Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Gudaitytė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19418, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Sustabdyta

2020-06-24, 22:51 | 4

Visiškai nekompetetinga medike, dar pasvarstyčiau ar gali tiki darba dirbti. Nerekomenduoju.

2020-06-24, 22:51 | 4

2020-05-26, 09:10 | 1

Su šia gydytoja bendraujame ne vienerius metus, ji mano šeimos gydytoja. Nė karto neteko nusivilti, pasidomėjo, stengėsi padėti kiek įmanoma. Nuostabi gydytoja!

2020-04-07, 16:34 | 8

Mano patirtis su šia gydytoja bloga, dėl paciento sveikatos problemu daro minimalius veiksmus, nesigilindama kur yra problema.

Labai nerekomenduoju.

2020-04-07, 11:36 | 2

Atėjau susirgus ir karščiuodama su 37,7 temperatūra. Į kortelę su raudona gerkle ir 37,7 temperatura rašė: nuovargio sindromas ir GERL. Taip mane siuntinėjo kaip kokia varguole, paleisdama namo, jog čia tik subfrebili temperatura. gaila, jog laiku nesugebėjau pakeisti gydytojos, nes laiku neskyrus antibiotiku, temperatura perėjo į lėtinį karščiavima ir dabar visa laika vaikštau su temperatura, nerandu būdu pasveikti. Akivaizdu, jog tai gydytoja darė tyčia, tik niekaip nesuprantu dėl ko. Te Dievas jai atlygina už tai kad sužalojo mano sveikata.

2020-02-10, 20:35 | 1

Nuostabi gydytoja, atidi. Tikrai pasigilina į problemas, stengiasi visapusiškai padėti, pakonsultuoti

2019-10-16, 17:47 | 2

Gydytoją rekomenduoju, jei, kaip ir aš, esate BDSM ekstremalas(-ė) :)

Vizito metu man susidarė toks įspūdis, jog egzistuoja sveikatos ministerijos sąrašas su minimaliu skaičiumi būtinų veiksmų, kuriuos reikia atlikti norint formaliai priimti pacientą. O ši daktarė verčiau pati griūtų negyva, nei imtųsi bent vienintelio papildomo veiksmo.

Į šeimos gydytoją kreipiausi po 10 metų pertraukos, kai užsitęsė skausmai po sportinės traumos. Nesitikėjau vieno - kad išpuvusį sveikatos apsaugos sistemos snukį stambiu planu pamatysiu šios gydytojos darbo kabinete.

-"Prašome, kabinkite drabužius ten ir gulkitės apžiūrai..."
-"Reikia būtinai pasidaryti rentgeno nuotrauką!"
-"Užrašysiu jus vizitui pas traumatologą."
-"Jau mėnesį skauda? Trauma gali būti pavojinga! Atliksime jums visus būtinus tyrimus!"

Patikėjote? Veltui! Tokių pasiūlymų tikrai neišgirdau. Buvo liepta įsigyti Ibuprom 400 ir pažiūrėti kas bus dar po 2 sav. Taigi, po vienintelio vizito pas Audronę, Centro polikliniką pakeičiau į Endemiką.

2019-10-13, 10:57 | 1

Šio žmogaus negalima vadinti gydytoju, tai sveikatos žalotoja. Viskam, ką sakai-prieštarauja, neigia, principingai atsakinėja. Būkite atsargūs.

2019-07-07, 13:18 | 1

Gydytoja neturi pagrindiniu ziniu, reikalingu spresti paprasciausioms paciento problemoms spresti. Pakartotinai skiria tuos pacius neveiksmingus vaistus. Nerekomenduoju.

2019-05-30, 15:51 | 8

neatsakinga, į viską žiūri pro pirštus.
Mano asmeninė patirtis su ja tragiška, šiuo metu mano sveikatą bando išgelbėti užsienio specialistai būtent dėl šios gydytojos kaltės. Neabejoju, jei gydytoja skaitys šį komentarą, supras apie kokį pacientą kalbama. Gyvenimas jums už tai atlygins.

2019-05-06, 09:13 | 2

Jeigu gyvenimas nemielas, užsiregistruokite pas šią gydytoją, ji padarys viską, kad gyvenimas taptų dar labiau nemielas. Tapsite ligoniu ir daržove dėl visiško nesidomėjimo ligos priežastimi, būsite nuolatinis poliklinikų ir ligoninių draugas.

2019-04-20, 13:19 | 8

Neprofesionali jauna gydytoja, absoliučiai nesigilinanti į ligos priežastis. Nors gydytoja visada tikrai išsamiai išklausinėja apie simptomus, deja to nepakankama būti gerai gydytojai. Po to, kai pradėjau lankytis pas šią gydytoją, atsirado begalė jos "gydymo-negydymo" pasekmių. Labai nerekomenduoju.