Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Gudaitytė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19418, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-02, 07:51 | Registruotas lankytojas 3

Pas šią gydytoją lankausi nuo 2014 m. Visada atrodė kažkokia skubanti ir nuolat į laikrodį žiūrėjo, bet atrodė viskas normalu, kol nesusidūriau kelis kartus su rimtomis ligomis. Buvau nėščia ir paprastą nėščios slogą liepė gydyti antibiotikais 3 nėštumo mėnesį. Pas LOR nesiuntė, pati nuėjau ir pasakė, kad man paprasta nėščiųjų sloga ir nieko daryti nereikia. Galvoju, gal suklydo žmogiška. Dabar susidūriau su rimtu iššūkiu ir reikia ieškoti priežasties. Gydytoja 3 kartus dabar atšaukė mano elektroninį skambutį. Skambina, tik sesutė ir sako: "Jums reikia vaistų?" Aš jai net komentarus rašau, kad "prašau paskambinkite", o kai sesutė užregistruoja ji tuos vizitus tiesiog atšaukia. Net registratūroje skambučių centras nesupranta, o mato, kad atšauktos skambučių konsultacijos. Nelabai suprantu, kas šiai gydytojai yra. Prisiregistravau pas kitą gydytoją, tikiuosi 2 metus nevaikščiojau su vėžiu ir nemirsiu ryt. Žmonės, nesigydykite pas šią gydytoją. Tiesiog nesuprantu, kodėl ji dar dirba.

2020-08-19, 08:25 | Registruotas lankytojas 9

Gydytoja išleisdavo mane nuolat sergančia su nuolatinem negydytom kvepavimo taku infekcijom. Visiškai sužalojo mano sveikata lygioj vietoj...

2020-06-24, 19:51 | Registruotas lankytojas 4

Visiškai nekompetetinga medike, dar pasvarstyčiau ar gali tiki darba dirbti. Nerekomenduoju.

2020-06-24, 19:51 | Registruotas lankytojas 4

2020-05-26, 06:10 | Registruotas lankytojas 1

Su šia gydytoja bendraujame ne vienerius metus, ji mano šeimos gydytoja. Nė karto neteko nusivilti, pasidomėjo, stengėsi padėti kiek įmanoma. Nuostabi gydytoja!

2020-04-07, 13:34 | Registruotas lankytojas 9

Mano patirtis su šia gydytoja bloga, dėl paciento sveikatos problemu daro minimalius veiksmus, nesigilindama kur yra problema.

Labai nerekomenduoju.

2020-04-07, 08:36 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau susirgus ir karščiuodama su 37,7 temperatūra. Į kortelę su raudona gerkle ir 37,7 temperatura rašė: nuovargio sindromas ir GERL. Taip mane siuntinėjo kaip kokia varguole, paleisdama namo, jog čia tik subfrebili temperatura. gaila, jog laiku nesugebėjau pakeisti gydytojos, nes laiku neskyrus antibiotiku, temperatura perėjo į lėtinį karščiavima ir dabar visa laika vaikštau su temperatura, nerandu būdu pasveikti. Akivaizdu, jog tai gydytoja darė tyčia, tik niekaip nesuprantu dėl ko. Te Dievas jai atlygina už tai kad sužalojo mano sveikata.

2020-02-10, 18:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, atidi. Tikrai pasigilina į problemas, stengiasi visapusiškai padėti, pakonsultuoti

2019-10-16, 14:47 | Registruotas lankytojas 2

Vizito metu man susidarė toks įspūdis, jog egzistuoja sveikatos ministerijos sąrašas su minimaliu skaičiumi būtinų veiksmų, kuriuos reikia atlikti norint formaliai priimti pacientą. O ši daktarė verčiau pati griūtų negyva, nei imtųsi bent vienintelio papildomo veiksmo.

Į šeimos gydytoją kreipiausi po 10 metų pertraukos, kai užsitęsė skausmai po sportinės traumos. Nesitikėjau vieno - kad išpuvusį sveikatos apsaugos sistemos snukį stambiu planu pamatysiu šios gydytojos darbo kabinete.

-"Prašome, kabinkite drabužius ten ir gulkitės apžiūrai..."
-"Reikia būtinai pasidaryti rentgeno nuotrauką!"
-"Užrašysiu jus vizitui pas traumatologą."
-"Jau mėnesį skauda? Trauma gali būti pavojinga! Atliksime jums visus būtinus tyrimus!"

Patikėjote? Veltui! Tokių pasiūlymų tikrai neišgirdau. Buvo liepta įsigyti Ibuprom 400 ir pažiūrėti kas bus dar po 2 sav. Taigi, po vienintelio vizito pas Audronę, Centro polikliniką pakeičiau į Endemiką.

2019-10-13, 07:57 | Registruotas lankytojas 1

Šio žmogaus negalima vadinti gydytoju, tai sveikatos žalotoja. Viskam, ką sakai-prieštarauja, neigia, principingai atsakinėja. Būkite atsargūs.

2019-07-07, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja neturi pagrindiniu ziniu, reikalingu spresti paprasciausioms paciento problemoms spresti. Pakartotinai skiria tuos pacius neveiksmingus vaistus. Nerekomenduoju.

2019-05-30, 12:51 | Registruotas lankytojas 9

neatsakinga, į viską žiūri pro pirštus.
Mano asmeninė patirtis su ja tragiška, šiuo metu mano sveikatą bando išgelbėti užsienio specialistai būtent dėl šios gydytojos kaltės. Neabejoju, jei gydytoja skaitys šį komentarą, supras apie kokį pacientą kalbama. Gyvenimas jums už tai atlygins.

2019-05-06, 06:13 | Registruotas lankytojas 2

Jeigu gyvenimas nemielas, užsiregistruokite pas šią gydytoją, ji padarys viską, kad gyvenimas taptų dar labiau nemielas. Tapsite ligoniu ir daržove dėl visiško nesidomėjimo ligos priežastimi, būsite nuolatinis poliklinikų ir ligoninių draugas.

2019-04-20, 10:19 | Registruotas lankytojas 9

Neprofesionali jauna gydytoja, absoliučiai nesigilinanti į ligos priežastis. Nors gydytoja visada tikrai išsamiai išklausinėja apie simptomus, deja to nepakankama būti gerai gydytojai. Po to, kai pradėjau lankytis pas šią gydytoją, atsirado begalė jos "gydymo-negydymo" pasekmių. Labai nerekomenduoju.

2019-02-22, 21:55 | Registruotas lankytojas 1

Buvau uzregistravusi savo dukryte nuo gimimo, deja pakeiciau i kita gydytoja del to, kad pasitikejimas krito tada, kai pasiule, kai vaikui sukyla temperatura vaizuoti i ligonines priimaji. paskutinis lasas buvo, kai nustatyte liga, bet gydymas tik pablogino ir teko kreiptis pas mokamus specialistus del tinkamos konsultacijos ir gydymo.

2019-01-29, 07:29 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi šeimos gydytoja. Lankomės visa šeima ir nė karto neteko nusivilti.
Profesionali ir puikiai bendraujanti gydytoja.

2018-11-12, 22:02 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja nebloga , tačiau skiriamos gydimo priemonės tik simptomus malšinantys vaistai. Bendrauja labai maloniai tačiau to negana.

2018-06-17, 12:21 | Registruotas lankytojas 4

Džiaugiuosi, kad ji mano šeimos gydytoja, labai atidi, dėmesinga, visuomet išklauso pacienta, reikalui esant, visuomet siunčia pas reikiamą specialista. Dirba neatmestinai, jai tikrai rūpi pacientai.

2018-05-29, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Pati profesionaliausia, žingeidžiaudžiausia, supratingiausia mano sutikta gydytoja. Šios gydytojos pacientu esu nuo pat Jos darbo pradžios. Įspūdį tik pozityvų paliko. Pas šią gydytoją jeigu paskirta atvykti kaip pavyzdys 11.15 val. vadinasi šiuo laiku turi atvykti ir būsi priimtas. Negaliu sutikti su kai kuriais komentarais, kad neva ši gydytoja negydo žolelėmis ar kitais alternatyviais gydymo metodais. Taip rašyti gali tik nesusivokiantys komentatoriai. Gi gydytojos specializacija yra tradicinė, o ne alternatyvi, ir tikrai ne pseudomedicininė. Tokiems komentatoriams norisi pasakyti, kad gydytis visų pirma turime patys, o gydytojai mums tik padėti turi. Čia ne mano žodžiai. Tai Lietuvos psichoterapijos tėvo, gydytojo Aleksandro Alekseičiko žodžiai. Sakysite, kad nesuvokiu nieko apie gydytojus. Jūsų teisė taip manyti. Pats manau, kad mano gyvenimas su mano diagnoze, - išsėtine skleroze, man leidžia skirti pelus nuo grūdų. Taip pat ir gydytojus nuo pseudogydytojų. Asmeniškai bijau tik vieno, kad ši gydytoja nuolat profesionalėdama vieną dieną gali išvykti į kitą gydymo įstaigą, o dar blogiau, kitą šalį. Nes virš šios gydytojos yra tik dangus, jos žinių galimybės beribės.

2018-03-25, 13:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-25, 12:37 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia gydytoja

2017-11-21, 15:29 | IP: 78.56.253.239

Puiki gydytoja

2017-06-14, 16:11 | IP: 213.159.61.236

Ačiū gydytojai Audronei Gudaitytei už atidumą. Visada į problemą žiūri rimtai, ieško būdų, kaip išspręsti problemą. Kai pirmą kartą patekau pas ją, vertinau skeptiškai - jauna, tikriausiai nepatyrusi, - taip galvojau. Supratau klydusi. Labai atidi, maloni, visada išklauso, pataria ir, prireikus, siunčia pas kitus specialistus. Gal atėjo kita gydytojų karta, kuriems rūpi pacientai?.. Dar kartą ačiū. Kuo geriausios kloties jai.

2017-01-02, 17:38 | IP: 78.56.59.140

Прекрасный доктор!
Умница!!

2016-12-16, 14:28 | IP: 78.60.168.14

Puiki gydytoja!Atidi,rūpestinga ir labai maloni. Vien geriausi atsiliepimai

2016-11-25, 22:13 | Registruotas lankytojas 1

Labia geria gydytoja mano dukrite puikai sutaria su sipsena i eina i kabineta.visada patars kada paskambinsi.super daktare.

2016-09-22, 09:04 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-07-25, 15:47 | IP: 158.129.148.3

Žaviuosi ir džiaugiuosi šios gydytojos rūpestingumu, kompetencija.

2016-06-16, 06:28 | IP: 78.56.54.192

Pirmą kartą lankiausi pas šią gydytoją. Pirmas įspūdis - geras.jauna, rūpestinga, stengiasi tiksliai nustatyti diagnozę.
Linkiu jai didžiausios sėkmės šioje srityje! ;)

2016-06-01, 07:24 | IP: 80.240.1.35

Labai rūpestinga gydytoja,stengiasi išklausyti, patarti. Dar trūksta darbinės patirties, bet viskas ateina su laiku. Linkiu jai sėkmės.

2016-02-25, 20:25 | IP: 84.15.181.11

10 balų visame kame.

2016-01-05, 12:16 | IP: 88.119.159.37

Jauna, entuzijastinga gydytoja, išklauso ir atsako, liuks.

2015-05-23, 18:37 | IP: 86.38.178.225

Jauna maloni daktarė.

2014-12-28, 08:56 | IP: 86.38.15.229

Maloni, atidžiai išklauso nusiskundimus.

2014-11-19, 14:50 | IP: *.*.*.*