Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Smirnovas, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19734, Galiojanti

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17262, Galiojanti

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17262, Sustabdyta

2018-09-20, 15:37 | 4

Nusivyliau šiuo gydytoju, nors visi atsiliepimai tokie geri. Per pirmą apsilankymą viskas buvo gerai, apžiūrėjo, išsamiai išklausinėjo, davė nosies purškalą. Bet šiek tiek panaudojus tą purškalą perdžiuvo visa gleivinė, prasidėjo kraujavimas su žaizdelėmis, priaugo plutų. Žodžiu, purškalas netiko. Nuėjau pas gydytoją dar kartą norėdama pagalbos gydant dabartinę situaciją. Nenorėjau jo įžeisti dėl blogo paskyrimo, nes gal tiesiog man netiko ta priemonė. Tik pasakiau, kad po naudojimo iškart prasidėjo bėdos, bet jam baisiai nepatiko ir visą apžiūros laiką jis skyrė įrodinėjimui, jog esu neteisi. Sakė, kad neteisingai vartoju purškalą (vartojau pagal iliustruotą instrukciją, bet ir šiaip nėra atominė fizika turbūt įsipurkšti į nosį...). Nenorėjau ginčytis, bet pasijaučiau kaip poliklinikoj, kai dar turi su daktarais ginčytis kas teisus, nors visiškia ne to atėjau. Konsultacija kainavo 50€... Northway reikėtų taisytis, nes už tokią kainą tikrai nesitiki tokio bendravimo.

2018-03-05, 22:05 | 1

Tik geriausi atsiliepimai, ir didziausios rekomendacijos! :) labai svelnus, patikimas, nuraminantis :) labai atidziai apziuri ir atkreipia demesi i visas detales. Daugiau tokiu gydytoju!

2017-08-10, 02:55 | IP: 84.15.177.143

Puikus gydytojas. Nuoširdžiai ačiū už teisingą diagnozę ir profesionale pagalbą

2017-05-27, 23:38 | 6

Apskritai - labai geras otorinolaringologas.

Mano apsilankymo metu turėjo savo nuomonę net dėl labai specifinių klausimų ir galėjo gerai ją argumentuoti. Jo patirtis gana tiksliai atspindi ligų epidemiologiją. Mano manymu, tai parodo, kad gydytojas susidūręs su gana plačiu spektru pacientų ir problemų. Jis man pasiūlė gydymo metodą, apie kurį nebuvo girdėję kiti mano anksčiau lankyti otorinolaringologai, bet kuris dažnai ir sėkmingai taikomas Vakaruose. Manau, kad laikui bėgant jis man reikšmingai padės išvengti tolesnių susirgimų ir palaikyti geresnę nosies/sinusų higieną. Apibendrinus, gydytojas Smirnovas turi nemažai naudingos patirties ir žinių.

2017-02-10, 18:54 | 1

Prieš tai lankiausi pas kitą Lor Gydytoją, kuris buvo paskyręs neteisingą gydymą, dėl ko savaitę kenčiau didelius skausmus. Gydytojas Smirnovas iš karto diagnozavo teisingai ir paskyrė reikiamą gydymą. Esu jam už tai labai dėkinga. :)

2016-08-24, 16:53 | 1

Labai dėmesingas, atsargus ir maloniai bendraujantis.

2016-04-08, 12:57 | IP: 158.129.4.193

Labai gerai vertinu šį gydytoją.Skyrė reikiamą gydymą.Esu sveika ir nuoširdžiai dėkinga

2016-03-21, 13:42 | IP: 88.222.178.50

Nuostabus gydytojas, kuris ne tik yra demesingas ir profesionalus, bet dar ir su vaikais moka bendrauti.
Daugiau mum tokiu Lietuvoje!

2016-02-04, 12:24 | IP: 193.219.87.218

Puikus gydytojas, teisingai nustatė liga, gydymas padėjo. Ačiū ;)

2016-01-06, 12:19 | IP: 158.129.4.193

gYDYTOJAS LABAI MOKA BENDRAUTI SU VAIKAIS, LABAI DĖMESINGAS, PROFESIONALUS.