Pacientai, kurie rekomenduoja Elona Tvaronavičienė, %

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00664, Galiojanti

Tvaronavičienė Elona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tvaronavičienė Elona?

2019-08-22, 16:37 | 2

Man sunku ką nors pasakyti apie šią gydytoją kaip specialistę, nes ji atėjo į mano gimdymą tik, kiek supratau, padėti mano ginekologei atliti tyrimą ir priimti sprendimą dėl tolesnės gimdymo eigos (kuris mano nuomone apmąstant situaciją dabar buvo teisingas). Apie ką norėčiau atsiliepti tai apie šios gydytojos absoliutų nesupratimą apie tai, kas yra žmogiškumas ir bendravimas. Aš, kaip gimdyvė, buvau labai sudėtingoje situacijoje, o gydytoja į mane kaip į žmogų nereagavo, leido sau išsakyti keletą pakankamai pašaipių remarkų susijusių su mano pasirinkimu gimdyti be epidūrinės nejautros, ir t.t. Rašau atsiliepimą norėdama įspėti jautrias moteris - jei įmanoma, šią specialistę apeikite. Manau gimdymas yra pakankamai sudėtinga būklė net jei nėra komplikacijų, tad su gimdyvėmis dirbantis personalas turi būti mažų mažiausiai mandagus, o jei jau išvis idealiu atveju - empatiškas, ir nei viena gimdyvė neturėtų būti traktuojama kaip daiktas/objektas/robotas. Vėlgi, jos kaip gydytojos kompetencijų nekomentuoju, komentuoju bendravimą su sunkios būklės pacientu, kuris neturi jėgų savęs apginti.

2019-05-15, 19:04 | 1

Nuostabi gydytoja ! Priieme mano gimdyma . Visa nėštumo stebėjo labai idėmiai , laiku skyre visus reikiamus tyrimus , susisiekdavo esant reikalui kažka pakartoti . Puiki moteris , rami pozityviai nuteikia ! Jos dėka į pasaulį atėjo mano dvi dukrytes dvynukės be jokiu komplikaciju ir plyšimų ! žemai lenkiu galvą prieš toki gydytoja kaip Elona !!!!Tikrai rekomenduoju gimdyti VGN !

2018-09-20, 19:43 | 1

Puiki, nuoširdi, profesionali gydytoja. Rekomenduoju visoms.

2018-01-28, 08:04 | 1

Šios daktares nerekomenduočiau. Nors man ją rekomendavo. Užtat kreipiausi į ją. Gimdžiau pas šita gydytoja. Buvau susitarusi. Prieš gimdymą buvau nuvykus pora kartu apžiūrai. Ta diena kai prasidėjo gimdymas daktare atvyko apžiūrėjo mane ir pasake kad kaklelis mažai atsidaręs. Reikia laukti. Aš prasikankinau 10 val o mano kaklelis vis neatsidarinejo, Daktare uzeidavo į gimdyklą pažiūrėti ir pakomentuodavo kad dar ne. Po 10 valandų kankinimo vaiko tonai pradėjo kristi, man nepadėjo epiduras. Leido morfijų ir skubos tvarka vežė į operacine. Po Cezario pjūvio gavau infekcija, pakilo temperatūra. Ligonineje pragulėjus savaite laiko, leido stiprius antibiotikus, vaiko negalėjau maitinti. Po to išrašė. Nepaaiškino iš kur atsirado infekcija. Nepaaiškino kodel kankino 10 val tik paaiškino kad vaikas blogai gulejo. Nesuprantu nejaugi negalima buvo padaryti aperacijos ne po 10 val o nors po 5. Kiek supratau visos operacines buvo užimtos. Grįžus namo paaiškėjo kad turiu dar šlapimo taku infekcija nuo kateterio, kuri paplito į inkstu uždegimą . Vėl antibiotikai ir vėl ligonines. Tikrai nerekomenduoju šios daktares ir Vilniaus gimdymo namų. Nors buvo atsidėkota ir susitarta bet gimdymas buvo kosmariskas su pasekmėm. Tokia mano istorija. Daugiau niekada pas ją net apžiūros neeiciau. Nors ir apžiūra ji atlieka paviršutiniškai. Jai priimti gimdymą daugiau komercija negu gydytojos pareiga. Čia yra mano nuomone. Šalta be emocijų.

2017-11-02, 20:24 | IP: 77.219.238.186

Susidūriau VGN akušerijos skyriuje.
Gydytoja padarė viską, ką reikėjo. Bet per daug į kalbas nesileido, daugiau mane dominančios informacijos reikėjo klausinėti. Atsakinėjo į klausimus nenoriai, santūriai, bet korektiškai.

2017-09-26, 04:19 | IP: 78.157.73.1

Puiki gydytoja, labai rūpestinga ir atsakinga, tikra savo srities specialistė. Manimi pasirūpino nuo... iki. Džiaugiuosi atradus šią gydytoją ir drąsiai galiu ją rekomenduoti visoms. Labai labai Jums ačiū!

2017-09-15, 13:30 | 3

Nerekomenduoju šios gydytojos, jeigu turite bėdų su lytiškai plintančiomis ligomis. Likau nusivylusi jos paslaugomis. Nuėjus pas gydytoją parodžiau savo tyrimus, kurie rodė, jog pas mane yra rasta tokia ir tokia lytiškai plintanti liga. Gydytoja pasiūlė pasidaryti tyrimą, kurio net nežinau, kam man
reikėjo, dėl to galutinė paslaugų kaina gavosi ganėtinai aukštą, ~70 eurų. Tada gydytoja man išrašė antibiotikų, kurie buvo neveiksmingi. Vėliau sužinojau, jog paprastai tokioje situacijoje skiria visai kitus antibiotikus. Kitas dalykas - gydytoja Elona man liepė vėl pas ją ateiti iškart po to, kai baigsiu gerti vaistus, ir pasidaryti dar kartą tyrimus. Tad būčiau turėjusi vėl mokėti už konsultaciją ir dar priedu už tyrimus. Vėliau net dvi gydytojos specialistės mane patikino, jog nerekomenduojama skirti tyrimų iškart po vaistų gėrimo, nes jie būna netikslūs. Jog būtina palaukti bent vieną mėnesinių ciklą. Apibendrinant, iš šios gydytojos negavau kokybiškų paslaugų, nors sumokėjau pakankamai brangiai.

2017-09-01, 17:35 | IP: *.*.*.*
2017-06-01, 17:59 | IP: 78.60.17.106

Maloni ir profesionali gydytoja. Rūpestis ir dalykiškumas

2017-02-27, 07:11 | 1

Puiki gydytoja. Viska dare pagal reikala. Puikiai priziurejo nestuma ir prieme gimdyma. Rekomenduoju

2016-11-30, 12:41 | IP: *.*.*.*
2016-10-06, 19:16 | IP: 87.239.114.245

Labai puiki gyditoja, ismano savo darba. Jei gimdyciau dar karta tikrai pas ja. Rekomenduoju visoms.

2016-03-17, 17:08 | IP: *.*.*.*
2016-01-18, 11:26 | IP: 78.56.181.160

Patys geriausi žodžiai. Gimdžiau rugsėjo 4 d. Labai pasitikėjau daktare ir nenuvylė nei kiek. Prižiūrėjo ir po gimdymo. Jeigu dar kada gimdysiu, tai tik pas šią daktarę.

2015-07-03, 14:01 | IP: 188.69.213.135

Puiki patyrus specialiste, savo srities PROFE! moka padrasinti patiketi savimi kai to labiausiai reikia. jos profesionalumo deka pats gimdymas truko tik 20 min. drasiai pas ja gimdykit moterys! net kalbos apie tai buti negali!