Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daina Šimulynienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08247, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

82.5% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.7% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

72.2% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

65.4% Complete
3.3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

69% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

72.1% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.1% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-03-10, 16:31 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja kruopščiai apžiūrėjo ir nustatė tikslią diagnozę bei nukreipė pas kitą specialistą dėl reabilitacijos, kuri buvo sėkmingo sveikimo pradžia.

2020-12-18, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Šauni gydytoja.Apsilankymo metu visiškai neskubėjo.Viska nuosekliai paaiškino , davė patarimų.Gydytoja tikrai iš didžiosios raidės. Na ,o nepatenkintų visada buvo ir bus.

2020-12-01, 15:30 | Registruotas lankytojas 17

Dėkojame už tokį šiltą bendravimą ir profesionalumą konsultacijų metu. Labai padėjote. Rekomenduoju.

2020-01-03, 18:03 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju.

2019-11-28, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau niekam. Gaila, kad tai buvo vienintelė gydytoja tuo metu, pas kurią buvo galima užsiregistruoti. Turėjau rimtų problemų su nosies pertvara. Pasakė, kad man niekas nebepadės, išrašė vaistų, kuriuos kitas gydytojas liepė kuo greičiau išmesti, nes jie greitina visus ligos simptomus. Jeigu būčiau neieškojus toliau pagalbos, po 5 metų būčiau nebeturėjusi nosies išvis. Kauno Klinikose skubiai buvo atlikta operacija. Negali padėt, taip ir sakyk. Iš jos kabineto išėjau ašarodama, nes galvojau, kad nepagydomai sergu, kas buvo netiesa. Toks jausmas, kad tyčia gasdina.

2019-11-18, 21:04 | Registruotas lankytojas 2

Buvau vizito pas sia gydytoja pries keleta men. Santariskese. vizitas labai nemalonus, gydytoja elgesi atmestinai ir arogantiskai. Jauciausi vos ne “kaltas”, kad “sutrukdziau”. Atejau su problema del nuolatiniu persalimu, bet isgirdau klausima, ko is jos noriu ir teigini, kad Lietuvos oru ji nepakeis (nors ivairiu alternatyvu yra, ka paskui issiaiskinau savarankiskai). Taip pat papriekaistavo del gydymo del mano kai kuriu kitu problemu gydymo. Galiausiai, pamaciusi mano nepasitenkinima pradejo kiek sukalbamiai sneketi, dave viena naudingesni patarima.
Buvau pas sia gydytoja pusmeti pries Northway klinikoje (zinoma, konsultacija mokama). Tuomet elgesys buvo visiskai kitoks ir net nebuciau pagalvojes, kad tas pats zmogus gali taip radikaliai skirtingai elgtis skirtingose istaigose. Isvadas pdarykite patys. Niekam nerekomenduoju.

2019-05-29, 17:31 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau kitiems ir pati antrą kart nesilankyčiau. Gydytoja buvo labai arogantiška, pikta ir buvo tikrai nemalonu užduoti jai klausimus, nes atsakinėjo nenoriai, pakišo lankstinuką, kad pasiskaityčiau, kas per problema, o kodėl išrašė tam tikrų vaistų ir vitaminų, taip ir liko neaišku, nes pasakė, kad sutrikimui, dėl kurio kreipiausi, medicininio sprendimo nėra.

2019-05-05, 21:12 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau po skydliaukės operacijos, kad nustatytų ar atsistatė balso stygų judrumas (buvo akivaizdžiai atsistatęs, bet reikėjo gydytojo patvirtinimo). Ši gydytoja greitai pažiūrėjo ir priėjo išvadą, kad tikrai ne. Po kelių dienų nuėjau pas dar du otorinolaringologus privačiai, ir abu pasakė, kad judrumas aiškiai atsistatęs ir net nufilmavo parodyti. Negana to ši gydytoja, išrašė kasdien vartoti vaistus mažinančius skrandžio rūgštingumą, o juos bevartojant rūgštys pradėjo kilti kaip niekada, ir pasireiškė visi kiti per mažo skrandžio rūgštingumo simptomai, kurių niekada neturėjau. Niekam nerekomenduoju - klaidingos išvados, neapgalvotas vaistų išrašymas, o apie bendravimą su pacientu komentarų ir taip pakanka.

2019-04-19, 10:49 | Registruotas lankytojas 2

Vizitas pas Dainą Šimulynienę Santaros klinikose paliko blogą įspūdį. Visų pirma, gydytojai reikėtų išmokti elementariausių bendravimo su pacientais įgūdžių. Bendravo nemaloniai, nesugebėjo net akių kontakto palaikyti, o ir jos "akių vartymas" malonumo nepridavė. Jei skaitote komentarus apie save, p. Daina, supraskite, kad pacientai pas jus nepasidžiaugti ateina, o su problema, taigi jūsų empatija būtų neprošal. Taip pat jaučiau, kad D. Šimulynienė savo klausimais siekė manipuliuoti ir parodyti, jog pas ją atvykau netikslingai (nemanau, kad poliklinikų specialistai išduoda siuntimus į kitas įstaigas be pagrindo). Plačiau mano situacijos nekomentavo, o tik abstrakčiai atsakinėjo į mano užduotus klausimus. Atrodė, kad ji nori, jog aš greičiau palikčiau kabinetą, daugiau neklausinėčiau. Net nepasidomėjo, kokius medikamentus šiuo metu vartoju, kokiomis ligomis sergu, o ėmė klausinėti, ar kas iš artimųjų vėžiu nesirgę (gerai, kad vizito metu iš nosies kriauklių dar man vėžio nediagnozavo :D ). Nesuprantu, už ką mokame sveikatos draudimo įmokas, jei tenka susidurti su tokiais gydytojais. Labai nemalonu. Moterėlė gal jau kamuojama klimakso, mato tik save, o visi likę jai tuščia vieta. O gal privačioje įstaigose alga padoresnė už kurią ten ji dar pasistengia dėl paciento, nes Santaros klinikose pastangų iš jos nematyti. Nežinau, kokios priežastys tokio bendravimo ir "konsultavimo", bet taip būti neturėtų. Siūlau aplenkti šią medikę, nes liksite nieko nepešę, tik su sugadinta nuotaika. Sėkmės, ieškant kompetetingesnio ir malonesnio specialisto. :)

2019-01-21, 18:01 | Registruotas lankytojas 1

Normali gydyti, nesvaisto laiko bereikalingiems pokalbems, o tiesiai keliauja prie esme be uzuolaiku

2019-01-09, 08:23 | Registruotas lankytojas 3

Daina Simulyniene dirba NORWAY MEDICINOS IR CHIRURGIJOS CENTRE. Nesuprantu, kodel si informacija buvo pasalinta is jos pincetas.lt profilio, o parasius i pinceta.lt,man niekas neatsake,informacijos neistaise.

2019-01-08, 11:11 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja arogantiška ir nemandagi. Su tuo galėčiau susigyventi, jei gerai dirbtų savo darbą. Vistik dėl jos verbalinio bendravimo stokos, iš kabineto išėjau negavusi jokios informacijos bei rekomendacijų, tik sulaukiau demonstratyvaus akių vartymo ir sarkastiškos pašaipos.

2018-12-06, 09:13 | Registruotas lankytojas 5

Paviršutiniškai siūlo gydyti tik simptomus ir nesidomi problemos priežastimi. Jaučiausi kalta, kad sutrukdžiau jos laiką savo egzistencija. Jautėsi ir begalinė arogancija. Teko ieškoti kito specialisto, kuris buvo visiškai priešingas: puikiai diagnozavo, atsižvelgė į visumą ir gilumines problemas, paskyrė efektyviausią gydymą ir svarbiausia - buvo žmogiškas. Gydytojas turi pirmiausiabūti žmogus, dirbantis žmogui, ir to linkėčiau mokytis šiai gydytojai...

2018-10-02, 19:03 | Registruotas lankytojas 9

Teko lankytis pas gydytoją Santaros klinikose.Labai nemaloniai nuteikė: paviršutiniška,neįsigilina į problemą ir stengiasi kuo greičiau atsikratyti pacientais.Neturėtų tokie medikai dirbti aukščiausio lygio ligoninėje.Tai- nemylintis savo darbo žmogus...

2018-03-21, 07:02 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomonė apie gydytoją ir vizitą pas gydytojus yra toks , kad sirgti niekam nelinkčiau, sergantis žmogus ateina pas gydytoją ir išlieja visą savo neigiamą energiją.
Daina Šimulynienė yra iš tokiu gydytuoju , kurie turi pozityvumo ir žmoniškumo. Išsamiai paaiškina ligos atsiradimo priežastis , pasekmes, tolimesnį gydymą.
Super gydytoja.

2018-02-19, 11:36 | Registruotas lankytojas 21
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-16, 12:35 | Registruotas lankytojas 1

super gydytoja

2018-01-16, 12:17 | Registruotas lankytojas 17

Labai gera daktarė, kuri labai aiškiai konsultavo ir gydymas buvo tinkamas. Konsultavo ir mano vaikus ir labai padėjo.

2018-01-16, 09:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera,miela,nostabi gydytoja

2017-12-15, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Senai nesijaučiau tokia "kalta", kad atėjau pas gydytoją. Gaila, kad nepaskaičiau komentarų čia vietoj to, kad pas ją eičiau. Gydytoja "diagnozavo" ligą man net į gerklę nepažiūrėjusi. Nusprendė, kad skrandis. Tiek nepasitenkinimo, prunkštavimo tikrai nepamenu. Turėjau teisintis, kad ne pati sugalvojau pas ją ateiti. Pasėlį "paėmė" taip, kaip niekas neima, kas nori bakteriją "pagauti". Tik seilių palietė net ne uždegimo vietoje. Bet aišku kodėl.. Juk ji iš anksto "žinojo", kad tai tik skrandis (niekada neturėjau jokių problemų su skrandžiu).. Išvadose rašo, kad limfmazgiai nepadidėję, nors yra tikrai padidėję, o ji net nežiūrėjo jų. Ką aš sakau negirdi visai. Gal ji ir gerai išmano LOR bėdas, bet atmestinas požiūris kiša koją. Vis tik požiūris į pacientą rodo, kad šis darbas tikrai ne jai. Gydytojas turėtų atidžiai savo darbą padaryti ir su pacientų bendrauti pagarbiai, normaliai (ne purkštauti, prunkštauti ir mimikomis savo nepasitenkinimą, kad pacientas atėjo, rodyt). Nežinau kaip galima įvertinti aukščiau buvusius klausimus. Tokių variantų pasirinkti nebuvo. Ryt važiuosim pas privatų LOR, nes reikia patikimų tyrimų ir rezultatų. Arba mažai laiko skyrė? Ryškiai per daug.. Nei minutės savo noru nesikonsultuočiau pas tokią gydytoją savo noru. Iš tikro, jei ne taip skubiai dėl kitų bėdų reikalingi atsakymai, būčiau pabėgusi konsultacijos vidury.. Nerekomenduočiau nei priešui..

2017-11-21, 08:40 | IP: 88.119.11.65

Tikrai puiki gydytoja, patekau jau su užleista problema (sinusitas), diagnozavo tiksliai, iš karto pataikė su vaistų paskyrimu, jau po keleto dienų jau pradėjo juntamai gerėti. Paskyrė laiką kada pasirodyti po paskirto gydymo kurso namuose.
Patiko kad paaiškina kas atsitiko, kokios gali buti priežastys, ko vengti kad nepasikartotu liga.. o ne tik israso vaistų ir paleidžia.
Nuoširdus dėkui.
Algis

2017-11-20, 20:41 | IP: 88.119.226.84

Nuostabi gydytoja,tikra savo srities specialistė.Esu laiminga pažinodama TOKIĄ GYDYTOJĄ.Ačiū Jai.

2017-11-20, 20:39 | IP: 188.69.214.197

Profisianali, mandagi

2017-11-20, 20:23 | IP: 86.38.157.204

Labai dėmesinga gydytoja, su šypsena, jau kelis kartus lankausi, šypsena veide visada, dėkoju likimui, kad turime tokius medikus, ačiū , sekmės Jums

2017-10-16, 13:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-20, 15:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-16, 15:33 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-10, 10:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-02, 14:46 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-04-06, 14:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-02-16, 17:29 | Registruotas lankytojas 5

Buvo daug neigiamu komentaru apie gydytoja. O man ji patiko. Atsake i visus klausimus, palinkejo sveikatos.

2017-01-05, 15:52 | IP: 213.252.240.45

Priėmė ankščiau nei buvo paskirtas laikas. Nuosekliai klausinėjo apie nusiskundimą, po apžiūros viską paaiškino ir parodė mokomajame plakate vizualiai nustatytas problemas. Išrašė vaistų receptą ir smulkiai paaiškino vartojimo būdą. Bendravo maloniai ir taktiškai. Rekomenduoju.

2016-11-19, 13:37 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-10-10, 10:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-08-05, 10:56 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-05-20, 13:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-02-10, 07:04 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Šimulynienė?
2014-10-25, 14:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Šimulynienė?