Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šapalas, %

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16535, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2013-07-04, Nr. MPL-18539, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šapalas Mindaugas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šapalas Mindaugas?

2.6

2024-03-12, 22:28 | Registruotas lankytojas 6

Labai geras gydytojas, malonus, šiltas, geranoriškas. Susidaro įspūdis, jog jam tikrai rūpi pacientai.

2024-02-06, 21:39 | Registruotas lankytojas 3

Jau keletą metų šis gydytojas yra mano šeimos gydytojas ir labai juo džiaugiuosi. Visada skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, paaiškina alternatyvas ir galimas priežastis. Šiltas gydytojas, kuriam tikrai rūpi. Rekomenduoju 100!

2023-12-26, 11:31 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoja buvau priversta apsilankyti, nes pavadavo mano gydytoja. Apsilankymas buvo tragiskas, lankiausi, kad ivertintu mano bukle pries planine operacija. Klausiau, kodel daugumoje rodikliu rezultatai neieina i intervala, raudonuoja, jis tiesiog numojo ranka ir sako ,, aj, nekreipkit demesio, cia taip gali buti,, daug juokes, kalbejo sau po nosim, nieko nesupratau. Ko klausiau, neatsake, pavirsutiniskai ziurejo, klause kodel tiek klausineju. Na manau cia normalu, nes visgi pirma rimta operacija apturejau. Gerai, kad turejau i ka kreiptis ir savanoriskai mane pakonsultavo. Daugiau profesionalumo siam daktarui reiketu, nesvarbu, kad pavaduoja ir ne jo pacientai. Labai blogas ispudis, maniau tokie daktarai nebeegzistuoja. Tikiuosi keliai nebesuves.

2023-08-31, 22:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. nes 81m pacientei užsiregistravus vizitui dėl užsitęsusio kosulio (apie 3 mėnėsius) ir atėjus vizito laikui, pacientei paskambino M. Šapalo slaugytoja ir atkalbėjo eiti į polikliniką, pati paskyrė antibiotiką amoksiklavą (be gydytojo apžiūros ir tyrimų, nenustačius diagnozės). Pacientė nusipirko, pradėjo vartoti, bet po keletos dienų prasidėjo nepageidaujamas poveikis, gydymą antibiotikais nutraukė. Bijo kreiptis į Lazdynų polikliniką, liga paūmėjo.

2021-04-12, 17:07 | Registruotas lankytojas 2

Paskambini su 39,8 temperatūros ir pasakoji simptomus o jis žvengia į ragelį. Kol covid testo nepasidarai jokio gydymo neskiria,pasidarai testą gauni neigiamą ir toliau nieko. Pati prašai kad siųstų daryti kraujo ir šlapimo tyrimų nes žinau,kad prieš 10 metų kankinausi su šią lyga, o jis manęs klausia o kam darytis tyrimus? Kaip kam?????? Pagaliau išsiklausinėjęs ar tikrai ateisiu darytis tyrimų nusiunčia tada išsigandęs skambina ir siunčia kuo skubiau į ligoninę. Prirašė antibiotikų kur ligoninei susiėmę už galvų,kaip gali telefonu, ligonio nepažiūrėjus rašyti vaistus net nežinia nuo ko. Ar tikrai aš turiu gydytojui sakyt ką man daryt? Kokius tyrimus? Su juo man ne pirmas kartas,kai maldauju jo kad siųstų tirti kraujo.

2020-02-19, 06:39 | Registruotas lankytojas 1

Man labai patiko gydytojas. Dėl trumpo vizito ir didelės apkrovos(dabar pats ligų sezonas), konsultacija buvo trumpa, tačiau gydytojas buvo malonus, konkretus, greitai, aiškiai ir Išsamiai paaiškino situaciją, paskyrė gydymą, davė biuletenį. Ko daugiau reikia?

2020-01-13, 08:53 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-11, 10:55 | Registruotas lankytojas 2

Mandagus, malonus gydytojas, išsamiai atsako į klausimus. Dėkoju

2015-02-05, 16:04 | IP: 195.182.76.245

konkretus, galiu paklausti. Domisi pacientu. mandagus. Neigiamo neturiu.

Esate Mindaugas Šapalas?