Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Ereminienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11803, Galiojanti

2018-11-22, 21:06 | 23

Fantastiška gydytoja! Labai maloni, empatiška, geranoriška, puiki specialistė, nuramina ir viską labai aiškiai paaiškina. O kad visi gydytojai būtų tokie puikūs specialistai, ligonių būtų mažiau. Džiaugiuosi radusi, esu dėkinga ir drąsiai rekomenduoju visiems.
Kadangi lankiausi privačioje klinikoje, kaina už paslaugą pasirodė gan aukšta, tačiau tai jokiu būdu ne gydytojos problema.

2018-04-14, 11:09 | 2

Esu laiminga, kad man pasisekė užsiregistruoti pas šią aukščiausio profesionalumo gydytoją. Nuostabus žmogus, be galo nuoširdi ir šilta, negailinti gražių žodžių, kurie taip pat gydo. Esu maloniai nustebinta, kad esant tokiam krūviui ir užimtumui, atiduodant save daugybei pacientų, išliekate dėmesinga, jautri, atidi ir kiekvienam iš mūsų skiriate tiek profesionalumo, žinių ir laiko, kad išeidami iš kabineto jau jaučiamės geriau. Esate gyvas pavyzdys, kokie turėtų būt gydytojai ir kaip jie turėtų bendraut su pacientais. Gerb. Profesore, būkite sveika ir laiminga, kad dar ilgai ir rezultatyviai galėtumėte gydyti ligonius, suteikdami vilties ir darydami mūsų gyvenimą kokybiškesnį. Didelis, nuoširdus ačiū! Kristina Š., Kaunas

2017-07-25, 17:23 | 1

Kad patektumėme pas profesorę, dėkingi gydytojams Dobilui ir Gugienei. Pastaroji mus palydėjo net iki kabineto durų ir pati paprašė , kad mus pakonsultuotų. Žemai lenkiamės ir iš širdies dėkojame šiems medikams, kurie gydo žmogaus širdį, o atlydėjusiems artimiesiems ir sielą :) Būkite laimingi. Ir sugriaunu dar kartą mitą, kad medikai laiko atkišę ranką ir laukia, kad ką nors pacientas įdėtų. Mes nemokėjome nei vienam iš trijų medikų, o gavome aukščiausio lygio konsultaciją ir gydymą po jos.
Nuoširdžiai - Šileikų šeima iš Surviliškio ( Kėdainių r. )

2017-02-06, 01:54 | 2

Savo mamos R. Valentienės vardu noriu širdingai padėkoti gydytojai E. Ereminienei už rūpinimąsi mama po plyšusios aortos operacijos. Tikrai labai dėmesinga, paprasta, rūpestinga gydytoja, profesionaliai rūpinasi savo ligoniais.
R. Valentienės dukra.

2016-10-02, 11:56 | IP: *.*.*.*