Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Sakalauskienė, %

Išduota: 2006-10-02, Nr. MPL-08710, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-12-10, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuėjęs pas tą gydytoją, supratau kad tą žmogų sunku net pavadinti gydytoja. Ji visiškai nesidomi pacientu, neapžiūrėjo, nepaklausė kuo skundžiuosi, absoliučiai jokio bendravimo. Kažką ištisai rašo ir kiša receptėlius. Į bet kokį klausimą, atsako nežinau. Tai kas turi žinoti? Aš? Jei aš ateinu pas gydytoją ir sakau man yra tas tas ir anas. Tai jei nežinai kas galėtų būti, paskiri tyrimus ir giliniesi. O čia pasakymas nežinau. Todėl jei turite problemų su sveikata, neikite pas tą "gydytoją", nes ji jokių tyrimų nepaskirs, o tik pasakys nežinau.

2017-10-12, 11:24 | Registruotas lankytojas 1

Kai pacientas pasakoja problemas nera smagu kai staiga pasijauti ne ten atejes ir tavo bedos visiems dzin nes man pasakojant nusiskundimus daktare prisimine kad savo sesutei nori kazka pasakyti ir tarsi numojusi i ka sakiau su ja apkalbinejo kazka. Pacientas ne pacientas pletkai tegu lieka pertraukeles metu.nes tikrai suerzino.kodel as to turiu klausytis.tuo tarpu paskirtas gydimas man kelia klaustuku.ziuresim kaip sveiksiu

2017-09-11, 18:53 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-14, 13:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialiste

2016-07-22, 18:36 | IP: *.*.*.*
2016-06-19, 09:33 | IP: 78.60.147.206

Labai puiki gydytoja, profesionali, mandagi, norėčiau, kad visi gydytojai būtų tokie kaip Ingrida Sakalauskienė. Dėkoju jai už už gydymą ir linkiu sėkmės.

2016-02-10, 17:38 | IP: *.*.*.*
2015-02-19, 09:06 | IP: *.*.*.*