Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Pilypas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2007-06-04, Nr. MPL-09276, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-26, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Atvykus pas gydytoją su didžiausiais nugaros bei kojos skausmais(negaliu net paeiti,skausmas eina per visą koją+tirpimas),nepaskyrė jokių tyrimų,nei magnetinio rezonanso,nei tomografijos tyrimo,nič nieko,tik nusiuntė pas reabilitologą procedūros. Kaip galima skirti procedūras be diagnozės ?Paskyrė masažus ir mankštas,ko mano būklei nebuvo galima.trūksta žodžių. Nuo Sausio mėnesio esu skausmuose,nusipirkau savo elektrostimuliacijos aparatą,susimokėjau milžiniškus pinigus už magnetinį rezonansą,ir dabar vėl turiu lauktį savaitę kol gausiu atsakymą.o nustatė visgi man stuburo išvaržą. Paskyrė masažus ir mankštas,ko mano būklei nebuvo galima.trūksta žodžių. Nerekomenduoju.

2021-04-02, 16:30 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju. Labai profesionalus gydytojas. Išsamiai paaiškino problemas, priežastis, gydymo būdus, kokia turėtų būti profilaktika norint išvengti ateityje problemų.. Esu labai labai dėkinga. Puikus, rūpestingas savo srities žinovas.

2021-02-27, 11:10 | Registruotas lankytojas 1

Toks vaizdas kad gydytojas supyko kad jis buvo sutrukdytas su dideliu kiekiu problemu. Paklause ar buvo daryti tyrimai kai buvo atsakyta kad ne, tai neskyre. Pasake kad tikriausia bus viena diagnoze, tai jus ieskokites reabilitacijos ar kokiu masazu.. Bet juk jis tas kuris turi tai israsyti ir nukreipti. Visiskas paskirto siuntimo ismetimas i bala. Teks moketi privaciai uz mrt kad butu nors kiek aiskiau kas sukelia problemas. Nulis kompetencijos. Gal mokant uz vizita ir issiaamiau apziuri, paskiria tyrimus gydyma. O dabar vadovaujas viena 'teta' sake kad bus sitas tai zinot gal. Bet tai jus ziurekites.

2020-03-06, 11:03 | Registruotas lankytojas 2

Mandagus, malonus gydytojas. Viską išsamiai paaiškino, nuoširdžiai patarė. Tikrai rekomenduoju.

2019-12-16, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus gydytojas

2019-09-30, 18:36 | Registruotas lankytojas 14

Tikėjausi atsakymo ir pagalbos kaip iš trečio lygio neurologo..... Deja deja. Atėjau su rimta problema-o atsakymą gavau tiesiog darykite mankšta.......

2018-02-01, 21:33 | Registruotas lankytojas 1

Dekui gydytojui uz neatmestina darba, isigilino i mano nusiskundimus, apziurejo, nukreipe pas kitus specialistus.

2017-11-03, 14:08 | IP: 212.117.23.34

Issamiai apziurejo, viska paaiskino ir paskyre reabilitologo konsultacija.

2017-07-12, 16:10 | IP: 88.223.78.47

Laabai džiaugiuosi, kad gydytojas padėjo man išsiaiškinti įsisenėjusio dešinio šono skausmo priežastį. Dėkoju gydytojui už išsamų išaiškinimą ir patarimus. Superinis gydytojas, tikras profesionalas. Linkiu Jam stiprios sveikatos ir sėkmės dideliausios!!! Snieža

2014-12-31, 13:45 | IP: 188.69.215.94

Gydytojas is didziosios raides. Suprantantis, uzjauciantis, savo srities specialistas

Esate Tomas Pilypas?