Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Vindašienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06360, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vindašienė Giedrė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vindašienė Giedrė?

2017-06-25, 09:03 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja maloniai bendrauja.Profesionaliai atlieka savo darba.Rupinasi pacientais.

2016-08-05, 18:09 | IP: 5.20.156.49

Gydytoja nustatė taisyklingai man diagnozę prieš 4 metus, buvo paskyrtas gydymas ir dabar mano sveikatos būklė yra žymiai geresnė. Savo dėmesio gydytoja man skyrė pakankamai daug. Gydymas buvo efektyvus. Už tai esu labai dėkinga šiai gydytojai. 9-am skyriuje yra geranoriška ir labai kūrybinė atmosfera, plačiai taikoma terapija menu, socialinės darbuotojos dėka visada yra įdomūs užsiemimai, o tai pat yra jauku palatose ir daug žalumos.

2014-10-08, 09:04 | IP: 81.7.90.241

jei gydytojas profesionalas į klausimą atsako klausimu -tai kur rasti pagalbą?
Atseit, jei tu nežinai kas tau yra, tai iš kur man žinoti kas tau yra!

Esate Giedrė Vindašienė?
2013-01-21, 09:53 | IP: *.*.*.*