Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Gudaitytė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19418, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Galiojanti

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17415, Sustabdyta

2019-07-07, 13:18 | 1

Gydytoja neturi pagrindiniu ziniu, reikalingu spresti paprasciausioms paciento problemoms spresti. Pakartotinai skiria tuos pacius neveiksmingus vaistus. Nerekomenduoju.

2019-05-30, 15:51 | 6

neatsakinga, į viską žiūri pro pirštus.
Mano asmeninė patirtis su ja tragiška, šiuo metu mano sveikatą bando išgelbėti užsienio specialistai būtent dėl šios gydytojos kaltės. Neabejoju, jei gydytoja skaitys šį komentarą, supras apie kokį pacientą kalbama. Gyvenimas jums už tai atlygins.

2019-05-06, 09:13 | 1

Jeigu gyvenimas nemielas, užsiregistruokite pas šią gydytoją, ji padarys viską, kad gyvenimas taptų dar labiau nemielas. Tapsite ligoniu ir daržove dėl visiško nesidomėjimo ligos priežastimi, būsite nuolatinis poliklinikų ir ligoninių draugas.

2019-04-20, 13:19 | 6

Neprofesionali jauna gydytoja, absoliučiai nesigilinanti į ligos priežastis. Nors gydytoja visada tikrai išsamiai išklausinėja apie simptomus, deja to nepakankama būti gerai gydytojai. Po to, kai pradėjau lankytis pas šią gydytoją, atsirado begalė jos "gydymo-negydymo" pasekmių. Labai nerekomenduoju.

2019-02-22, 23:55 | 1

Buvau uzregistravusi savo dukryte nuo gimimo, deja pakeiciau i kita gydytoja del to, kad pasitikejimas krito tada, kai pasiule, kai vaikui sukyla temperatura vaizuoti i ligonines priimaji. paskutinis lasas buvo, kai nustatyte liga, bet gydymas tik pablogino ir teko kreiptis pas mokamus specialistus del tinkamos konsultacijos ir gydymo.

2019-01-29, 09:29 | 3

Nuostabi šeimos gydytoja. Lankomės visa šeima ir nė karto neteko nusivilti.
Profesionali ir puikiai bendraujanti gydytoja.

2018-11-13, 00:02 | 1

Gyditoja nebloga , tačiau skiriamos gydimo priemonės tik simptomus malšinantys vaistai. Bendrauja labai maloniai tačiau to negana.

2018-06-17, 15:21 | 4

Džiaugiuosi, kad ji mano šeimos gydytoja, labai atidi, dėmesinga, visuomet išklauso pacienta, reikalui esant, visuomet siunčia pas reikiamą specialista. Dirba neatmestinai, jai tikrai rūpi pacientai.

2018-05-29, 16:20 | 1

Pati profesionaliausia, žingeidžiaudžiausia, supratingiausia mano sutikta gydytoja. Šios gydytojos pacientu esu nuo pat Jos darbo pradžios. Įspūdį tik pozityvų paliko. Pas šią gydytoją jeigu paskirta atvykti kaip pavyzdys 11.15 val. vadinasi šiuo laiku turi atvykti ir būsi priimtas. Negaliu sutikti su kai kuriais komentarais, kad neva ši gydytoja negydo žolelėmis ar kitais alternatyviais gydymo metodais. Taip rašyti gali tik nesusivokiantys komentatoriai. Gi gydytojos specializacija yra tradicinė, o ne alternatyvi, ir tikrai ne pseudomedicininė. Tokiems komentatoriams norisi pasakyti, kad gydytis visų pirma turime patys, o gydytojai mums tik padėti turi. Čia ne mano žodžiai. Tai Lietuvos psichoterapijos tėvo, gydytojo Aleksandro Alekseičiko žodžiai. Sakysite, kad nesuvokiu nieko apie gydytojus. Jūsų teisė taip manyti. Pats manau, kad mano gyvenimas su mano diagnoze, - išsėtine skleroze, man leidžia skirti pelus nuo grūdų. Taip pat ir gydytojus nuo pseudogydytojų. Asmeniškai bijau tik vieno, kad ši gydytoja nuolat profesionalėdama vieną dieną gali išvykti į kitą gydymo įstaigą, o dar blogiau, kitą šalį. Nes virš šios gydytojos yra tik dangus, jos žinių galimybės beribės.

2018-03-25, 16:21 | 1

Keletą metų buvau užsiregistravusių pas šią gydytoja. Mano įspūdžiai - dažniausiai skiria ar siūlo vaistus simptomams mažinti (pvz nuo skausmo) nesigilindama į problemos priezastis. Jei ieškote holistiskai o be chemiškai mąstančios ir ieškančios ne simptomus mažinti ir suprantančios ligų priežastis gydytojos siūlai ieškoti kitos gydytojos. Dėl malonaus bendravimo taip maloni bet juk ieškojau padedančio gydytojo o ne kaip autotechniko sprendžiancio problemas garso padidinimu kad nesigirdetu problema.