Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Tubinytė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00348, Galiojanti

Išduota: 2005-04-18, Nr. MPL-06768, Galiojanti

Tubinytė Irena dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tubinytė Irena?

2019-11-14, 20:09 | 1

Tikrai nerekomenduočiau niekam. Daktarė skiria tyrimus, tačiau nei komentuoja atsakymus, nei skiria tolimesnį gydimą. Labai dažnai elgiasi nemaloniai, nemoka arba nenori bendrauti su pacientais. Ypač matomai su senyvo amžiaus žmonėmis (atėjus pasakė, kad kadangi kortelės nėra, tai ji nieko ir padaryt negali, nei siuntimo išrašyt nei rezultatų pažiūrėt, todėl 85 metų žmogui reikės ateiti kitą kartą, "va tada tai tikrai galėsiu viską padaryti", ). Pasityčiojimas kažkoks, nes jau dabar tikrai viskas kompiuterizuota....Tikrai siūlau ieškoti kito daktaro, jei norit rezultato, o ne šiaip "beprasmiškai padarom tyrimus, net po to vistiek nebus nieko, nes nėra nei laiko nei noro gilintis".

2018-11-15, 13:10 | 3

Daug girdėjau kalbų, kad gydytojos nuotaikos labai svyruoja. Ji gali būti nepaprastai maloni arba be galo grubi. Jau n metų pas ją lankausi, visad matyt užtaikau ant tos gerosios nuotaikos :) Tiesa, gydytoja pavargusi ir nuo pacientų gausos, ir nuo popierių krūvos, ir nuo neveikiančios kompiuterinės med.sistemos.
Tačiau, ne apie tai aš. Man labai patinka, kad I. Tubinytė labai girdi ką aš jai pasakoju. Įdėmiai išklauso, daug klausinėja, jei neaiškiai pasakau. Visus simptomiukus suveda į krūvą. Negaili skirti reikiamų tyrimų. Vis sako "tu dar jauna, reikia žiūrėti". Ji kaip gydytoja, matyt supranta, kad verčiau jauniems neleisti įsisirgti, nei mėginti vyresniems įsisenėjusią diagnozę keisti. Labai malonu, kad gydytoja laikosi tokio požiūro. Labai dažnai per TV girdime "kreipkitės, tikrinkitės, nelaukite", o kai nueini pas kokį gydytoją profilaktiškai, sako "tai ko nori? gi tau nieko nėra, ko čia landžioji?".
Tikrai puiki, jautri žmogaus rūpesčiams gydytoja. Jei mažiau administracinių dalykų būtų priversta daryti, galėtų būti dar dėmesingesnė kiekvienam pacientui.

2018-06-13, 21:43 | 2

Gavau netikėtai siuntimą operacijai ( atsilaisvino vieta). Nulėkiau pas gydytoją, aišku neturėjau talonėlio, nes nesitikėjau, kad taip greitai man nusišypsos laimė. Nes kitaip turėčiau laukti porą mėnesių. Atsiprašiau gydytojos ir bandžiau paaiškinti, kodėl man būtent šiandien reikalingas siuntimas. Gydytoja pažiūrėjo piktai į mane ir metė frazę, kad lauksiu visą dieną... Tiesa, priėmė po valandos, tylėdama išrašė siuntimą. Užtrūko 7 min. Dar kartą atsiprašiau, padėkojau, atsisveikinau, o mano ŠEIMOS gydytoja net nepažvelgė mano pusėn... Esu jau po operacijos, bet gydytojos elgesio kažkaip negaliu pamiršti..

2017-05-10, 19:28 | IP: *.*.*.*
2016-12-17, 19:16 | IP: 5.20.197.110

Prieš 2016 m. Kūčias ir Kalėdas norisi tik gerų žodžių išsakyti gydytojos Tubinytės Irenos adresu. Jau daugiau kaip 20 m. lankausi pas gydytoją. Nors persikėliau gyventi į Fabijoniškes tačiau išlikau ištikimas pacientas savo gydytojai . Per tiek metų pas gydytoją teko lankytis nemažai, ir visą tą laiką jutau nuoširdų rūpestingumą mano problemoms . Ji visada dėmesingai išklauso , ir profesionaliai sprendžia sveikatos problemas . Atsiradus rimtoms sveikatos problemoms , pati gydytoja vakare paskambino į namus, ir liepė nedelsiant prisistatyti tyrimams . Paaiškėjus, kad reikia operuoti, rūpestingai išlydėjo, ir dar rūpestingiau pasitiko kai grįžau po 2 dviejų operacijų, po sudėtingo ir ilgo gydymo. Visada prisiminsiu tarsi tą motinišką rūpestį . Esu labai dėkingas už tas supratimo akimirkas, tą žmogiškumą, paprastumą, dalykiškumą . Dirba netik darbą, atlieka netik pareigą, bet ir aukojasi. Ačiū GYDYTOJA jums už tai ! Be sąžiningumo Jūs turite ir gerą jumoro jausmą . Jums pačiai linkiu geros sveikatos , kantrių ligonių, kurie jumis tiki ir vertina, ir kuo mažiau tų kurie viskuo nepatenkinti, ir pastoviai burba .