Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Sakalauskienė, %

Išduota: 2006-10-02, Nr. MPL-08710, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-12, 10:55 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes gydytoja visiškai nesigilino į problemą. Pati paprašė apibūdinti simptomus, o kai pasakiau, dar perklausė: kaip sakėt kosėjat? Nors prieš akimirką sakiau, kad nekosėju. Kur kas geriau google man atsakė į klausimus nei ši gydytoja.

2019-12-10, 09:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuėjęs pas tą gydytoją, supratau kad tą žmogų sunku net pavadinti gydytoja. Ji visiškai nesidomi pacientu, neapžiūrėjo, nepaklausė kuo skundžiuosi, absoliučiai jokio bendravimo. Kažką ištisai rašo ir kiša receptėlius. Į bet kokį klausimą, atsako nežinau. Tai kas turi žinoti? Aš? Jei aš ateinu pas gydytoją ir sakau man yra tas tas ir anas. Tai jei nežinai kas galėtų būti, paskiri tyrimus ir giliniesi. O čia pasakymas nežinau. Todėl jei turite problemų su sveikata, neikite pas tą "gydytoją", nes ji jokių tyrimų nepaskirs, o tik pasakys nežinau.

2017-10-12, 08:24 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-11, 15:53 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-14, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialiste

2016-07-22, 15:36 | IP: *.*.*.*
2016-06-19, 06:33 | IP: 78.60.147.206

Labai puiki gydytoja, profesionali, mandagi, norėčiau, kad visi gydytojai būtų tokie kaip Ingrida Sakalauskienė. Dėkoju jai už už gydymą ir linkiu sėkmės.

2016-02-10, 15:38 | IP: *.*.*.*
2015-02-19, 07:06 | IP: *.*.*.*