Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandras Mačiulis, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13863, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.8

2022-06-14, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Su siuo gydytoju teko susidurt antra karta.Turejau galimybe kreiptis i kitus specialistus (uzsienyje) bet apsistojau ties juo.Diagnoze buvo daugiau nei aiski-klubo sanario endoprotezas.Gydytojas santurus ir nekalbus bet atsakys I klausimus no probs????
Gydytojo atlikta operacija padare-ispudi,turejau keleta konsultaciju su kt.gydytojais taciau man jie nekele uztikrintumo jausmo.
Drisciau teigti gydytojas labai aukstos kvalifikacijos specialistas,sveikatos Jums,stiprybes,kantrybes.
Taip pat negaliu nepaminet sesuciu ir slaugyciu.
Didelis Aciu sesutem
Slaugytes…jus nerealios.
15 -ta privati palata
..cia tas kuriam nereikejo-nuskausminamuju.

2021-12-07, 00:46 | Registruotas lankytojas 3

Laikas buvo paskirtas 11:00 ryto. Pralaukiau 1h 30 min daktaro . ATEJAU su padarytu rengenu keleno plius išrašu iš daktaro traumotologo iš kitos ligonines. Pagrindinis ir vienintelis mano prašymas buvo , kad man išrašytų siuntimas I magnetini rezonansa kad atmesti menisko plišio itarima kadangi jau praejau 2 savaičių reabilitacija pas Juranda, padariau kompiuterine tomografija juosmens, buvau pas neurohirurgus ir man te reike magnetinio rezonanso . BET daktaras atejas net nebendravo su manimi, jis tiesiog perdavė seselei kad jinai mane užregistruotų pas kita traumotologa po savaites kitoje ligoninėje. Taip galiu ir pats. Šitas daktaras deja bet nevertas ofiso , jis negydo žmones o kažkur vaikšto. Man reikejk tik siuntimo, 5 min darbo o jis ir to padaryt negalėjo.

2020-02-23, 10:45 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padėkoti už rūpestį, nuoširdumą ir profesionaliai atliktą kelio sąnario endoprotezavimo operaciją gydytojui-ortopedui, chirurgui Aleksandrui Valdui Mačiuliui. Papildomas ačiū profesionaliai komandai ir visam aptarnaujančiam personalui.
Pacientė Vitalija

2017-02-25, 13:23 | IP: *.*.*.*

2016-09-06, 12:33 | IP: *.*.*.*

2016-04-05, 16:31 | IP: 78.61.27.37

Nuostabus gydytojas, man nutiko taip,kad teko apsilankyti pas jį nelaimei ištikus, bet jo rūpestingumas, bei nuoširdumas tokioje situacijoje labai padėjo. Tariu didelį AČIŪ ŠIAM GYDYTOJUI!

2015-06-30, 19:36 | IP: 78.61.12.176

Atrodė rūpestingas Galvojau kad padės, bet pasirodo profesionalumo trūkumas. Pasikėles, bet ištikruju tik vidutiniu gabumu. Pagerėjimo po operacijos nėra

2015-06-27, 10:31 | IP: *.*.*.*

2015-06-27, 10:19 | IP: 78.58.192.164

Rūpestingas ir iš pirmo įspūdžio kompetetingas Arogantiškas, pasikėlęs, toks jausmas kad viskas jo rankose. Bet gydymas visiškai nepadėjo, rezultatas nulinis.