Pacientai, kurie rekomenduoja Augutė Marcinonytė, %

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16126, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04268, Galiojanti

Marcinonytė Augutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Marcinonytė Augutė?

2.1

1.5

2019-09-16, 08:51 | 1

Jautiesi kaltas, kad atėjai pas gydytoją. Kažkoks agresyvus komentavimas, tiesiog nemalonus bendravimas. Apžiūra gruboka, labai staigi. Nežinau net kaip komentuoti, nors ir pakalbėjome apie problemas, galimas priežastis negalavimo ir t.t., bet nesijautė geranoriškumo.

2019-08-23, 17:26 | 1

Liūdna, kad žmonės turi eiti pas tokius specialistus. Gėda poliklinikai.

2019-03-01, 20:27 | 1

Nekompetentinga gydytoja.

2019-01-25, 13:25 | 1

pas gydytoja atsiduriau su siuntimu. mano atveju apziurejus nieko nepakomentavo, i klausimus neatsakinejo, elgesi visiskai arogantiskai ir nemandagiai. nieko nediognozavo, issiunte pas kita gydytoja. kartu dirbanti sesute visiska jos priesingybe, maloni ir besisypsanti.

2018-12-12, 21:25 | 4

Labai nemaloni, arogantiška, apžiūrėjo iš tolo.

2018-11-09, 20:03 | 2

Negaliu žinoti, kas įvyko su kitais pacientais, bet mano atveju, jokio abejingumo ar šiurkštumo tikrai nepatyriau - atvirkščiai: gydytoja elgėsi profesionaliai ir žmogiškai, bendravo pakankamai šiltai ir įsiklausydama į problemą. Pasiūlė fizioterapijos pratimų ir nukreipė papildomiems tyrimams pas traumatologą. Tikrai nustebau perskaitęs tokią neigiaų atsiliepimų laviną. Lygindamas su savo potyriu, norėčiau patikinti, kad viskas yra tikrai ne taip blogai, kaip žemiau parašyta.

2018-10-31, 10:57 | 1

Pritariu visiems neigiamai parasiusiems. Is tiesu nerekomenduoju niekam. Neikite pas sia gydytoja. Tik nusivilsite.

2018-10-08, 11:19 | 1

Labai gaila, kad tokie žmonės, vadinasi - gydytojais. Įsikirpau prie nago odelę ir galvojau, kad praeis. Po 2 sav. nutariau kreiptis pas specialistą, nes negalėjau nei prisliesti, tino vis labiau, pačiai matėsi, kad supūliavę. Gydytoja žvilgterėjus į pirštą, pasakė, kad čia nieko nėra, niekas čia nesupūliavę. Nagas nuaugs ir viskas bus gerai. Ką - pati savaitgalį pamirkiau druskos tirpale, išsispaudžiau pūlius ir jau kažkiek lengviau. Baisu....

2018-09-06, 07:54 | 1

Labai nemaloni, neetiška, kalba mandagiai, bet žeminančiai kaip su šuniu, apžiūrėjo iš tolo. Tokia tikra sena -ytė.. Buvau dėl įaugusio kojos nago. Rekomendavo vaikščioti su basutėmis (lankiausi rudenį), nešioti per didelę avalynę, darbe persiauti į patogius batus ir pan. kai man skauda net nuo sportbačių (tai dabar taip visą gyvenimą?), operaciją darys tik kai supūliuos, o kad dabar skauda, negaliu nešioti batelių ir sunku sportuoti atsakymas buvo - aš negaliu pakeisti jūsų nagų augimo, panele! Šitą atsakymą piktu pakeltu tonu demonstratyviai kartojo į visus mano klausimus... Kaip ten bebūtų dėl tos diagnozės, bet esmė, kad bendravo žeminančiai

2018-08-22, 13:36 | 2

Niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Žmogus kuriam visiškai vienodai, bendrauja arogantiškai. Gydytoja ne tik kad nieko nepasakė bet ir dar paklausė tai ko čia atėjot maždaug. Nežinau išvis kaip tokiems neatsakingiems gydytojams leidžiama dirbti.