Pacientai, kurie rekomenduoja Anatolij Ostapenko, %

OST Klinika

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14753, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

OST Klinika
2024-02-28, 09:15 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, žinantis savo darbą, turintis puikų humoro jausmą, kantrus, atsakė detaliai į visus neaiškius klausimus bei paaiškino proceso eigą.

2024-02-12, 17:13 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai nežinau, kas galėtų būti geriau nei Gyd.Ostapenko, nuostabus ir neeilinis žmogus, kaip geras pažįstamas toks jausmas ras gražų priėjimą prie kiekvieno ir tuo nuramins ir sukels pasitikėjimą juo, kaip specialistu! Galiu tik džiaugtis ir kartoti ačiū ačiū ačiū! ❤️

2024-01-23, 14:11 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuostabus gydytojas. Atrodo bendravimas kaip su senu bičiuliu. Labai paprastas nuoširdus,šiltas žmogus, užjaučiantis, suprantantis. Prieš operacija labai puikei nuteike pasitareme, nuramina. Po operacijos ateidavo kiekvieną dieną domėjosi kaip jaučiuosi, kai savijauta. Operacija pavyko super. Didelis ačiū Anatolij Ostapenko ir visai komandai. Sekmės❤️❤️❤️

2024-01-22, 12:52 | Registruotas lankytojas 2

Noriu labai labai padėkoti Anatolij Ostapenko. Kai tik mane paskyrė operuotis pas jį, iš karto pasidomėjau ir labai nudžiugau, kad pas jį. Labai mandagus, šiltas, visiškai kaip draugas, gydytojas. Kiekvieną dieną po operacijos ateidavo aplankyti. O prieš operaciją kalbėjomes, kaip pažįstami, nebuvo net gėda išreikšti emocijas ir pasijuokti kartu. Ačiū ❤️

2023-11-03, 21:52 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas darė skydliaukės op. Buvo didelė problema su balso stygomis, nes jos ėjo tiesiai per šalinamą auglî. Žaizda kakle susiūta idealiai. Be to, kad daktaras neeilinių sugebėjimų, jis dar ir puikus kaip žmogus. Labai malonu bendrauti ir pasitikėti, balsas liko išsaugotas ir nepakitęs. Sveikatos linkiu šiam daktarui ❤️

2023-10-04, 11:06 | Registruotas lankytojas 2

Apsilankiau pas šį gydytoją atsitiktinai, nes reikėjo skubios pagalbos ir esu labai patenkinta - išskirtinis gydytojas. Turėjau piršto lūžį, kuris sugijo, tačiau dėl deformuoto nago jutau nuolatinius skausmus, pirštas buvo ištinęs, pulsavo, sunerimau dėl galimo uždegimo. Gydytojas maloniai priimė, išklausė mano problemą, nuoširdžiai apžiūrėjo, paskyrė gydimą, taip pat informavo kaip elgtis vienu ar kitu atvėju, jei pasijusčiau blogiau. Šis gydytojas paliko labai gerą įspūdį, nes pasirodė labai geras specialistas, kuris myli savo darbą, stengiasi nuoširdžiai padėti žmogui. Labai rekomenduoju šį gydytoją ir jums. Rekomenduosiu ir savo šeimos nariams.

2022-12-10, 08:48 | Registruotas lankytojas 3

Auksinių rankų ir auksinės širdies gydytojas. Santaros ligoninėje gydydamas ir operuodamas jau garbaus amžiaus mano mamą padarė stebuklus. Sudėtinga skrandžio operacija atlikta pasakiškai, mama, kuri buvo ant mirties slenksčio, grįžo į pilnavertį gyvenimą. Apie pilvo pjūvio randą, kurio po 2 mėn. po operacijos beveik nesimato, net nekalbėsiu :). Begalinio rūpestingumo gydytojas ir žmogus. Mama buvo labai nusilpusi, iki operacijos, ir po jos labai ilgai (2 mėn.) gulėjo ligoninėje, tai visą tą laiką nuoširdžiai ja rūpinosi, psichologiškai palaikė ir ją, ir mane. Operacija išpuolė prieš pat Vėlines, tai visas išeigines dienas užbėgdavo į ligoninę pažiūrėti kaip jos būklė, nors jam tuo metu buvo nedarbo dienos. Analogiškai su savaitgaliais-žiūrėk daktaras jau prie ligonės lovos. Turi puikų, taiklų jumoro jausmą, kuri panaudoja labai laiku ir vietoje. Nuoširdžiai linkėčiau patekti gydytis pas šį nuostabų gydytoją.

2022-09-29, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Tai puikus savo srities specialistas. Jei skubios pagalbos "daktarai" pagyvenusį žmogų tik kaip kamuolį stumdė po kabinetus ir gydymo įstaigas, tai Daktaras A.Ostapenko jau antras mėnuo kantriai gydo mamą, šiltai ir betarpiškai bendrauja. Nuoširdžiai dėkoju ir džiaugiuosi, kad Vilniaus Lazdynų poliklinika turi tokį puikų specialistą.

2022-07-19, 16:44 | Registruotas lankytojas 3

Noriu pasakyti dideli ACIU gydytojui A. Ostapenko uz atlikta operacija. Gydytojas yra tikras profesionalas turintis auksines rankas ir tiesiog nuostabus zmogus! Aciu!
Ana

2022-03-30, 21:19 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas yra NUOSTABUS. Profesionalas su auksinėm rankom ir širdim. Mandagus, nuoširdus, malonus ir labai rūpestingas. Ačiū Jums labai už atliktą operaciją. Randuko beveik nematyt:) Rekomenduoju visiems! Irina

2021-10-17, 23:43 | Registruotas lankytojas 17

Anatolijus Ostapenko paprastas, nuoširdus, žmogus. Man gulint chirurgijos skyriuje užeina į palatą Anatolijus ir sako man tu laiminga kad operacija sekminga tu laiminga, tu laiminga. Atsakau taip aš labai laiminga. Pajutau iš Anatolijaus tokia šiluma, paprastuma, humoro jausmas, ateina pas ligonį su šypsena veide, ligoniui to labai reikia, niekada nenugazdina ligonių, viską suprantamai ligoniui paaiškina. Tai žmogus turintis didele širdį . Ačiū jums už ta energija, šypsena atėjus į palatą. Sekmės jums!!! Su pagarba!!! Giedrė

2020-10-27, 21:33 | Registruotas lankytojas 2

Nuosirdziai noriu padekoti gyd.chirurgui Anatolijui Ostapenko uz nepriekaistingai atlikta operacija uz gera zodi ,malonu bendravima su pacientais,humoro jausmo ir briliantines rankos,Dideles sekmes darbe ir sveikatos.N.Kononenko

2020-04-23, 18:18 | Registruotas lankytojas 2

Tai profas. Kiekvienas esame iš SAVO molio sulipdytas. JIS skulptorius, tai jo genuose. Turėjau pas jį kelias operacijas, tai kaip grožio salone moteriškės... Savijauta - super, info - išsamiai su detalėmis, pasėkmės - tikėjausi, kad bus blogiau.
Turiu vilties ir meldžiuosi, kad jo mokiniai - geri.

2020-04-23, 18:18 | Registruotas lankytojas 2

Turiu vilties ir meldžiuosi, kad jo mokiniai - geri.

2019-11-23, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Tik patys geriausi atsiliepimai . Profesionalus, dėmesingas, žmogiškas, malonus. Ir dar tas smagus jumoro jausmas:)) Tikrai rekomenduočiau .

2019-03-17, 00:53 | Registruotas lankytojas 5

Aš gulėjau 5 dienas reanimacijoje po operacijos. Kai mane perkėlė į skyrių, kitą dieną man pasidarė labai blogai: šalo rankos ir kojos, buvau taip išprakaitavus, kad marškiniai prilipo; trūko oro. Visi gydytojai dar operavo, o seselės puldinėjo: tai matuodamos cukrų, tai spaudimą.
Ir staiga ties veidu pamačiau angelą-mulatą, spindinčiomis, net šviečiančiomis akimis. Jis kelis kartus pakartojo:"Tik tu nebijok!" - ir išnyko.
Kai mane jau išrašinėjo iš ligoninės, aš sužinojau, kad angelas buvo gydytojas Anatolijus Ostapenka, kuris iš karto įtarė plaučių aortos užsikimšimą ir nusiuntė seseles bėgte su visa mano lova į kompiuterinę tomografiją, o po to į reanimaciją.
Jis išgelbėjo man gyvybę!
Dėkinga Rasa Laurinaitienė

2019-03-17, 00:53 | Registruotas lankytojas 5

Jis išgelbėjo man gyvybę!
Dėkinga Rasa Laurinaitienė

2019-02-26, 15:06 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui A. Ostapenko už profesionalumą, nuoširdumą, supratingumą. Jis tikras savo srities profesionalas! Taip pat didelis ačiū aptarnaujančiam personalui už begalinį rūpestį ir priežiūrą.

2018-12-15, 16:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesonaliai atliko savo darbą, gerai atliko operacija,labai rūpinosi po operaciniu laikotarpiu. Labai didelis ačiū.

2018-07-01, 13:24 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Anatolij Ostapenko už sėkmingai atliktą operaciją, malonų bendravimą ir rūpestį visais gydymo etapais. Neblėstančios energijos ir geros kloties Jums gerbiamas gydytojau! Jūs ir Jūsų pasiaukojantis darbas yra geriausias pavyzdys jaunajai gydytojų kartai.
Buvusi pacientė Eleonora Apolinskienė

2018-05-04, 06:54 | Registruotas lankytojas 4

Tokio nuitaikų svyravimo dar nemačiau:-)
Beje, nuotaika keičiasi kai duodi pinigų.
Labai stipri charizma, sukelia begalinį pasitikėjimą.Jokios baimės prieš operaciją.
Jei sumoki:-)

2018-01-14, 15:23 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo srities profesionalas,lenkiu galvą.

2017-08-25, 19:13 | IP: 90.142.239.19

Nuostabus gydytojas! Esu jam dekinga uz atlikta sudetinga operacija, jo deka patikejau, kad gyvensiu.

2017-07-13, 16:13 | IP: 78.61.222.225

Nuostabus gydytojas - tiek savo profesionalumu tiek širdimi, rūpesčiu, atsidavimu savo profesijai. Ačiū širdingai.

2017-07-07, 08:30 | Registruotas lankytojas 1

Didžiausia pagarba ir padėka Anatolijui Ostapenko - Daktarui ir Žmogui už tai, ką jis daro dėl savo pacientų!
Dėkinga pacientė J.Vižinienė

2017-02-20, 22:35 | IP: 108.244.76.221

Geriausias Daktaras!!!! Linkiu Jam sveikatos!
Galiu rekomenduoti kaip labai gera savo srities specialista.

2017-01-23, 10:49 | IP: 193.219.133.9

Labai geras gydytojas, labai idemiai isklauso pacienta ir issamiai papasakoja kokie bus tolimesni veiksmai, kaip reikes elgtis, kokios vaistus gerti, kada. Paaiskina kodel reikia gerti tuos vaistus ir kiek laiko. Daugiau tokiu gydytoju, sveikiesne butu zmones.

2016-10-11, 15:44 | Registruotas lankytojas 4

Esu laiminga, jog pakliuvau butent i sio gydytojo rankas. Esu jam labai dekinga.
Tai gydytojas is didziosios raides!

2016-02-22, 12:52 | IP: 78.62.71.107

Yra liga -blogai.Dėkoju likimui,kad atvedė į Santariškių pilvo chirurgijos skyrių ir leido sutikti gerb.Daktarą A.Ostapenko.Dėkoju šiam gydytojui už jo nuoširdumą,profesionalumą ir brolišką širdį.Linkiu visokiariopos laimės ir sveikatos.
Buvęs pacientas - Stasys Zakarka
2016-02-11

2016-01-10, 05:13 | IP: 78.58.77.11

Tikras profesionalas,vien savo atejimu i palata ir sypsena sumazina nerima,kuris naturalus papuolus i bet kokia gydymo istaiga. Be galo rupestingas,tiek pries,tiek po operacijos. Esu jam dekinga uz padaryta skydliaukes operacija. Puiki komanda,puikus med personalas.Sekmes ir sveikatos jums!

2016-01-01, 19:44 | IP: 79.133.238.23

Puikus daktaras!!!! Humoro jausmas neapsakomas, rupestingas ir labai demesingas. Esu labai dekinga uz operacija ir pooperaciniu rupesciu!!!! Tokio daktarelio niekur geresnio nerasi!!!!! Tikras darbocholikas ir ismanantis savo darbo asas!!!!!! Aciu Jums labai. Doctor respect???? linkiu Jums geru dalyku gyvenime????????????
Su pagarba K. Radzeviciene????

2015-08-19, 14:36 | IP: 158.129.200.44

Ačiū gydytojui už jo profesionalumą, šypseną, supratingumą. Tai daktaras, kuris dėmesingas savo pacientui tiek darbo ir nedarbo metu. DAKTARAS iš didžiosios raidės.

2015-06-14, 10:37 | IP: 78.56.215.252

Nuostabiausias gydytojas. Dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, labai nuoširdus, dėmesingas, visad su šypsena. Šio gydytojo profesionalumo dėka, man buvo išgelbėtas ir balsas ir gyvybė. Diagnozė buvo skydliaukės vėžys. Operacija buvo labai sudėtinga ir tik jo auksinių rankų dėka galiu dabar ir kalbėt ir gyvent toliau. Ačiū už viską! Danguolė Šerstinskaja

2015-05-14, 11:11 | IP: 158.129.156.49

Širdingai dėkojame chirurgui Anatolijui Ostapenkoi už atliktą operaciją, bei visam personalui už puikų aptarnavimą! Linkime visiems didžiulės sėkmės!
Pagarbiai A. Batakio šeima.

2015-05-13, 17:34 | IP: 78.60.131.17

Labai noreciau padekoti chirurgui Anatolijui Ostapenko ir visam daktaru personalui uz rupesti, slauga ir nepriekaistinga darba. Visada busiu dekingas !! Aciu uz viska.
Pagarbiai,
Arvydas Batakis

2015-05-12, 11:41 | IP: 5.20.185.55

Pirmiausia jam paciam zemai lenkiuosi, nes jo patirties ir auksiniu
ranku pagalba sugrizau gyventi
nuo Abraomo dvaro vartu. O dabar visiems,kas dar nera gaves pagalbos is sio chirurgo: tai zmogus-ligonis pats,o diagnoze jam rasau as tokia: gydytojas, chroniskas ir nepagydomas.Toks ispudis po ligonines,operacijos ir pooperacines prieziuros.Zmogus,kuris gyvena savo
profesija.Labai sveikas jumoro jausmas,nes nepradeda su ligoniu kalbetis apie liga tol, kol ligonis neatsipalaiduos psichologiskai ir pajegs reaguoti i gydytojo sakomus
zodzius, todel tikrai ras kaip pralinksminti kiekviena sugizusi veida.Dar karta sakau:Daktare,lenkiuosi Jums iki zemes ir tikiuosi,kad dar istisai miniai
zmoniu Jusu rankos pagelbes.Aciu.

2015-03-02, 08:45 | IP: 78.61.209.114

Nuostabus, rūpestingas gydytojas. Savo šypsena ir gera nuotaika užkrečiantis visus, esančius aplinkui.

2015-02-13, 07:12 | IP: 88.119.198.214

Dėkoju gydytojui už atlikta man operaciją skubos tvarka 2015.02.01.

Valentina

2014-04-07, 09:25 | IP: 78.56.84.105

Puikis specialistas, geras psichologas, chirurgas su auksinemis rankomis. Man buvo atlikta nesudietinga operacija, su vietine nejautra, visa operacijos laika palaike kontakta, juokavo-baime ir stresa kaip ranka nueme..taip gavosi kad siules iseminejo kitas medikas, mano seimos narys, tai labai pagyre pjuvi ir siule, nes viskas buvo atlikta labai profesionaliai, kad liktu kuo mazesnis kosmetinis defektas..Drasiai rekomenduosiu ji seimoms nariams ir draugams..

2013-11-14, 17:08 | IP: 82.135.186.99

Už profesionalų darbą nuoširdžiai dėkojame Santariškių UL II- pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui A. Ostapenko, kuris operavo ir prikėlė iš mirties patalo mamą Genaefa Versocką. Taip pat didelis ačiū anesteziologui A. Jakuboniui, 507 palatos gydytojui S. Mikalauskui ir visiems gydytojams gydžiusiems ją, visam slaugytojų bei aptarnaujančiam personalui už begalinį rūpestį ir profesionalią priežiūrą. Linkime visam Santariškių UL II- pilvo chirurgijos skyriaus kolektyvui stiprybės šiame daug pastangų reikalaujančiame darbe, prikeliant ligonius naujam gyvenimui. Su pagarba, dukros V. Karaciejienė ir R.Grigelevičienė. Varėna 2013.11.14

2013-05-17, 12:47 | IP: 217.147.37.76

Dėkoju gydytojui Anatolijui Ostapenkai ir jo padėjėjui Andriui Dulskui už profesionaliai atliktą pilvo išvaržos operaciją ir pooperacinę priežiūrą. Gydytijo A. Ostapenkos profesionalumas ir subtilus jumoro jausmas padeda įveikti priešoperecinį jaudulį ir pasiekti labai gerų rezultatų. Po vakar atliktos operacijos šiandien, jau namuose, džiaugiuosi pilnaverčiu gyvenimu.
Algimantas Duoba

2013-04-18, 09:03 | IP: 78.60.2.15

Super chirurgas-virtuozas. Puikus specialistas ir žmogus. Labai rūpestingas.
Dėkinga pacientė Lucija Višnevska

2013-04-06, 10:29 | IP: 37.0.230.179

Nuostabus gydytojas ! Be galo patiko jo pozityvus nusiteikimas, puikus humoro jausmas, buvo istikruju malonu bendrauti su siuo gydutoju. Apie pooperacine prieziura galeciau pasakyti ta pati. Nei dienos nebuvau palikta be prieziuros, nuolatinis apziurejimas, rupinimasis. Tikrai esu labai patenkinta, kad butent sis gydytojas manim rupinosi, esu nuosirdziai dekinga

2013-01-04, 16:45 | IP: 77.79.39.182

labai dėkoju gydytojui už skydliaukes šalinimo operaciją .Ir už gerą priežiūrą po operacijos.Tokio nuostabaus gydytojo dar nebuvau sutikusi. Jau 11metu praejo, jauciuosi sauniai. siauliai

2012-08-18, 17:59 | IP: 84.240.6.81

Super gydytojas, su superiniu humoro jausmu... kad tik visi tokie butu kaip Jis.
Pries ir po operacijos profesionalumas aukciausiame lygyje, rupestingumas irgi neatsilieka.

2012-08-03, 12:28 | IP: 86.38.18.73

Pirmiausiai tai beveik visi medikai vyrai man kelia didziausia pagarba. Pakliuvusi i Pilvo chirurgijos skyriu ir apsupta tiek gydytoju, tiek rezidentu vyru jauciausi 100 proc. saugi. Puiki prieziura, nuostabios sesutes. Operacija ir pooperacinis periodas sukelia pacius geriausius prisiminimus. Gyd. Ostapenkai ir visai komandai - didelis aciu ir pagarba. Sekmes ;)

2012-04-20, 17:27 | IP: 78.60.76.187

Nuostabus gydytojas.Labai geras specialistas.Savo sryties žinovas.Labai lengvai bendraujantis.Ačiū už atliktą pilvo sienos operaciją.Gerų jums operacijų, miklių rankų ir sveikatos .Ačiū. Laima iš Širvintų.

2012-03-16, 19:06 | IP: 86.100.225.129

Saunus gydytojas! Aciu jam!

2011-11-21, 16:00 | IP: 81.7.79.132

Super saldus. Kad geras specialistas, tai nesiginčiju, bet jau sugadintas šlovės ir pinigų. Daugiau nieko ir nemato, tik pinigus

2011-03-13, 15:33 | IP: 188.69.225.224

labai dėkoju gydytojui už skydliaukes šalinimo operaciją .Ir už gerą priežiūrą po operacijos.Tokio nuostabaus gydytojo dar nebuvau sutikusi.Asta iš Varėnos.