Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Jurčiukonienė, %

Northway medicinos centrai (Vilnius)

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-03-07, Nr. MPL-06518, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centrai (Vilnius)
2023-02-21, 15:30 | Registruotas lankytojas 2

nerekomenduoju, nes mano nuomone, vengė atsakyti į man rūpimus klausimus - pateikiu asmeninę nuomonę ir asmeniniais išgyvenimai pagrįstą atsiliepimą.

2022-06-29, 15:06 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, konkreti, savo srities specialistė. Atėjau pas ją konsultacijai į ligoninę po kelių apsilankymų pas vienus geriausiai vertinamų LOR gydytojų, kurie nematė problemos ir aš dar kelerius metus vaikščiojau su tiksinčia bomba organizme, t. y. su pūliuojančiom tonzilėm. Gydytoja, išsamiai mane apžiūrėjusi, išklausiusi nusiskundimus, iškart paskyrė skubiai operuoti, nepaisant gerų tyrimų rodiklių, kurie tėra orientacinio pobūdžio. Ji iš tiesų įsigilino į problemą ir už tai esu jai labai dėkinga. Ačiū, daktare.

2021-11-12, 11:07 | Registruotas lankytojas 3

Savo srities profesionalė, rūpestinga. Labai išsamiai viską ištyrė, paskyrė gydymą. Rekomenduoju.

2021-10-02, 07:30 | Registruotas lankytojas 16

Gydytoja konkreti, visiška savo srities profesionalė. Jaučiausiai saugiai. Ačiū gydytojai už sklandžią operaciją ir linkiu sveikatos!

2021-06-01, 19:12 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja yra, savo srities profesionalė, labai maloni, atidi, atliko apžiūrą puikiai, to ko nesugebėjo atlikti kitas lor gydytojas, visa laiką mane drąsino kartu su sesute. Tai tikrai nuostabi, mandagi gydytoja.Diagnozė buvo tiksli, paskirtas gydymas, nuramino mane dėl rimtos ligos kurios bijojau, bet jos nera

2020-09-30, 13:16 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-05, 13:17 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Konkreti, savo specialybės žinovė. Nuoširdus ačiū.

2019-06-12, 05:47 | Registruotas lankytojas 5

Puiki, kompetentinga gydytoja. Kategoriška, bet savo srities profesionalė. Ačiū už gydymą.

2019-04-30, 15:23 | Registruotas lankytojas 3

Su šia daktare teko susidurti tiek privačioje gydymo įstaigoje, tiek greitojoje pagalboje. Taip, pastarojoje daktarė bendrauja grubiau ir pikčiau, nesileidžia į kalbas, bet savo darbą tikrai išmano. "Nesicackina" su klientu, jei mato, kad yra bėda, imasi tvarkyti reikalus. Tačiau jos gydoma jaučiuosi užtikrinta ir žinau, kad padarys ką reikia, o privačioje klinikoje dar ir pinigų sutaupys, tik kad nemėtyti į balą, kur nereikia.

2018-08-10, 06:08 | Registruotas lankytojas 5

Labai gera :)
daktarė ir aš meitinanti krūtim mama buvau bet daktarė suprato ir laisvai meitinau vaiką
išrašė modernus vaistų :)
kat veiki būtų gerai :)

2017-11-03, 16:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, rūpestinga ir puikiai atliekanti savo darbą.

2017-02-21, 13:51 | IP: *.*.*.*

2017-01-16, 13:51 | IP: 195.14.174.93

Nuostabi gydytoja. Labai išsamiai konsultavo, atsakė į visus rūpimus klausimus.

2014-10-19, 15:45 | IP: 2.30.77.146

Aušra Jurčiukonienė - nuostabi gydytoja, savo srities profesionalė. Visada dėmesinga, atidi, rūpestinga. Labai maloniai bendrauja, viską aiškiai paaiškinanti. Didelis ačiū Jums ir visam respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės LOR skyriaus (7 aukstas) personalui už jų darbą ir rūpestį.