Pacientai, kurie rekomenduoja Anatolij Ostapenko, %

Išduota: 2009-12-10, Nr. MPL-15808, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14753, Galiojanti

2019-03-17, 02:53 | 5

Aš gulėjau 5 dienas reanimacijoje po operacijos. Kai mane perkėlė į skyrių, kitą dieną man pasidarė labai blogai: šalo rankos ir kojos, buvau taip išprakaitavus, kad marškiniai prilipo; trūko oro. Visi gydytojai dar operavo, o seselės puldinėjo: tai matuodamos cukrų, tai spaudimą.
Ir staiga ties veidu pamačiau angelą-mulatą, spindinčiomis, net šviečiančiomis akimis. Jis kelis kartus pakartojo:"Tik tu nebijok!" - ir išnyko.
Kai mane jau išrašinėjo iš ligoninės, aš sužinojau, kad angelas buvo gydytojas Anatolijus Ostapenka, kuris iš karto įtarė plaučių aortos užsikimšimą ir nusiuntė seseles bėgte su visa mano lova į kompiuterinę tomografiją, o po to į reanimaciją.
Jis išgelbėjo man gyvybę!
Dėkinga Rasa Laurinaitienė

2019-03-17, 02:53 | 5

Jis išgelbėjo man gyvybę!
Dėkinga Rasa Laurinaitienė

2019-02-26, 17:06 | 1

Nuoširdžiai dėkoju pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui A. Ostapenko už profesionalumą, nuoširdumą, supratingumą. Jis tikras savo srities profesionalas! Taip pat didelis ačiū aptarnaujančiam personalui už begalinį rūpestį ir priežiūrą.

2018-12-15, 18:07 | 1

Labai profesonaliai atliko savo darbą, gerai atliko operacija,labai rūpinosi po operaciniu laikotarpiu. Labai didelis ačiū.

2018-07-01, 16:24 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Anatolij Ostapenko už sėkmingai atliktą operaciją, malonų bendravimą ir rūpestį visais gydymo etapais. Neblėstančios energijos ir geros kloties Jums gerbiamas gydytojau! Jūs ir Jūsų pasiaukojantis darbas yra geriausias pavyzdys jaunajai gydytojų kartai.
Buvusi pacientė Eleonora Apolinskienė