Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Svilienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04016, Galiojanti

2019-07-09, 11:11 | 3

Gydytoja iš didžiosios raidės. Visada šiltai sutinka, atidžiai apžiūri vaiką, su vaiku bendrauja maloniai, pataria ir nuramina. Jeigu reikia, pakonsultuoja telefonu, galima nuotaukas, garso įrašą nusiųsti el. paštu, jei kažkas neramina. Priima tą pačią arba kitą dieną.

2019-06-08, 10:24 | 2

Nuostabi gydytoja, puikiai rūpinasi mano vaiku. Po skiepu visada paskambina pasiklausti kaip jaučiames.

2019-03-20, 08:18 | 10

Uzmigo ant lauru

2018-01-05, 12:51 | 1

Nuostabi gydytoja! Visada pades, priims, pakonsultuos jeigu reikia telefonu. Labai maloni, konkreti, rupestinga. Pirmiausia stengiasi gydyti naturaliais vaistais, kas mums labai svarbu. Mes daug keliaujame, daug gydytoju teko "aplankyti", bet tai pirma gydytoja kuria pasitikiu 100%

2017-08-09, 16:21 | 1

Tai labai gera, rūpestinga, nuoširdi, dėmesinga gydytoja. Visada besišypsanti :) Mano vaikai abu nuo gimimo jos pacientai, vyresnis jau buvęs, nes jam 21-eri. Sėkmės JUMS!!!
Nuoširdžiai, Ramunė Žėčienė

2017-06-12, 18:55 | IP: 5.20.80.96

Nuostabi gydytoja.Dźiaugiuosi kad ji yra mano dukros gydytoja.

2017-01-18, 11:41 | 1

Be galo džiugu, kad turime tokių gydytojų, kaip gyd. Dalia Svilienė. Jos profesionalia pagalba naudojomės priėmimo skyriuje. Atliko visus reikalingus tyrimus, tiksliai diagnozavo ligą, viską išsamiai išaiškino, patarė, sūnų dar ir paglostė (kas, mano nuomone, šiais laikais labai reta). Pirmą kartą priėmimo skyriuje pasijutome žmonėmis. Didelis dėkui gydytojai! Linkime jums kuo geriausios sveikatos ir sėkmės.

2016-03-08, 12:20 | IP: 5.20.74.168

Labai rūpestinga, kompetetinga, maloni gydytoja, kuri labai myli vaikučius,visada pasitinka su šypsena, puiki psichologė mamoms.Tai gydytoja, kuriai labai rūpi vaikų sveikata ir gerovė. Tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai, ir didelis AČIŪ gydytojai, už jos atsidavimą darbui.