3

Tikra savo srities profesionalė

2018-05-18, 15:35 | 2

Šauni gydytoja. Iš karto pasakė kas per problema bei pasiūlė gydymą. Šaunu, kad pirma pasiūlė gydytis natūraliom priemonėm ir nekišo iš karto vaistų. Rekomenduoju!!!