Pacientai, kurie rekomenduoja Svetlana Pranevičienė, %

Išduota: 2007-01-18, Nr. MPL-09003, Galiojanti

Pranevičienė Svetlana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pranevičienė Svetlana?

2019-04-15, 17:53 | 1

Visiškai neprofesionali. Tinginė.

2019-02-28, 15:16 | 5

Esu galutinai nusivylusi šia gydytoja. Absoliučiai NEKLAUSO ir NEGIRDI paciento. Ateini su konkrečiu nusiskundimu, o vietoj to, kad išklausytų, įsigilintų į problemą ir nukreiptų pas reikiamą specialistą, skuba išrašyti daugybę nereikalingų siuntimų tyrimams pagal poliklinikoje vykdomas prevencines programas atlikti ir išprašyti iš kabineto. Kitais žodžiais tariant, daktarė dirba „paukščiukui“ pažymėti, o tavo kaip paciento prašymai lieka praignoruoti. Blogiausia, kad po kiek laiko, pagaliau sulaukusi eilės pas man reikalingus specialistus, nustembu sužinojusi, kad mano prašyti siuntimai NEBUVO išrašyti, o specialistai priimti mane kategoriškai atsisako. Matyt, gydytoja Pranevičienė buvo taip susirūpinusi „pravaryti“ mane lyg pro konvejerį, kad neįstengė net suprasti mano vizito pas ją tikslo. Ką siūlote, pakartotinai kreiptis į Jus ir vėl iš naujo mėnesį ar net daugiau laukti eilėje pas man žūtbūt reikalingus specialistus? Kur garantijos, kad šį kartą išgirsite mane? O gal kam tie specialistai, pacientų problemos Jūsų manymu gali palaukti, svarbiausia gi užsidėti sau „pliusiuką“, kad daugiau pacientų išsiuntėt pagal prevencinę programą.

2018-07-18, 23:20 | 4

Lankausi pas šią gydytoją ne vienerius metus. Esu labai patenkinta. Ši gydytoja yra dėmesinga, atidi, profesionali, skiria daug laiko, išsamiai atsako į visus klausimus. Niekad neteko ilgai laukti. Labai ačiū.

2017-07-10, 00:11 | IP: 79.133.237.14

Puiki gydytoja, aš esu labai patenkinta, lankausi pas ją apie 4 metus. Ačiū už labai gerą darbą!

2017-01-03, 23:19 | 1

Labai sauni gydytoja. Ismananti savo darba. Vien del sios gydytojos nekeiciu poliklinikos. Geresnes gydytojos ir atsakingos dar nesutikau. Daiva V.