Pacientai, kurie rekomenduoja Daina Šimulynienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08247, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šimulynienė Daina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šimulynienė Daina?

2021-10-04, 17:28 | Registruotas lankytojas 3

Pritariu visiems pakomentavusiems, gaila, kad dabar tik pasiskaičiau apie gydytoją kai vizitas jau seniai praėjęs. N veltui po vizito likau šokiruota. Dar tokios gydytojos nemačiau, taip bendravo, kad net guzas gerklėje stovėjo ir verkti norėjau, bet susilaikiau. Gydytoja pasiūlė du gydymo būdus, vienas su preparatais, o kitas - operacija. Aš pati nežinau, kas man yra geriau ir pasitiki ugydytojo kompetencija, ne veltui pas juos mes einame, kad paskirtų aiškų ir tikslų gydymą, tai kai šitos gydytojos gražiai paklausiau, ką ji man rekomenduotų, ji pasakė "tu ką, aš net savo vaikams neaiškinu, ką jie turi daryti, tai tu galvoji aš tau pasakysiu kaip tau save gydyti? Aš tau daviau du variantus, tai dabar rinkis, kurį". Likau apakusi.. aš jai atsakiau, kad "o tai ne jūs geriau išmanote savo darbą ir turėtumėte aiškiai paskirti gydymą, kuris labiausiai tiktų problemai spręsti?" ir tada ji užsiputojo, kad neva ko aš čia reiškiu jai nepasitenkinimus ir panašiai. Labai labai blogas pas ją bendravimo mentalitetas. Aš suprasčiau, kad būčiau kažkoks pažįstamas žogus, su kuriuo galėtų taip bendrauti, bet visiškai svetimam.. Jokios kultūros!! Ir svarbiausia, prirašė preparatų ir dar užregistravo operacijai. O dėl operacijos man pasakė, kad gali užrgistruoti ir jei ką aš atšauksiu jei nuspręsiu gydytis tik preparatais, tai aš ir sutikau, nes tikrai nežinojau kaip reikės daryti, man čia imti ir nuspręsti vietoje, juk aš tik žmogus ieškantis sprendimo, o ji turėjo mane užvesti ant kelio.. Likau kvailio vietoje. Išėjau susigraudinusi ir iki šiol problemos neišsprendžiau. Tokie gydytojai tik traumuoja, tokių gydytojų dėka tik dar baisiau kiekvieną eiti pas gydytojus, nes atsiranda jau iš karto neigiamas nusiteikimas, kad ir vėl nepadės. Linkiu šiai gydytojai kuo mažiau pacientų, nes tuo mažiau būtų sutraumuotų žmonių.

2021-07-20, 20:12 | Registruotas lankytojas 1

Perskaičiau dalį atsiliepimų ir supratau, kad ne manyje čia buvo problema, o daktarėje. Niekad daugiau neičiau ir niekam nerekomenduočiau, daktarės pirmi žodžiai buvo, jog ji nesupranta kodėl žmonės eina per skirtingus daktarus, ir žinoma kodėl aš pas ją atėjau, lyg gaiščiau jos laiką. Grubi, arogantiška, viskuo nepatenkinta, po 5min norėjosi išeiti. Linkiu išmokti bendrauti :) Patirtis tragiška.

2021-07-08, 20:43 | Registruotas lankytojas 4

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, kuri aiškiai ir detaliai viską papasakojo apie sutrikimą ir nuoširdžiai rūpinosi tolesne gydymo eiga. Labai ačiū Jai.

2021-05-28, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Daina Šimulynienė iš pradžių elgėsi labai arogantiškai ir atrodė, kad esu kaltas kad turiu sveikatos problemų. Atrodė, kad į ją kreipiuosi tik dėl to, kad daugiau neturiu ką veikti. Galų gale, ilgiau pasikalbėjus, teikėsi įsiklausyti ir pagaliau pradėjo normaliau bendrauti.
Bet, galų gale, likau galutinai nusivylęs, nes siuntime pas kitą specialistą įrašė netinkamą medicininį kodą ir dėl tos priežasties negalėjau užsiregistruoti tyrimui kitoje gydymo įstaigoje, todėl buvau priverstas prašyti savo šeimos gydytojos, kad ji išrašytų naują siuntimą.
Taip, ne dėl savo kaltės sugaišęs savo laiką ir sugaišinęs kitų reziumuoju - jei turite galimybę, kreipkitės į kitą gydytoją, Į šitą aš nebesikreipsiu ir nerekomenduoju kitiems.

2021-03-10, 16:31 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja kruopščiai apžiūrėjo ir nustatė tikslią diagnozę bei nukreipė pas kitą specialistą dėl reabilitacijos, kuri buvo sėkmingo sveikimo pradžia.

2020-12-18, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Šauni gydytoja.Apsilankymo metu visiškai neskubėjo.Viska nuosekliai paaiškino , davė patarimų.Gydytoja tikrai iš didžiosios raidės. Na ,o nepatenkintų visada buvo ir bus.

2020-12-01, 15:30 | Registruotas lankytojas 17

Dėkojame už tokį šiltą bendravimą ir profesionalumą konsultacijų metu. Labai padėjote. Rekomenduoju.

2020-01-03, 18:03 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju. Gydytoja elgėsi labai arogantiškai ir atrodė, kad esu kalta, kad turiu sveikatos problemų. Atrodė, kad į ją kreipiuosi tik dėl to, kad daugiau neturiu ką veikti. Vos išgirdusi dėl kokios priežasties kreipiuosi
,išsityčiojo pareikšdama, kad per jos 20 metų stažą aš pirma kreipiuosi dėl knarkimo (nors buvau su šeimos gydytojos siuntimu). Vėliau tiesiog grubiai pareiškė (žinoma tai tiesa bet galima buvo pasakyti taktiškai) , kad turiu antsvorį todėl ir knarkiu (nors pati jį turi ko gero didesni, kažin ar knarkia). Ačiū tik už tai, kad davė siuntimą išsitirti dėl miego apnėjos. Bet tokio nemalonaus vizito niekad nesu turėjusi.

2019-11-28, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau niekam. Gaila, kad tai buvo vienintelė gydytoja tuo metu, pas kurią buvo galima užsiregistruoti. Turėjau rimtų problemų su nosies pertvara. Pasakė, kad man niekas nebepadės, išrašė vaistų, kuriuos kitas gydytojas liepė kuo greičiau išmesti, nes jie greitina visus ligos simptomus. Jeigu būčiau neieškojus toliau pagalbos, po 5 metų būčiau nebeturėjusi nosies išvis. Kauno Klinikose skubiai buvo atlikta operacija. Negali padėt, taip ir sakyk. Iš jos kabineto išėjau ašarodama, nes galvojau, kad nepagydomai sergu, kas buvo netiesa. Toks jausmas, kad tyčia gasdina.

2019-11-18, 21:04 | Registruotas lankytojas 2

Buvau vizito pas sia gydytoja pries keleta men. Santariskese. vizitas labai nemalonus, gydytoja elgesi atmestinai ir arogantiskai. Jauciausi vos ne “kaltas”, kad “sutrukdziau”. Atejau su problema del nuolatiniu persalimu, bet isgirdau klausima, ko is jos noriu ir teigini, kad Lietuvos oru ji nepakeis (nors ivairiu alternatyvu yra, ka paskui issiaiskinau savarankiskai). Taip pat papriekaistavo del gydymo del mano kai kuriu kitu problemu gydymo. Galiausiai, pamaciusi mano nepasitenkinima pradejo kiek sukalbamiai sneketi, dave viena naudingesni patarima.
Buvau pas sia gydytoja pusmeti pries Northway klinikoje (zinoma, konsultacija mokama). Tuomet elgesys buvo visiskai kitoks ir net nebuciau pagalvojes, kad tas pats zmogus gali taip radikaliai skirtingai elgtis skirtingose istaigose. Isvadas pdarykite patys. Niekam nerekomenduoju.

2019-05-29, 17:31 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau kitiems ir pati antrą kart nesilankyčiau. Gydytoja buvo labai arogantiška, pikta ir buvo tikrai nemalonu užduoti jai klausimus, nes atsakinėjo nenoriai, pakišo lankstinuką, kad pasiskaityčiau, kas per problema, o kodėl išrašė tam tikrų vaistų ir vitaminų, taip ir liko neaišku, nes pasakė, kad sutrikimui, dėl kurio kreipiausi, medicininio sprendimo nėra.

2019-05-05, 21:12 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau po skydliaukės operacijos, kad nustatytų ar atsistatė balso stygų judrumas (buvo akivaizdžiai atsistatęs, bet reikėjo gydytojo patvirtinimo). Ši gydytoja greitai pažiūrėjo ir priėjo išvadą, kad tikrai ne. Po kelių dienų nuėjau pas dar du otorinolaringologus privačiai, ir abu pasakė, kad judrumas aiškiai atsistatęs ir net nufilmavo parodyti. Negana to ši gydytoja, išrašė kasdien vartoti vaistus mažinančius skrandžio rūgštingumą, o juos bevartojant rūgštys pradėjo kilti kaip niekada, ir pasireiškė visi kiti per mažo skrandžio rūgštingumo simptomai, kurių niekada neturėjau. Niekam nerekomenduoju - klaidingos išvados, neapgalvotas vaistų išrašymas, o apie bendravimą su pacientu komentarų ir taip pakanka.

2019-04-19, 10:49 | Registruotas lankytojas 2

Vizitas pas Dainą Šimulynienę Santaros klinikose paliko blogą įspūdį. Visų pirma, gydytojai reikėtų išmokti elementariausių bendravimo su pacientais įgūdžių. Bendravo nemaloniai, nesugebėjo net akių kontakto palaikyti, o ir jos "akių vartymas" malonumo nepridavė. Jei skaitote komentarus apie save, p. Daina, supraskite, kad pacientai pas jus nepasidžiaugti ateina, o su problema, taigi jūsų empatija būtų neprošal. Taip pat jaučiau, kad D. Šimulynienė savo klausimais siekė manipuliuoti ir parodyti, jog pas ją atvykau netikslingai (nemanau, kad poliklinikų specialistai išduoda siuntimus į kitas įstaigas be pagrindo). Plačiau mano situacijos nekomentavo, o tik abstrakčiai atsakinėjo į mano užduotus klausimus. Atrodė, kad ji nori, jog aš greičiau palikčiau kabinetą, daugiau neklausinėčiau. Net nepasidomėjo, kokius medikamentus šiuo metu vartoju, kokiomis ligomis sergu, o ėmė klausinėti, ar kas iš artimųjų vėžiu nesirgę (gerai, kad vizito metu iš nosies kriauklių dar man vėžio nediagnozavo :D ). Nesuprantu, už ką mokame sveikatos draudimo įmokas, jei tenka susidurti su tokiais gydytojais. Labai nemalonu. Moterėlė gal jau kamuojama klimakso, mato tik save, o visi likę jai tuščia vieta. O gal privačioje įstaigose alga padoresnė už kurią ten ji dar pasistengia dėl paciento, nes Santaros klinikose pastangų iš jos nematyti. Nežinau, kokios priežastys tokio bendravimo ir "konsultavimo", bet taip būti neturėtų. Siūlau aplenkti šią medikę, nes liksite nieko nepešę, tik su sugadinta nuotaika. Sėkmės, ieškant kompetetingesnio ir malonesnio specialisto. :)

2019-01-21, 18:01 | Registruotas lankytojas 1

Normali gydyti, nesvaisto laiko bereikalingiems pokalbems, o tiesiai keliauja prie esme be uzuolaiku

2019-01-09, 08:23 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-08, 11:11 | Registruotas lankytojas 4
2018-12-06, 09:13 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-10-02, 19:03 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-21, 07:02 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomonė apie gydytoją ir vizitą pas gydytojus yra toks , kad sirgti niekam nelinkčiau, sergantis žmogus ateina pas gydytoją ir išlieja visą savo neigiamą energiją.
Daina Šimulynienė yra iš tokiu gydytuoju , kurie turi pozityvumo ir žmoniškumo. Išsamiai paaiškina ligos atsiradimo priežastis , pasekmes, tolimesnį gydymą.
Super gydytoja.

2018-02-19, 11:36 | Registruotas lankytojas 21
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-16, 12:35 | Registruotas lankytojas 1

super gydytoja

2018-01-16, 12:17 | Registruotas lankytojas 17

Labai gera daktarė, kuri labai aiškiai konsultavo ir gydymas buvo tinkamas. Konsultavo ir mano vaikus ir labai padėjo.

2018-01-16, 09:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera,miela,nostabi gydytoja

2017-12-15, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Senai nesijaučiau tokia "kalta", kad atėjau pas gydytoją. Gaila, kad nepaskaičiau komentarų čia vietoj to, kad pas ją eičiau. Gydytoja "diagnozavo" ligą man net į gerklę nepažiūrėjusi. Nusprendė, kad skrandis. Tiek nepasitenkinimo, prunkštavimo tikrai nepamenu. Turėjau teisintis, kad ne pati sugalvojau pas ją ateiti. Pasėlį "paėmė" taip, kaip niekas neima, kas nori bakteriją "pagauti". Tik seilių palietė net ne uždegimo vietoje. Bet aišku kodėl.. Juk ji iš anksto "žinojo", kad tai tik skrandis (niekada neturėjau jokių problemų su skrandžiu).. Išvadose rašo, kad limfmazgiai nepadidėję, nors yra tikrai padidėję, o ji net nežiūrėjo jų. Ką aš sakau negirdi visai. Gal ji ir gerai išmano LOR bėdas, bet atmestinas požiūris kiša koją. Vis tik požiūris į pacientą rodo, kad šis darbas tikrai ne jai. Gydytojas turėtų atidžiai savo darbą padaryti ir su pacientų bendrauti pagarbiai, normaliai (ne purkštauti, prunkštauti ir mimikomis savo nepasitenkinimą, kad pacientas atėjo, rodyt). Nežinau kaip galima įvertinti aukščiau buvusius klausimus. Tokių variantų pasirinkti nebuvo. Ryt važiuosim pas privatų LOR, nes reikia patikimų tyrimų ir rezultatų. Arba mažai laiko skyrė? Ryškiai per daug.. Nei minutės savo noru nesikonsultuočiau pas tokią gydytoją savo noru. Iš tikro, jei ne taip skubiai dėl kitų bėdų reikalingi atsakymai, būčiau pabėgusi konsultacijos vidury.. Nerekomenduočiau nei priešui..

2017-11-21, 08:40 | IP: 88.119.11.65

Tikrai puiki gydytoja, patekau jau su užleista problema (sinusitas), diagnozavo tiksliai, iš karto pataikė su vaistų paskyrimu, jau po keleto dienų jau pradėjo juntamai gerėti. Paskyrė laiką kada pasirodyti po paskirto gydymo kurso namuose.
Patiko kad paaiškina kas atsitiko, kokios gali buti priežastys, ko vengti kad nepasikartotu liga.. o ne tik israso vaistų ir paleidžia.
Nuoširdus dėkui.
Algis

2017-11-20, 20:41 | IP: 88.119.226.84

Nuostabi gydytoja,tikra savo srities specialistė.Esu laiminga pažinodama TOKIĄ GYDYTOJĄ.Ačiū Jai.

2017-11-20, 20:39 | IP: 188.69.214.197

Profisianali, mandagi

2017-11-20, 20:23 | IP: 86.38.157.204

Labai dėmesinga gydytoja, su šypsena, jau kelis kartus lankausi, šypsena veide visada, dėkoju likimui, kad turime tokius medikus, ačiū , sekmės Jums

2017-10-16, 13:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-20, 15:28 | IP: *.*.*.*
2017-08-16, 15:33 | IP: *.*.*.*
2017-07-10, 10:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-02, 14:46 | IP: *.*.*.*
2017-04-06, 14:30 | IP: *.*.*.*
2017-02-16, 17:29 | Registruotas lankytojas 5

Buvo daug neigiamu komentaru apie gydytoja. O man ji patiko. Atsake i visus klausimus, palinkejo sveikatos.

2017-01-05, 15:52 | IP: 213.252.240.45

Priėmė ankščiau nei buvo paskirtas laikas. Nuosekliai klausinėjo apie nusiskundimą, po apžiūros viską paaiškino ir parodė mokomajame plakate vizualiai nustatytas problemas. Išrašė vaistų receptą ir smulkiai paaiškino vartojimo būdą. Bendravo maloniai ir taktiškai. Rekomenduoju.

2016-11-19, 13:37 | IP: *.*.*.*

2016-10-10, 10:38 | IP: *.*.*.*

2016-08-05, 10:56 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-05-20, 13:36 | IP: *.*.*.*

2016-02-10, 07:04 | IP: *.*.*.*