Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Gudaitytė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19418, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Sustabdyta

2019-10-16, 17:47 | 2

Gydytoją rekomenduoju, jei, kaip ir aš, esate BDSM ekstremalas(-ė) :)

Vizito metu man susidarė toks įspūdis, jog egzistuoja sveikatos ministerijos sąrašas su minimaliu skaičiumi būtinų veiksmų, kuriuos reikia atlikti norint formaliai priimti pacientą. O ši daktarė verčiau pati griūtų negyva, nei imtųsi bent vienintelio papildomo veiksmo.

Į šeimos gydytoją kreipiausi po 10 metų pertraukos, kai užsitęsė skausmai po sportinės traumos. Nesitikėjau vieno - kad išpuvusį sveikatos apsaugos sistemos snukį stambiu planu pamatysiu šios gydytojos darbo kabinete.

-"Prašome, kabinkite drabužius ten ir gulkitės apžiūrai..."
-"Reikia būtinai pasidaryti rentgeno nuotrauką!"
-"Užrašysiu jus vizitui pas traumatologą."
-"Jau mėnesį skauda? Trauma gali būti pavojinga! Atliksime jums visus būtinus tyrimus!"

Patikėjote? Veltui! Tokių pasiūlymų tikrai neišgirdau. Buvo liepta įsigyti Ibuprom 400 ir pažiūrėti kas bus dar po 2 sav. Taigi, po vienintelio vizito pas Audronę, Centro polikliniką pakeičiau į Endemiką.

2019-10-13, 10:57 | 1

Šio žmogaus negalima vadinti gydytoju, tai sveikatos žalotoja. Viskam, ką sakai-prieštarauja, neigia, principingai atsakinėja. Būkite atsargūs.

2019-07-07, 13:18 | 1

Gydytoja neturi pagrindiniu ziniu, reikalingu spresti paprasciausioms paciento problemoms spresti. Pakartotinai skiria tuos pacius neveiksmingus vaistus. Nerekomenduoju.

2019-05-30, 15:51 | 6

neatsakinga, į viską žiūri pro pirštus.
Mano asmeninė patirtis su ja tragiška, šiuo metu mano sveikatą bando išgelbėti užsienio specialistai būtent dėl šios gydytojos kaltės. Neabejoju, jei gydytoja skaitys šį komentarą, supras apie kokį pacientą kalbama. Gyvenimas jums už tai atlygins.

2019-05-06, 09:13 | 1

Jeigu gyvenimas nemielas, užsiregistruokite pas šią gydytoją, ji padarys viską, kad gyvenimas taptų dar labiau nemielas. Tapsite ligoniu ir daržove dėl visiško nesidomėjimo ligos priežastimi, būsite nuolatinis poliklinikų ir ligoninių draugas.