Pacientai, kurie rekomenduoja Oksana Meškienė, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09373, Galiojanti

Meškienė Oksana dirba šiose gydymo įstaigose

2019-04-04, 15:57 | 1

Verta gydytojo vardo. Tikrai nuoširdžiai padaro viską, kas yra įmanoma iš jos pusės, nevengia bendravimo, atsako į visus klausimus

2018-04-13, 14:04 | 1

Tai mano mamos kuriai 92m. Daktarė.Įpatingai rūpestingas žmogus.Be oficialių vizitų pasiskambina, paklausia apie mamos būklę.Visiems ir visada rekomenduočiau šią šaunia Daktarę.

2018-03-27, 14:18 | 1

Visiems rekomenduoju šią puikią gydytoją. Nežiūrint į tai, kad pacientų labai daug, ji atidžiai apžiūri, išklauso ir skiria reikiamus tyrimus bei gydymą.Nors aš pas ją patekau atsitiklinai (mano gydytoja tuomet sirgo), bet daktarė mane priėmė labai profesionaliai...skyrė tinkamus vaistus ir tyrimus.
Ačiū jai už tai...Daktarė iš pašaukimo! Linkiu jai stiprios sveikatos dirbant šį nelengvą darbą!

2018-01-13, 16:55 | 3

Rūpestinga, puikiai išmananti savo darbą gydytoja. Labai plataus profilio, duoda daug naudingų praktinių patarimų ir pasižiūri į visumą, kas yra retai būdinga vienos srities specialistams. Akivaizdu, kad dirba iš pašaukimo ir visada nuoširdžiai stengiasi padėti, įsigilinti į situaciją, išklausyti.

2017-10-18, 13:35 | IP: *.*.*.*
2017-09-07, 18:28 | 1

Viena geriausių sutiktų šeimos gydytojų.

2017-01-20, 23:29 | IP: *.*.*.*
2016-12-06, 14:39 | IP: *.*.*.*
2016-11-29, 00:49 | IP: 86.100.206.96

Labai kompetentinga, atsakinga, atidi gydytoja. Visada padeda ir priima papildomai jeigu yra problema. Stengiasi dėl pacientų. Didelis ačiū jai už dėmesingumą bei profesionalų gydymą.

2016-09-12, 13:25 | 1

Labai konkreti į viską rimtai žiūrinti gydytoja.Ačiū gydytojai.