Pacientai, kurie rekomenduoja Monika Drobnienė, %

Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15219, Galiojanti

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10445, Panaikinta

Drobnienė Monika dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Drobnienė Monika?

Nesidomėjo

2019-11-16, 23:28 | 7

Teko su šia gydytoja bendrauti beveik metus laiko.Tai pakankamai profesionali gydytoja. Deja, į klausimus atsakinėti gydytoja vengia, siuntinėja pas kitus specialistus, nors užtektų poros sakinių , kad ligonis apsiramintų ir įsigytų tam tikrus simptomus palengvinančių medikamentų. Nepajutau noro ir susirūpinimo ligonių sveikata. Nuo gydytojos dvelkia abejingumas, noras greičiau pabaigti bendravimą su pacientu.

2019-06-08, 07:44 | 3

Nuostabi gydytoja,kada pasimetęs stovi kabinete komisijoje,ji vienintelė ima aiškinti tau gydymo schemą.Tik geriausi atsiliepimai apie tokią šaunią gydytoją.Dėl ligos pabaigos/atsinaujinimo,ne vien gydytojos atsakomybė ir rekomenduotas gydymas,o mano organizmo reakcija į skirtą gydymą.Ačiū gydytojai net gydymo pradžioje galiu pasakyti.Rekomenduoju patekt pas ją.

2017-07-21, 14:22 | 1

Puiki gydytoja - dėmesinga, profesionali, atsakanti ir į kvailiausius klausimus. Labai džiaugiuosi patekusi būtent pas ją.

2017-07-11, 15:46 | 1

Pati geriausia gydytoja sutikta mano gyvenime. Sveikatos Jums mieloji <3

2017-03-08, 21:04 | 5

Kompetencija,profesionalumas,noras padėti pacientui su kuo lengvesnėmis pasekomis.Tai ką galima pasakyti apie šią gydytoją.Sėkmės Jums gydytoja.

2016-10-30, 22:08 | IP: 78.58.184.24

Mano geroji, mano nuostabioji, mano rūpestingoji Daktarė. Tik ką baigiau chemoterapinį gydymą. Visą laiką Daktarė rūpinosi manimi, konsultavo, kantriai atsakinėjo į visus mano klausimus. Parinko patį geriausią įmanomą gydymą. Dabar belieka sulaukti mano organizmo atsako. Tikiu, su Dievo pagalba ir Daktarės kompetencijos dėka, viskas bus gerai.

2016-07-15, 23:00 | IP: 78.56.152.74

Kompetetinga, dėmesinga, kruopšti, dalykiška. Tik patys geriausiai žodžiai apie šią Gydytoją.

2016-06-20, 19:44 | IP: 86.38.179.201

Labai dalykiška daktarė. Atrodo griežta ir reikli. Suteikia visą įmanomą informaciją apie gydymą. Labai ja pasitikiu ir su nekantrumu laukiu gerų gydymo rezultatų.

2016-03-09, 15:59 | IP: 193.219.11.82

Maloni, atsako į visus klausimus, pasitikiu ja be abejonių, visada šypsosi, skiria pacientui neribotą kiekį laiko. Dėl profesionalumo abejonių neturiu. Drąsiai rekomenduočiau visiems besigrumiantiems su klastinga liga.

2015-01-05, 08:56 | IP: 87.247.112.11

Gydytoja iš didžiosios raidės. Puikūs bendravimo įgudžiai. Profesionalios ir labai išsamios konsultacijos. Visada galima kreiptis, klausti, tartis. Labai rūpestinga gydytoja. Puikiausias naujos gydytoju kartos pavyzdys!

Esate Monika Drobnienė?