Pacientai, kurie rekomenduoja Svajūnas Ratiukas, %

Krikščionių medicinos centras

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11423, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-10-22, Nr. MPL-15783, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Krikščionių medicinos centras
2024-02-11, 09:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus ir maloniai bendraujantis gydytojas. Echoskopijos metu paaiškino, kas ir kaip yra. Teigiamai nuteikė. Rekomenduoju.

2024-01-10, 00:39 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas. Atsakė į visus užduotus klausimus, viską aiškiai papasakojo. Darė kaklo echoskopiją. Viskas puikiai. Rekomenduoju.

2023-12-02, 01:48 | Registruotas lankytojas 3

Atliko pilvo organų echoskopiją.
Nediagnozavo tulzės puslės diskinėzijos ,kas buvo diagnozuota kito gydytojo ankščiau.
Klaidingai diagnozavo inksto akmenį,kuriuo nematė po keliu dienu echoskopavęs urologas,bei urologas konsultavęs prieš 3 mėn.
Nerekomenduoju.

2023-09-27, 12:05 | Registruotas lankytojas 3

Malonus, konkretus gydytojas. Apžiūra išsami, į klausimus pilnai atsakė, bendravo maloniai ir pagarbiai. Vizitu likau patenkinta, rekomenduoju.

2023-09-14, 22:03 | Registruotas lankytojas 9

Gydytojas grubus, beveik nebedrauja . Po atlikto echoskopijos tyrimo nepasakė nei žodžio, jokių patarimų, nieko nepaaiškino. Norėjau užduoti kelis klausimus, tai išvarė iš kabineto be jokių komentarų. Apeikite ratu tokį daktarą, tikrai yra geresnių echoskopuotojų.

2023-05-08, 19:34 | Registruotas lankytojas 10

Puikus, kontkretus gydytojas. Viską aiškiai pasakė, papasakojo viską apie diagnozę ir ką toliau daryti. Kultūringas. Nesuprantu, kodėl kai kurie rašo neigiamus komentarus. Taktiškas ir konstruktyvus gydytojas, to ir tikėjausi.

2022-10-13, 18:10 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas bendravo iš aukšto, pašaipiai.

2022-09-23, 09:50 | Registruotas lankytojas 8

ESU ĮGALIOTA ATSTOVĖ BROLIO RITA ŠAVELIENĖ ATSTOVAUJU VISOSE GYDYMO ĮSTAIGOSE ATVEŽTAS PACIENTAS SU SULAUŽYTU ŽANDIKAULIU GEGUŽĖS -20 D TĄ DIENĄ DIRBO GREITOSIOS PRIĖMIME GYDYTOJAS RATIUKAS APŽIŪRĖJĘS PO RENTGENO NUOTRAUKOS PAKLAUSIAU AR MATOSI ŽANDIKAULIO LŪŽIS GYDYTOJAS ATSAKĖ AŠ NEŽINAU ATSAKYMAS TOKS MANĘS NETENKINO PAREIGAS SAVO ATLIEKA PER PRASTAI GYDYTOJAS

2021-05-03, 03:07 | Registruotas lankytojas 8

MOLĖTŲ PRIĖMIMO SKYRIUJE BENDRAVO GRUBIAI SU PACIENTE,NEMATAVO SPAUDIMO PRIĖMIME NEI PRIEŠ IŠLEIDAMAS NEI PACIENTĖS BUKLĖ BUVO GYDYTOJUI NEĮDOMI PO LAŠALINĖS,NEKLAUSĖ AR PAGERĖJO MANO SVEIKATA,ATVEŽTA BUVAU SU AUKŠTU SPAUDIMU-160-90 BET LAPE NEĮRAŠYTA NET KADA PAĖMĖ KRAUJO TYRIMUS UŽFIKSAVAU BUVO -5.30

2021-05-03, 03:07 | Registruotas lankytojas 8

2019-02-08, 12:41 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, profesionalus ir labai malonus gydytojas!

2015-04-06, 19:29 | IP: *.*.*.*

2015-03-25, 19:04 | IP: *.*.*.*

2014-11-25, 09:33 | IP: 85.206.22.66

Puikus,profesionalus gygytojas

2014-11-25, 09:04 | IP: 154.46.98.138

Lankiausi pas šį gydytoją pagal siuntimą. Patiko tai, kad gydytojas viską labai nuodugniai paaiškino, kas kaip ir kodėl. Rūpestingai apžiūrėjo ir nustatė diagnozę. Man šis gydytojas paliko tikrai gerą įspūdį.

2014-11-24, 16:55 | IP: 5.20.165.1

Geras, paslaugus gydytojas