Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gema Mitrikevičienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-06-02, Nr. MPL-14878, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

Mitrikevičienė Gema dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mitrikevičienė Gema?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

64.2% Complete
3.2

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75.2% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

65.2% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72.3% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

66.9% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

57.3% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.6% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-08, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Mano patirtis tokia: atvažiavau į Palangą atostogų, perpūtė ausį, pradėjo skaudėti, nusipirkau lašiukų, bet jau jų net ir nepradėjus lašinti, skausmui pradėjus labai intensyvėti nuvykau į Palangos priimamąjį. Ten paaiškėjo kad LOR specialisto jie neturi, bet užrašė ant lapelio mobilų Mitrikevičienės telefoną, pasakė kad ji dirba privačiame kabinete, buvo vakaras bet pasiskambinau pasakiau problemą, pasiūlė atvykti. Atvykus priėmė apžiūrėjo (atvykau su 2 mažamečiais vaikais, nes buvau atvykusi viena su vaikais ), tačiau gydytojai tai aiškiai nepatiko. Na ne to atvaiavau, kad jai patiktų ar nepatiktų kad vaikai su mama, norėjau kad paskirtų vaistus (ausų uždegimas mano pasikartojanti problema), tad prašiau akd skirtų iškart antibiotikus. Gydytoja nustatė kad labai stiprus ausies uždegimas, būgnelis ant trūkimo ribos, tačiau vis tiek antibiotikų neskyrė, o parašė žolinių preparatų, nosiai purškalą, gerkeli purškeklį, lašus į ausis, nuo skausmo ibuprofeną bei actifedą. Nurodė konkrečią vaistinę Palangos Senoji vaistinė. Čia jau spėju iš komentarų ne pirmas atvejis.
Sumokėjau 30 Eur, išrašė kvitą.
Gerai, važiuoju į tą senają vaistinę, perku viską pagal sąrašą, stovi už manęs eilėje tokia moteris iš šypsisi, sako gal buvot Medvalakio g. pas aus gydytoją?

Taip, sakau pas tą pačią. Oi sako, Palangoje jau legendos kad skiria specialiai kalną hemeopatinių vaistų, kurie nepadeda, kad ateitum dar ir dar kartą, ir tada jau rašo atibiotikus. Juk vizitai mokami.

Na, gerai susipirkusi viską važiuoju į namus gydytis. Skauda nenormaliai, geriu purškiu šildau ausį. Kitą dieną važiuoju vėl pas tą pačią gydytoją, buvo link savaitgalio laikas. Sako o gerai patinimas atslūgo toliau tęskite gydymą su šiais purškalais. Vaikus prisakiau už durų sėdėti tyliai tai neužkliuvo šįkart.

Sumokėjau 20 Eur - kaip už pakartotinį vizitą. KVITO NEGAVAU. paklausė ar jums kas apmokės, o gal vyrui reikia suprantu kad kaip atskitos), na, ne pati save išlaikau ataskaitų nereikia duoti, tai kvito ir nedavė, sako aš čia sau pasižymėsiu.. Žinau aš tokius kur "pasižymi". Ei, VMI ką veikiat gal į Medvalkio 12 norėtumėte užsukti tų slaptų pažymėjimų pažiūrėti kaip ten su apskaita reikalai?

ok, istorijos tęsinys. Būklė blogėja pradėjo mėtyti į šonus, svaigsta galva, spegia ausyse. Vykstu į Klaipėdą. Papuoliau pas Anužytę, ta už galvos susiėmė, skyrė iškart antibiotikus stiprius jau Augmentin, nuo svaigimo tabletes ir Milgam B grupės vit. Sako vaikeli tau aiškus ausies nervo pažeidimas, ir čia ko gero dabra jau bus visam gyvenimui. Reikės daryti audiogramą - klausos tyrimą, kad nustatyti kokio lygio pažeidimas ir čia jau bus reikalų.

Ta ausimi negirdžiu kol kas nieko, dabar tik gydymo pradžia, niekas negali pasakyti kol kas kokios bus pasekmės. Bet tai "daktarei" galiu tik "padėkoti" kkad laiku neskyrus antibiotikų pūlingam ausies uždegimui esnt taip pasidarė kad pasižeidė ausies nervas. Ko pasėkoje galima likti kurčiam, su amžinu spengimu ir ūžesiu galvoje.

SAUGOKITĖS.

2019-03-05, 23:01 | Registruotas lankytojas 2

Sauni gydytoja aciu, kad esat

2018-04-13, 17:48 | Registruotas lankytojas 1

Familiarus nepagarbus elgesys su pacientu. Praktiškai paklausti nieko negali. Klausiau, ar tiktų naudoti inhaliotorių. Klausimas, aiškiai netiko, nes pacientas greičiau sveiktų, rečiau lankytųsi ir neatneštų pinigų. Bet už ką mes mokame pinigus? Kad mus apšauktų? Kad prirašytų nereikalingų maisto papildų? Ta daktarė visada nurodo tą pačią vaistinę. Nuvažiavome į kitą, išssikalbėjome su vaistininke. Pasirodo apie tą daktarę sklinda legendos, kad tuos pačius maisto papildus rašo net mažiems vaikams.
Susidarė įspūdis, kad daktarei reikia psichologo, nes nori save pateikti kaip labai svarbią, susireikšmina. Mieli gydytojai, davėte Hipokrato priesaiką. tad tarnaukite žmonėms. Mes už tai būsime jums dėkingi, rekomenduosime kitiems ir negaila bus tuos pinigėlius jums palikti.

2016-12-10, 00:08 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-07-29, 13:25 | IP: 88.118.135.202

Vizitai profesionalūs, greiti ir efektyvūs.

2014-12-06, 19:50 | IP: 78.57.246.212

PUIKI DAKTARĖ, AČIŪ JAI

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Gema Mitrikevičienė?