Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Kociūtė, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18377, Galiojanti

Išduota: 2008-08-18, Nr. MPL-11488, Galiojanti

Kociūtė Julija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kociūtė Julija?

2017-08-11, 17:21 | IP: 85.206.150.66

Nuostabi, rūpestinga gydytoja

2016-12-08, 01:37 | IP: 78.58.230.207

Viena geriausių gydytojų, rūpinasi pacientu, nurodė savo asmeninę numeri, kad galėtume susisiekti su ja asmeniškai reikalui esant. Skiria pakankamai daug laiko viską aiškiai paaiškina. Tikrai gera savo srities specialistė rekomenduoju rinktis šią nuostabią gydytoja.

2016-11-24, 15:06 | IP: 81.29.19.199

Mūsų šeimai tai geriausia gydytoja! Dėmesinga, maloni, supratinga, neabejinga. Gydomės nuo gimimo ir dar daug metų gydysimės, bet tikiu kad su gydytojos pagalba tikrai mano vaikas pasveiks.

2016-05-24, 10:40 | IP: 79.142.124.133

Labai maloni ir profesionali, konkreti ir rūpestinga gydytoja. Viską išaiškina, duoda patarimų, gražiai bendrauja su vaiku. Mano vaikas supranta tik rusiškai, tai ji su juo stengėsi šnekėti rusiškai, nors matėsi, kad jai nelengva rusiškai šnekėti. Tik pas ją einam dabar, o prieš tai kelis ortopedus pakeitėme.

2016-05-23, 21:44 | IP: 77.79.51.162

Atvaziavom pas ja is Klaipedos. Draugiskai apziurejo vaika ir pasake diagnoze, nors Klaipedos gydytojai problemu nemate… Diagnoze pasitvirtino. Labai konkreti gydytoja, bet moka nuteikti teigiamai, o ypac, kai atrodo, kad visas pasaulis yra pries tave… Dar labai demesinga, geranoriska ir tikrai optimistika. Jokiu pinigu nedavem, jokiu kysiu ar dovanu, bet apziura ir prieziura verti milijono. Net nesitiki, kad yra gydytoju, kurie skiria tiek demesio ir savo asmeninio laiko, zinodami kad negaus uz tai jokio papildomo atlygio. Kiek kartu pas ja vaziavom, tiek kartu dziaugemes, kad patekom pas toki puiku specialista. Kiek teko guleti skyriuje, vaikai ja labai megsta, pribega ir apkabina, ji yra kaip draugas vaikams, o ne kaip eiline gydytoja, kuriai rupi tik savo bedos. Net po operaciju, kai yra labia pavargusi, randa laiko neplanuotoms konsultacijoms ir pergyvena del kiekvieno savo paciento. Tikrai superine gydytoja, puikus zmogus, kuriai pirmoje vietoje yra darbas, mazieji pacientai. Aciu siai gydytojai, kurios deka, mano vaikas vaiksto ir bando gyventi visaverti gyvenima!!!