Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daina Šimulynienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08247, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

82.4% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.4% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

71.4% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

65.1% Complete
3.3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

69.1% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

72.3% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.6% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-01-03, 20:03 | 3

Nerekomenduoju.

2019-12-11, 13:02 | 12

Nerekomenduoju

2019-11-28, 21:40 | 1

Nerekomenduočiau niekam. Gaila, kad tai buvo vienintelė gydytoja tuo metu, pas kurią buvo galima užsiregistruoti. Turėjau rimtų problemų su nosies pertvara. Pasakė, kad man niekas nebepadės, išrašė vaistų, kuriuos kitas gydytojas liepė kuo greičiau išmesti, nes jie greitina visus ligos simptomus. Jeigu būčiau neieškojus toliau pagalbos, po 5 metų būčiau nebeturėjusi nosies išvis. Kauno Klinikose skubiai buvo atlikta operacija. Negali padėt, taip ir sakyk. Iš jos kabineto išėjau ašarodama, nes galvojau, kad nepagydomai sergu, kas buvo netiesa. Toks jausmas, kad tyčia gasdina.

2019-11-18, 23:04 | 1

Buvau vizito pas sia gydytoja pries keleta men. Santariskese. vizitas labai nemalonus, gydytoja elgesi atmestinai ir arogantiskai. Jauciausi vos ne “kaltas”, kad “sutrukdziau”. Atejau su problema del nuolatiniu persalimu, bet isgirdau klausima, ko is jos noriu ir teigini, kad Lietuvos oru ji nepakeis (nors ivairiu alternatyvu yra, ka paskui issiaiskinau savarankiskai). Taip pat papriekaistavo del gydymo del mano kai kuriu kitu problemu gydymo. Galiausiai, pamaciusi mano nepasitenkinima pradejo kiek sukalbamiai sneketi, dave viena naudingesni patarima.
Buvau pas sia gydytoja pusmeti pries Northway klinikoje (zinoma, konsultacija mokama). Tuomet elgesys buvo visiskai kitoks ir net nebuciau pagalvojes, kad tas pats zmogus gali taip radikaliai skirtingai elgtis skirtingose istaigose. Isvadas pdarykite patys. Niekam nerekomenduoju.

2019-05-29, 20:31 | 1

Nerekomenduočiau kitiems ir pati antrą kart nesilankyčiau. Gydytoja buvo labai arogantiška, pikta ir buvo tikrai nemalonu užduoti jai klausimus, nes atsakinėjo nenoriai, pakišo lankstinuką, kad pasiskaityčiau, kas per problema, o kodėl išrašė tam tikrų vaistų ir vitaminų, taip ir liko neaišku, nes pasakė, kad sutrikimui, dėl kurio kreipiausi, medicininio sprendimo nėra.

2019-05-06, 00:12 | 2

Atėjau po skydliaukės operacijos, kad nustatytų ar atsistatė balso stygų judrumas (buvo akivaizdžiai atsistatęs, bet reikėjo gydytojo patvirtinimo). Ši gydytoja greitai pažiūrėjo ir priėjo išvadą, kad tikrai ne. Po kelių dienų nuėjau pas dar du otorinolaringologus privačiai, ir abu pasakė, kad judrumas aiškiai atsistatęs ir net nufilmavo parodyti. Negana to ši gydytoja, išrašė kasdien vartoti vaistus mažinančius skrandžio rūgštingumą, o juos bevartojant rūgštys pradėjo kilti kaip niekada, ir pasireiškė visi kiti per mažo skrandžio rūgštingumo simptomai, kurių niekada neturėjau. Niekam nerekomenduoju - klaidingos išvados, neapgalvotas vaistų išrašymas, o apie bendravimą su pacientu komentarų ir taip pakanka.

2019-04-19, 13:49 | 2

Vizitas pas Dainą Šimulynienę Santaros klinikose paliko blogą įspūdį. Visų pirma, gydytojai reikėtų išmokti elementariausių bendravimo su pacientais įgūdžių. Bendravo nemaloniai, nesugebėjo net akių kontakto palaikyti, o ir jos "akių vartymas" malonumo nepridavė. Jei skaitote komentarus apie save, p. Daina, supraskite, kad pacientai pas jus nepasidžiaugti ateina, o su problema, taigi jūsų empatija būtų neprošal. Taip pat jaučiau, kad D. Šimulynienė savo klausimais siekė manipuliuoti ir parodyti, jog pas ją atvykau netikslingai (nemanau, kad poliklinikų specialistai išduoda siuntimus į kitas įstaigas be pagrindo). Plačiau mano situacijos nekomentavo, o tik abstrakčiai atsakinėjo į mano užduotus klausimus. Atrodė, kad ji nori, jog aš greičiau palikčiau kabinetą, daugiau neklausinėčiau. Net nepasidomėjo, kokius medikamentus šiuo metu vartoju, kokiomis ligomis sergu, o ėmė klausinėti, ar kas iš artimųjų vėžiu nesirgę (gerai, kad vizito metu iš nosies kriauklių dar man vėžio nediagnozavo :D ). Nesuprantu, už ką mokame sveikatos draudimo įmokas, jei tenka susidurti su tokiais gydytojais. Labai nemalonu. Moterėlė gal jau kamuojama klimakso, mato tik save, o visi likę jai tuščia vieta. O gal privačioje įstaigose alga padoresnė už kurią ten ji dar pasistengia dėl paciento, nes Santaros klinikose pastangų iš jos nematyti. Nežinau, kokios priežastys tokio bendravimo ir "konsultavimo", bet taip būti neturėtų. Siūlau aplenkti šią medikę, nes liksite nieko nepešę, tik su sugadinta nuotaika. Sėkmės, ieškant kompetetingesnio ir malonesnio specialisto. :)

2019-01-21, 20:01 | 1

Normali gydyti, nesvaisto laiko bereikalingiems pokalbems, o tiesiai keliauja prie esme be uzuolaiku

2019-01-09, 10:23 | 3

Daina Simulyniene dirba NORWAY MEDICINOS IR CHIRURGIJOS CENTRE. Nesuprantu, kodel si informacija buvo pasalinta is jos pincetas.lt profilio, o parasius i pinceta.lt,man niekas neatsake,informacijos neistaise.

2019-01-08, 13:11 | 4

Gydytoja arogantiška ir nemandagi. Su tuo galėčiau susigyventi, jei gerai dirbtų savo darbą. Vistik dėl jos verbalinio bendravimo stokos, iš kabineto išėjau negavusi jokios informacijos bei rekomendacijų, tik sulaukiau demonstratyvaus akių vartymo ir sarkastiškos pašaipos.

2018-12-06, 11:13 | 5

Paviršutiniškai siūlo gydyti tik simptomus ir nesidomi problemos priežastimi. Jaučiausi kalta, kad sutrukdžiau jos laiką savo egzistencija. Jautėsi ir begalinė arogancija. Teko ieškoti kito specialisto, kuris buvo visiškai priešingas: puikiai diagnozavo, atsižvelgė į visumą ir gilumines problemas, paskyrė efektyviausią gydymą ir svarbiausia - buvo žmogiškas. Gydytojas turi pirmiausiabūti žmogus, dirbantis žmogui, ir to linkėčiau mokytis šiai gydytojai...

2018-10-02, 22:03 | 8

Teko lankytis pas gydytoją Santaros klinikose.Labai nemaloniai nuteikė: paviršutiniška,neįsigilina į problemą ir stengiasi kuo greičiau atsikratyti pacientais.Neturėtų tokie medikai dirbti aukščiausio lygio ligoninėje.Tai- nemylintis savo darbo žmogus...

2018-03-21, 09:02 | 1

Mano nuomonė apie gydytoją ir vizitą pas gydytojus yra toks , kad sirgti niekam nelinkčiau, sergantis žmogus ateina pas gydytoją ir išlieja visą savo neigiamą energiją.
Daina Šimulynienė yra iš tokiu gydytuoju , kurie turi pozityvumo ir žmoniškumo. Išsamiai paaiškina ligos atsiradimo priežastis , pasekmes, tolimesnį gydymą.
Super gydytoja.

2018-02-19, 13:36 | 21

konsultacija pas ja nedave jokiu rezultatu,asmeniskai dabar ieskau kitos gydytojos.nepatarciau niekam.

2018-01-16, 14:35 | 1

super gydytoja