Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Lūža, %

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19141, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

92.3% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92.1% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

90.8% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

91.3% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

86.1% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.1% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
Pacientų atsiliepimai
2024-03-30, 18:27 | Registruotas lankytojas 3

Puikus savo srities specialistas . Labai malonus bendravimas atsako į visus rūpimus klausimus. Niekada net negalvojau, kad bus geriau eiti nei pas moters gydytojos. Rekomenduoju 100% . Sėkmės Gydytojui išlikite visada toks puikus žmogus !

2024-03-30, 18:27 | Registruotas lankytojas 3

Puikus savo srities specialistas . Labai malonus bendravimas atsako į visus rūpimus klausimus. Niekada net negalvojau, kad bus geriau eiti nei pas moters gydytojos. Rekomenduoju 100% . Sėkmės Gydytojui išlikite visada toks puikus žmogus !

2024-02-20, 23:53 | Registruotas lankytojas 3

Labai šiltas žmogus, puikiai išmano savo darbą. Viską aiškiai, ramiai ir suprantamai paaiškina. Tai toks specialistas, kokį linkiu sutikti kiekvienai būsimai mamai.

2023-10-24, 10:19 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas! Pasitikiu visu 100% ir visais šios srities klausimais galiu kreiptis į jį ir drąsiai rekomenduoti kitoms moterims, nes kiek jau moterų iš artimo rato apsilankė pas jį, visoms padėjo ir surado tinkamus problemų sprendimų būdus. Džiaugiuosi netikėtai atradus šį specialistą prieš keletą metų! Sėkmės darbuose!

2023-10-20, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas man operavo gimdoje esančius polypus Centro poliklinikoje dienos stacionare.
Atvykau, greitai apžiūrėjo. Pasiteiravus ar daug ten jų yra- neatsakė. Po operacijos gydytojo dėmesys buvo visas į mano palatos kitą pacientę. Kadangi prieš 3 metus buvo atlikta man tokia pat operacija, tik kitas gydytojas operavo tai turėjau palyginti ir savijautą iškarto prabudus po narkozės, bet pagalvojau, kad kiekviena operacija ir narkozės poveikis sveikatai kitoks ir nesureikšminau labai didelių skausmų, bet vaistų papildomų nuo skausmo sesučių paprašiau. Truputėlį numalšino.
Klausiau mano eilei atėjus aptarti kaip pavyko operacija, bet pasakė trumpai: radau ir nupjoviau vieną. Po pirmosios operacijos kai operavo kitas gydytojas metus laiko neturėjau skausmingų mėnesinių. O po šios visos buvo labai skaudmingos, todėl tikrai supratau, kad nekokybiškai atlikta operacija. Nuėjus po keletos mėnesių į kitą kliniką pas genkologę- informavo, kad vėl ataugęs polypas yra.
Liūdna, kad gydytojas neatidžiai išpjovė ta polypą ir kad visi atsakymai buvo palatos “kaimynei” tik atsakinėjami, nes jos genekologė buvo jo gera draugė ar kolegė, ir su gydytoju palatos “kaimynė” derino operacija per messenger programėlę. Dabar antra kartą turės daryti operacija 6 mėn begyje. Tokie nutikimai labai susilpnika paitikėjima medikais. Liūdna.

2022-12-15, 18:52 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras gydytojas. Džiugu, kad Telšių ligoninėje turime šitokį specialistą. Labai atsakingai atlieka savo darbą, atsako į visus klausimus. Gydytojas iš pašaukimo.

2022-10-30, 08:39 | Registruotas lankytojas 2

Pats geriausias gydytojas, kokį esu sutkusi - gydytojas iš pašaukimo. Profesionalus ir empatiškas žmogus, nesugadintas valdżios, garbės ir pinigų. Telaimina Dievas visus jo darbus, jo gyvenimo kelią!

2022-02-05, 15:16 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Įžvalgus, dėmesingas, papasakojantis apie visas galimas išeitis ir gydymo kelius. Suinteresuotas kuo skubiau padėti pacientui. Tik geriausi atsiliepimai.

2022-01-21, 13:50 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, taktiškas, viską paaiškina - buvo atlikta operacija.

2021-04-09, 21:58 | Registruotas lankytojas 3

Sutikau šį gydytoją sunkiausiu iki tol buvusiu gyvenimo laikotarpiu. Nuo pirmos konsultacijos pajutau didelį pasitikėjimą šiuo specialistu ir nebesinori lankytis pas nieką kitą! Gydytojas sako viską taip, kaip yra, tačiau net ir džiaugsmo nekeliančius dalykus moka perteikti taip, jog įžiebia tikėjimą savimi, jog vienaip ar kitaip viskas bus gerai. Nuostabus specialistas ir žmogus, empatiškas, dėmesingas, rūpestingas. Pasibaigus gyvai konsultacijai pasiūlė parašyti, domėjosi sveikatos būkle, konsultavo, negailėdamas savo laiko. Esu begalo jums dėkinga už viską, ką padarėtė mano labui. Ačiū už jūsų profesionalumą, ilgalaikę pagalbą, palaikymą ir gerumą, visuomet išsamiai atsakytus iškilusius klausimus ir palankiausius mano situacijai priimtus sprendimus. Pasisekė Klaipėdoje turėti tokį specialistą, tikiuosi dar ilgai nepaliksite šio miesto ir bus galima toliau lankytis pas jus! Didelės sėkmės jums visur!

2020-12-18, 11:28 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū gydytojui už priežiūrą prieš gimdymą ir gimdymo metu. Labai geranoriškas ir rūpestingas gydytojas.

2020-12-18, 11:28 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū gydytojui už priežiūrą prieš gimdymą ir gimdymo metu. Labai geranoriškas ir rūpestingas gydytojas.

2020-10-16, 11:10 | Registruotas lankytojas 3

Vienintėlis gydytojas, kuris vertas aukso medalio! Superinis gydytojas. Nesigailiu, kad kreipėmės į šį gydytoją. Linkim sėkmės! ❤️ Kad daugiau , tokių gydytojų! Tai daugiau laimingų porų būtų.

2020-09-12, 09:31 | Registruotas lankytojas 1

Gavau siuntima i Antakalnio poliklinika, tolimesniam gydimui/operacijai. Neturejau daug vilciu, bet turejau isbandyti viska, kad galeciau gimdyti. Uzregistravo operacijai. Iki paskutinio momento nezinojau, kas operuos. Pasirinkti daktara buvo nelengva, nes kol nesusidursi, nieko nesuprasi. Beje apie Antakalio ginekologus girdejau tik gerus atsiliepimus.
Operavo Tomas Luza, ir operacija praejo sekmingai.
MUSU SEIMA NUO SIRDIES DEKOJA TOMUI IR VISAI KOMANDAI!! Uz tai kad padovanojate galimybe buti tevais!!

2020-08-12, 13:43 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją T. Lūžą lankiausi Vaisingumo klinikoje neštumo metu. Ramus, visada taktiškas ir mandagus, pastabus, puikus bei profesionalus specialistas.
Labiausiai man patiko, kad galėjau betkada su juo susiekti esant kažkokiai problemai ar turint paprasčiausią klausimą. Atsakymą gaudavau labai greitai. Tokia galimybė suteikė ramybės neštumo metu.

Labai rekomenduoju!
Miglė

2020-01-18, 08:20 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Puikus specialistas! Puikus ir šiltas bendravimas. Rekomenduoju!

2020-01-15, 19:39 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gydytojui Tomui Lūžai už profesionaliai atliktą polipo šalinimo operaciją, dėmesingumą ir atidumą. Nuoširdus ačiū ir visai komandai.

2019-11-13, 08:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas profesionalus ir dėmesingas. Jo paslaugomis esu labai patenkinta ir rekomenduočiau.

2019-11-08, 17:27 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, išmanantis savo darbą gydytojas. Esu jam dėkinga už išsamias konsultacijas ir gerai atliktą operaciją. Didelis ačiū.

2019-10-30, 08:35 | Registruotas lankytojas 4

Manau, Tomas Lūža - labai profesionalus gydytojas: dėmesingas, įsigilino į visas problemas, maloniai bendravo, viską išsamiai paaiškino. Atliktos operacijos rezultatai geri, padaryta viskas, ko reikėjo, duoti aiškūs nurodymai, ką daryti toliau. Tikrai kreipčiausi dar kartą, jeigu reikėtų.

2019-10-15, 16:30 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias ir maloniausias kada nors turėtas ginekologas! Labai dėmesingas ir kompetentingas gydytojas, viską aiškiai atsako ir iššaisškina ir rūpinasi savo pacientais ir atsakingai į juos žiūri. Kad daugiau būtų tokių gydytojų! Esu labai labai dėkinga gydytojui :)

2019-08-21, 14:06 | Registruotas lankytojas 4

Pirmą kartą pas šį gydytoją patekau visiškai atsitiktinai ir nei karto nepasigailėjau. Pjūvių vietos turbūt ir su mikroskopu nerasčiau, išgirdo ir patikėjo tuo, ką daugelis gydytojų iki jo tiesiog numodavo ranka ir nurašydavo scenarijui "pagimdysi-praeis", arba "pakentėk, nes tokia jau liga". Dirba švelniai, rūpinasi, kad neskaudėtų. Profesionalus, ramus, netempia laiko. Nustebau, kad šiais laikais dar yra tokių gydytojų (o ginekologų aš praėjau nemažai :)). Ačiū!

2019-05-09, 11:45 | Registruotas lankytojas 2

Labai patenkinta šiuo gydytoju ir rekomenduoju. Buvo aptikta kiaušidės cista, gydytojas aiškiai nurodė, kokia situacija ir kokią apsisprendimo laisvę turiu - stebėti ar operuotis. Nusprendus, gydytojas paaiškino, kas yra laparoskopija, kokia tai procedūra, ko tikėtis. Laparoskopija atlikta be komplikacijų, pjūviai minimalūs. Visi klausimai atsakyti ir parodytas atitinkamas dėmesys. Ačiū ir sėkmės.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2019-02-12, 21:40 | Registruotas lankytojas 3

Malonus ir profesionalus gydytojas!!!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-10-30, 18:17 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus gydytojas, rekomenduoju visoms.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-09-04, 19:25 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pas jį antakalnio poliklinikoje kaip gydytojas tikrai labai geras, po paskutinio vizito nepatiko jo seselė, nemaloni :( bet gydytoją rekomenduoju 100%

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-04-21, 10:33 | Registruotas lankytojas 2

Polipo šalinimo operacija Centro poliklinikoje, Pylimo g. 3 Tomo Lūžo dėka buvo atlikta nepriekaištingai. Tiek įstaigos sesutės tiek pats gydytojas buvo rūpestingi, paslaugūs ir svarbiausia profesionalūs. Nuoširdžiai tariu visiems didelį Ačiū. O histologinį atsakymą gavau net anksčiau nei tikėjausi, vos po savaitės. Esu sveika ir tuo labai patenkinta, todėl drąsiai visiems rekomenduoju gydytoją Tomą Lūžą.
V.V.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-04-20, 10:19 | Registruotas lankytojas 2

cia vienas is nedaugeliu gydytoju kuriam norisi pasakyt ACIU, uz malonu bendravima, atlikta operacija ir visus 100 klausimu atsakymus. su siuo gydytoju kaip su draugu galejau bendrauti ir pasakoti savo sveikatos istorija. o del negalavimu susisieikus telefonu prisimine mano situacija dar kart visko issiklause ir nuramino :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-04-19, 07:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai talentingas ir charizmatiškas gydytojas. Operacija ir tolesnis gydymas buvo labai sėkmingi. Dėkoju už sugrąžintą sveikatą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-03-26, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Tik deka sito gydytojo auginam nuostabu suneli,tik jo deka esam laimingi teveliai.Visa nestuma lankiausi pas ji nei karto nenusivyliau. Lankysiuos ir toliau. Nuosirdus aciu sitam gydytojui. Daugiau tokiu gydytoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-03-16, 09:52 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gyditojas! Rekomenduoju visoms!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2018-02-25, 11:06 | Registruotas lankytojas 2

Ėjau dėl negalėjimo pastoti. Gydytojas kaip profesionalumas labai geras, iškart rado cistą, davė siuntimą. Bet kaip žmogus, pasirodė šaltas, jokio nuraminimo, padrąsinimo nesulaukiau. Pradėjo kalbėti apie dirbtinį iškart, nors man tikrai dar jis neaktualus. Išgąsdino, nors neturiu sveikatos problemų. Bet rekomenduoju toms, kas nori gilintis dėl nepastojimo. Neliepia laukti, imasi veiksmų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-12-14, 09:53 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū už puikiai prižiūrėtą neštumą. Tikrai rekomenduočiau pas jus apsilankyti. Didžiausios sekmės!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-12-13, 10:19 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-11-16, 23:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-10-28, 10:50 | IP: 78.61.215.9

Labai išgirtas gydytojas, ir tikriausiai geriausias Antakpolyje. Tačiau turiu su juo problemų ne pirmą sykį eidama. Jei su kuo nors nesutinku (pvz nenoriu skiepytis) jis nutraukia konsultaciją ir pradeda diskusiją, kuri niekur neveda. Pats praktiškai nieko nepasako apie tavo būklę neklausiamas, viską reikia tempti už liežuvio. Tiesa pakankamai rūpestingas konsultacijos metu. Labai didelės eilės užsirašyti pas jį,tačiau poliklinikoje nėra iš ko rinktis.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-10-01, 12:34 | IP: 213.165.164.226

Neralus gydytojas. Man atliko operaciją, po kurios puikiai jaučiuosi. Daugiau tokių jaunų ir profesonalių gydytojų!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-09-20, 08:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-09-18, 13:50 | IP: 86.38.183.4

Puikus gydytojas,išmanantis savo darba.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-09-03, 16:39 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-08-22, 09:41 | Registruotas lankytojas 2

Pats pačiausias gydytojas! Dabar jau turiu savo ginekologą. Lankysiuosi visada tik pas šį specialistą. Išsamiai viską paaiškino, skyrė vaistus, buvo malonus. Lankiausi Antakalnio poliklinikoje.
Ačiū, Jums.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-07-06, 22:04 | IP: 78.56.224.94

Profesionalus ir dėmesingas savo srities specialistas. Esu labai dėkinga už sklandžiai atliktą cistos šalinimo operaciją bei pooperacinę priežiūrą. Ryte prieš operaciją gydytojas skyrė pakankamai dėmesio, papasakojo apie operaciją, informatyviai atsakė į visus rūpimus klausimus. Tą pačią dieną po operacijos aplankė dar du kartus (nors tam tikrai nebuvo jokios būtinybės). Jaučiasi, kad žmogus tikrai išmano ir mėgsta savo darbą. Linkiu visokeriopos sėkmės!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-06-10, 23:30 | IP: 213.164.100.142

visi iki manęs rašę pacientai pastebėjo vizito metu neįmanomus nepastebėti gydytojo bruožus. manau, reikia vertinti profesionalumą, kompetenciją, o asmeninius nesuderinamumus atmesti. juk sveikatos problemas su gydytoju viliamės išspręsti, bet ne draugauti ketiname. sveikatos problemas gydytojas sprendžia, regis, tinkamai, o visoms niekada neįtiks. ir nereikia, kad įtiktų. jis pakankamai tiesus žmogus. tai gali nepatikti laukiančioms lipšnumo. taigi apsispręskite: ar renkatės profesionalumą, ar malonią vyrišką draugiją. medicinos įstaigoje prioritetas turėtų būti teikiamas pirmajam variantui. šį kriterijų gydytojas atitinka.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-06-05, 23:30 | Registruotas lankytojas 1

Tik šio gydytojo dėka esame patys laimingiausi tėveliai. Tik Tomo Lūžos dėka turime didžiausią gyvenimo turtą-nuostabią dukrytę. Tikrai tai gydytojas, kuris vertas gydytojo vardo. Esame be galo dėkingi jam.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-05-16, 09:09 | IP: 195.182.69.50

Gydytojas darė mano mamai operaciją. Puikiai viskas pavyko. Greitai sugijo ir vėl tapo darbinga. Labai dėmesingas, profesionalus ir pakankamai skiriantis dėmesio gydytojas. Didelis ačiū Jums.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-03-30, 11:07 | IP: 84.240.23.88

Puikus gydytojas - konkretus, profesionalus, moka ramiai nuteikti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-03-29, 22:55 | IP: 90.140.89.120

Puikus, aiškus ir atidus gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-03-08, 13:28 | IP: 195.182.83.114

Dviejų metų laikotarpyje teko lankytis kelis kartus pas šį ginekologą Antakalnio poliklinikoje. Kelis kartus ėjau mokamai, kelis nemokėjau. Kol kas nepastebėjau, kad nuo to bendravimas skirtųsi (ką yra tekę pajusti lankantys pas kitus gydytojus). Nekarto neteko ilgai laukti eilėje, visada priimdavo nustatytų laikų. Iki šiol nenusivyliau, žiūrėsim kaip bus toliau, nes jaučiu dar teks lankytis. Bendrauja minimaliai, ramiai įvertina situaciją, komentuoja tiek kiek reikia, skatina užduoti klausimus, neskuba. Beje, atlieka tik savo darbą, kas tikisi gauti du viename, t.y. psichologo + ginekologo konsultaciją - tai netinkamas variantas.
Nepatiko, kad kiekvieno apsilankymo metu prašo papasakoti savo situaciją, aišku nebūtų sunku, jei nebūtų skaudu, taip ir norisi pasakyti, atverkit ir pažiūrėkit.
Kol kas pasitikiu juo, džiaugiuosi, kad visai netyčia patekau pas šį ginekologą. Iki šiol buvau nusivylusi gydytojais, vis patekdavau pas moterytes, kurios akivaizdžiai prašėsi kyšio, nesiteikdamos net į tave akių pakelti. O mano įsitikinimai ir užimamos pareigos tam prieštarauja, tad dažniausiai ėjau į privačias klinikas. Tikiuosi T.L. neteks nusivilti. Sėkmės darbuose

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2017-02-08, 15:23 | IP: 78.56.68.201

Lankausi nuo tada, kai pradėjo dirbti Antakalnio poliklinikoje, tikiuosi dar ilgai čia dirbs. Specialistas tikrai geras, nėra ką ir komentuoti. Puikiai moka planuoti laiką, nė karto neteko laukti ilgiau nei 15min. O kas susiję su bendravimu, gydytojas konkretus ir dalykiškas, bet į klausimus visada atsako, ir pajuokauti moka. Bet jei norisi ilgų malonių pokalbių ir didelio jautrumo iš gydytojo pusės, turbūt verčiau rinktis kitą specialistą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?
2016-12-27, 11:30 | Registruotas lankytojas 3

Puikus, demesingas gydytojas, labai rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Lūža?