Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Lūža, %

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15907, Sustabdyta

Išduota: 2014-06-23, Nr. MPL-19141, Galiojanti

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15907, Panaikinta

2019-11-13, 10:39 | 2

Gydytojas profesionalus ir dėmesingas. Jo paslaugomis esu labai patenkinta ir rekomenduočiau.

2019-11-08, 19:27 | 1

Profesionalus, išmanantis savo darbą gydytojas. Esu jam dėkinga už išsamias konsultacijas ir gerai atliktą operaciją. Didelis ačiū.

2019-10-30, 10:35 | 2

Manau, Tomas Lūža - labai profesionalus gydytojas: dėmesingas, įsigilino į visas problemas, maloniai bendravo, viską išsamiai paaiškino. Atliktos operacijos rezultatai geri, padaryta viskas, ko reikėjo, duoti aiškūs nurodymai, ką daryti toliau. Tikrai kreipčiausi dar kartą, jeigu reikėtų.

2019-10-15, 19:30 | 1

Pats geriausias ir maloniausias kada nors turėtas ginekologas! Labai dėmesingas ir kompetentingas gydytojas, viską aiškiai atsako ir iššaisškina ir rūpinasi savo pacientais ir atsakingai į juos žiūri. Kad daugiau būtų tokių gydytojų! Esu labai labai dėkinga gydytojui :)

2019-08-21, 17:06 | 1

Pirmą kartą pas šį gydytoją patekau visiškai atsitiktinai ir nei karto nepasigailėjau. Pjūvių vietos turbūt ir su mikroskopu nerasčiau, išgirdo ir patikėjo tuo, ką daugelis gydytojų iki jo tiesiog numodavo ranka ir nurašydavo scenarijui "pagimdysi-praeis", arba "pakentėk, nes tokia jau liga". Dirba švelniai, rūpinasi, kad neskaudėtų. Profesionalus, ramus, netempia laiko. Nustebau, kad šiais laikais dar yra tokių gydytojų (o ginekologų aš praėjau nemažai :)). Ačiū!