Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Stankevičius, %

AND klinika
Gyd. V.Bružienės klinika
Baltic Dermatology klinika

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16686, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20323, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

AND klinika
Gyd. V.Bružienės klinika
Baltic Dermatology klinika
2023-07-15, 12:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Ačiū už hialurono injekcijas.Viskas atrodo labai natūraliai! Džiugu, kad Panevėžys turi tokį kvalifikuotą specialistą!

2023-04-10, 11:06 | Registruotas lankytojas 4

2023-01-04 buvo atlikta akių vokų pakėlimo operacija. Sugijo puikiai, nebuvo jokių komplikacijų. Gydytojas buvo dalykiškas, viską paaiškino ir operaciją atliko puikiai. Esu patenkinta šio gydytojo suteiktomis paslaugomis. Tikrai rekomenduočiau kreiptis į šį gydytoją.

2023-01-29, 21:22 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkojame gydytojui Giedriui Stankevičiui už atliktas akių vokų korekcijas

2022-02-14, 23:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus žmogus ir savo srities specialistas. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-10-26, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko daktaras, o ypač jo darbas. Tikrai nesigailiu ,kad pasirinkau ši daktarą ir dar karta rinkčiausi, dabar turiu daktarą kuriuo tikiu ir pasitikiu 100 % ir jei ka operuočiausi tai tik pas Giedriu. Didelis Ačiū jam????☺️

2020-11-18, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Super plastikos hirurgas, sėkmės Jam.

2020-08-25, 13:41 | Registruotas lankytojas 4

Patys geriausi žodžiai apie šį gydytoją. :) aš susidūriau su komplikacijomis, kurios pasireiškė po metų, susisiekus su gydytoj visada pats mane užsiregistravo ir nepaliko manęs bėdoje. Pilna plastikos chirurgų kai tau nutinka komplikacijos tai yra tavo problema,nes savo darbą atliko, tačiau šis gydytojas kitoks ir man labai pasekė, kad būtent jis mane operavo. Esu labai dėkinga. Atsakė į visus klausimus, skyrė man daug laiko, labai maloniai visada bendravo.

2020-06-26, 15:29 | Registruotas lankytojas 2

Į gyd. Giedrių Stankevičių kreipiausi dėl nosies plastikos ir pertvaros. Buvo suteikta ne tik išsami konsultacija prieš operaciją, tačiau ir puiki priežiūra po jos. Atliktas darbas be priekaištų - nauja nosies forma tobulai pritaikyta prie veido ir pertvara puikiai sutvarkyta. Džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją.

2020-04-19, 16:21 | Registruotas lankytojas 1

2017 m. rudenį man gydytojas Giedrius Stankevičius atliko pilvo plastiką, bei kontūrų padailinimą t.y. riebalų nusiurbimą. Aš esu labai patenkinta rezultatu. Kreipiausi dėl pilvo plastikos, bet po išsamios konsultacijos, paklausiau gydytojo rekomendacijos ir dariausi taip pat riebalų nusiurbimą nuo tam tikrų zonų (nugara, šonai). Gydytojas Giedrius labai atidus, turi "gerą akį" ir labai teisingai pataria ką reikia daryti, kad gautum maksimalų rezultatą. Žinoma, operacija yra operacija ir reikėjo laiko išgyti, atsigauti: pirma savaitė - sunki, pilnas atsigavimas per du mėnesius. Labai džiaugiuosi, kad paklausiau gydytojo rekomendacijos ir po operacijos dar pasidariau adatinę terapiją su PRP. Ši procedūra vizualiai stipriai sumažino strijų matomumą. Gydytojas Giedrius Stankevičius labai profesionalus, siūlau įsiklausyti į jo patarimus, turi puikų jumoro jausmą, kas taip pat labai svarbu, kai patiri įtampą ir baimę tai geriausias anti-depresantas, labai rūpestingas pooperaciniu laikotarpiu. Jeigu, reikės tikrai kreipsiuosi ir tikiu, kad gausiu aukščiausio lygio konsultacijas ir paslaugas.

2020-01-23, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

Labai norėčiau padėkoti už puikius rezultatus po pilvo plastikos operacijos. Nors ir esu liekna, tačiau pilvo raumenų išssiskyrimo po dviejų nėštumų nepavyko išvengti. Esu dėkinga daktarui už parinktą tinkamiausią problemos sprendimo būdą pagal mano situaciją ir minimalius randus. Džiugina, jog daktaras išklauso ir paaiškina. Prieš operaciją buvau visiškai rami jog vienas kitą supratome ir išgirdome. Rezultatai nudžiugino labiau negu galėjau tikėtis. Jaučiamas rūpestis tiek prieš operaciją Tiek po jos. Ačiū gydytojui ir visai komandai už tai, kad esatate. <3

2020-01-21, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju pilvo plastikai - viskas puiku.

2019-11-05, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojo darbu esu labai patenkinta. Dabar visada kreipsiuosi tik pas si gydytoja.

2019-07-30, 11:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai esame laimingi, kad nuvykome pas šį specialista. Gavome siuntimą tolimesniam gydymui. Tik šio gydytojo dėka mano vaikinuko kojyte pradėjo taisytis. Esu labai dėkinga šiam gydytojui.

2019-04-01, 04:27 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju šiam gydytojui už botulino injekciją. Labai natūralus rezultatas!

2019-03-29, 19:15 | Registruotas lankytojas 4

Lankėmės pas gydytoją su vaiku dėl atlėpusių ausų korekcijos. Išsamiai viską paaiškino, nuramino visas baimes ir po operacijos išėjome su šypsena. Rezultatu labai džiaugiamės, nuostabu, kad dar yra šitaip savo darbui atsidavusių gydytojų.

2019-03-04, 22:04 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju 100%- nuostabus chirurgas

2019-02-14, 13:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkoju daktarui, visą operaciją kalbino bei drąsino. Operacija buvo visiškai neskausminga. Rekomenduoju!

2019-02-11, 21:18 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas pas kuri esu buvusi. Labai maloniai bendraujantis ir puikiai išmanantis savo darbą !!! Rekomenduoju visu šimtu procentu!!! Didelis AČIŪ Giedriui Stankevičiui!!!

2018-11-05, 15:37 | Registruotas lankytojas 7

Gyd Giedrius stankevicius ,profesonalus,nuosirdus,stropus,malonus ,jaunas, specialistas Gyd atliko akiu voku operasija jau po savaites dziaugiuos gerais rezultatais.
rekomendavau visai seimai.
panevezio miestui tai didele sekme turint
gera specialista .
didziausios sekmes ir sveikatos daktarui aciu jums.

2018-01-30, 09:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas,kantriai išklausė ir patarė geriausią jo manymu gydymą. Rekomenduoju.

2018-01-14, 13:03 | Registruotas lankytojas 3

Chirurgas Giedrius labai profesionaliai atliko operaciją dekolte srityje. Puikus ir kokybiškas darbas, labai aiškus ir paprastas konsultavimas. Tikrai grįščiau dar kartą pas šį spcialistą.

2018-01-05, 15:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus gydytojas, likau patenkinta gydymo rezultatu. Rekomenduoju!

2018-01-04, 12:04 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui už sutvarkytą lūpą.

2018-01-03, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Buvau operuotas pas šį gydytoją, viskas vyko labai sklandžiai, labai patikimas ir kompetentingas gydytojas. Ačiū.

2017-11-05, 16:02 | Registruotas lankytojas 1

Yra toks posakis "niekas taip gerai negydo, kaip auksinės chirurgo rankos". Šiam daktarui kaip tik tinka šie žodžiai. Daktaras Giedrius Stankevičius man suteikė pagalbą ir operavo. Viską paaiškino, ko nesupratau. Kaip malonu pasitikėti jaunu šauniu gydytoju. Dėkui Jums Daktare.

2017-06-04, 08:02 | Registruotas lankytojas 7

Labai nuosirdus mylintis savo darba.
Esu labai dekinga gyd giedrui stankevicui.
Uz atliktas dvi operasijas.

2017-01-05, 18:50 | IP: 88.119.53.236

Aciū!

2015-01-21, 12:19 | IP: 77.240.249.44

Esu labai dėkinga už profesionaliai atliktą viršutinių vokų operaciją.