Pacientai, kurie rekomenduoja Donata Šukytė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19751, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17168, Galiojanti

2019-09-25, 15:59 | 1

Labai maloni ir kantri gydytoja. Neskaudziai atliko nosies ir gerkles endoskopija, nors labai bijojau. Nuramino ir padejo susikaupti. Domejosi ir isklause mano bendra savijauta, o ne tik LOR bedas. Didelis jai aciu!

2019-09-04, 12:38 | 1

2019-09-04
Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą operaciją ausų, nosies, gerklės ligų gydytojai Donatai Šukytei–Raubei. Nenusivyliau pasirinkusi Baltijos Amerikos kliniką. Gydytoja Donata profesionaliai nustatė problemą, lėtinis dakriocistitas ir nosies pertvaros iškrypimas, tai varginanti liga, kuri pasireiškia nuolatiniu ašarų tekėjimu. Gydytoja Donata Šukytė–Raubė patarė daryti ne išorinę operaciją, o invaziją lazeriu, kuri nepaliks randų, po operacijos ašarojimas pasibaigė. Nereikėjo naudoti jokių medikamentų. Ačiū už puikų aptarnavimą, greitą priėmimą ir gydytojo reakciją į bėdą. Per labai trumpą laiką buvo paskirta operacija, tai aukščiausios kvalifikacijos gydytoja kuri viską išaiškino, kantriai rūpinosi po operacijos. Daktarės dėka jaučiuosi puikiai. Džiaugiuosi, kad Jūsų klinikoje suradau „savo“ gydytoją, kurią dabar pati rekomenduoju savo draugams. Jurgita-Zarasai.

2019-08-22, 15:47 | 1

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją Donatą Šukytę. Nors yra jauno amžiaus, puikiai išmano savo darbą, yra profesionali, kompetentinga, nuoširdžiai bendrauja, atsakė į visus rūpimus klausimus, viską kantriai išaiškino. Mano mamai atliko sudėtingą sinusų valymo ir septoplastikos operaciją, komplikacijų nebuvo. Gydytoja buvo atidi, rūpestinga ir po operacijos, kvietėsi atvykti kontrolei, apžiūrėjo, vale nosį siurbliu. Mama jaučiasi gerai, atsistatė kvėpavimas, dingo galvos skausmai. Esu nepaprastai dėkingą gydytojai už pagalbą. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokiu jaunu ir talentingu specialistu, kaip gydytoja Donatą- Šukytė-Raubė.

2019-06-13, 09:35 | 1

Nuostabi, profesionali, rūpestinga gydytoja.

2019-05-10, 13:45 | 2

Dėkojame gydytojai Donatai Šukytei už sėkmingai atliktą nosies naviko operaciją mano vyrui. Gydytoja labai rūpestinga, nuoširdi, aukštos kvalifikacijos specialistė. Sužavėjo neformalus požiūris į gydytojo darbą. Mes su vyru rekomenduojame ligos atveju kreiptis pagalbos į gydytoją Donatą Šukytę.
Pensininkai A.G. ir E.G.