Neturime informacijos

Leonavičiūtė Dineta dirba šioje gydymo įstaigoje
Neturime informacijos

Jeigu žinote, kur dirba Leonavičiūtė Dineta?

2018-12-05, 14:07 | 2

Faina daktarytė, labai paprastai bendrauja, drąsiai gali susikalbėti, tiesiog pasitarti ką ji siūlo,ką gali padaryti,ko nesiima, nepataria. Padarė nuotrauką, pakomentavo, nutarėm tarsi kartu, jog bandom gydyt.Jei kas bus blogai, sako užeikit, pažiūrėsim. Na taip tiesiog lengva eiti pas ją.

2018-12-04, 18:53 | 1

Lankiausi pries savaite ir isties puiki gydytoja man labai patiko, bet jau vizito tai ilgai nepamirsiu.Man besedint kedeje ir gydytojai betvarkant mano danti, I kabineta ileke mergina ir eme reikalauti gydytojos tuoj pat ja priimti, nes ji skuba, nors kiek supratau registruota kitu laiku.Gydytoja paprase palaukti, nes buvo uzsiemusi su manimi.Tuomet ta mergina trenke kabineto duris is visu jegu, kad net langai sudrebejo. Koridoriuje manes laukusi zmona mate, kaip si mergina puole kazkam skambint ir visaip keikti kad taip nepaliks. O mano puikioji gydytoja tokiomis salygomis kuo ramiausiai baige man taisyti danti ir su sypsniu dar ir geros dienos palinkejo. Su geru humoro jausmu gydytoja, dar sugebejom ir pasijuokti. Faina tokia, saltu nervu,sako suprantu, kad skauda, bet reiks vyriskai pakentet truputi. Sudetingi tie pacientai, bet gydytoja Saunuole!

2018-12-04, 15:10 | 1

Pirmas kartas kai lankiausi pas šią gydytoją, iš pradžių perskaičiau atsiliepimus, patiko, dėl to ir nuėjau, tačiau sutvarkius dantį man jį visvien skaudėjo, galvojau, gal praeis, tačiau nepraėjo. Po poros mėnesių galėjau plombą iššiimti pati, nesilaikė...

2018-11-21, 15:36 | 1

Pas šią gydytoją teko lankytis jau antrą kartą ir tas kartas mane be galo nuvylė. Visų pirma, buvau priimta beveik valanda vėliau, mano registracija buvo 15:30, o mane priėmė 16:20, atsižvelgiat į tai, kad paskutinis klientas išėjo 16:00 val., nebuvau priimta dar 20 minučių. Kitas dalykas, gydytoja mane tikrino kelias minutes ir pasakė, kad viskas gerai, deja, kitą dieną išsiaiškinau (buvau privačiai pas gydytoją), kad viskas taip gerai, kaip sakė nėra. Dantyje, apie kurį ir pasakojau gydytojai, yra didelė skylė, kuri būtų pridariusi man daug rūpesčių ateityje.

2017-09-03, 16:51 | IP: 88.222.105.3

Labai gerai dirba.

2017-09-03, 16:41 | IP: 88.222.105.3

Puiki gydytoja. Nors retai lankausi poliklinikose, tačiau vien tik dėl jos nusprendžiau atvykti ir nenusivyliau. Tame visame poliklinikos chaose, ji mane pasikvietė tiksliai minutė į minutę pagal mano registracijos laiką, kitiems, kiek supratau, neregistruotiems ir labai nekultūringai beiselgiantiems žmonėms - paaiškino konkrečiai ir aiškiai, kada kas ir po ko užeis. Aš pasijaučiau pagerbta. Gydytoją rekomenduoju, bet dėl įstagos, kuroje ji dirba, turiu dvejonių.

2017-02-16, 13:01 | IP: 88.222.105.3

Pagarba žmogui, dalykiškumas, objektyvumas. Atliekamo darbo išmanymas. Ko daugiau galima reikalauti iš gydytojo.

2017-02-14, 20:26 | IP: 85.255.104.176

Griežta, bet teisinga. Geranoriška. Kruopšti. Stiprybės Jums gydytoja. Laukdama prie kabineto regiu, su kokiais pacientais Jums kartais tenka susidurti. Bet jūs gebate puikiai atsilaikyti, dėl to žmogus, kuriam tikrai reikalinga odontologinė pagalba - ją gauna. Dėkui Jums už viską.

2017-02-13, 09:57 | IP: 85.255.104.176

Man labai patiko ši gydytoja. Švelni, nuostabios rankos. Vienas malonumas lankytis. Gydytoja perspėja, jog visada gali drąsiai kreiptis, jei yra problema.

2017-02-11, 16:36 | IP: 84.15.180.246

Ačiū už sąžiningą darbą.

2017-02-11, 16:02 | IP: 88.222.105.3

Labai kompetetinga. Išgelbėjo dantį, kurį visi siūlė šalinti. Be to, priimdavo visada, kuomet jausdavausi prasčiau. Viso gydymo metu visada galėjau kreiptis. Ačiū.