Pacientai, kurie rekomenduoja Martynas Jonkus, %

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15531, Panaikinta

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19309, Galiojanti

Jonkus Martynas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jonkus Martynas?

2019-03-30, 16:05 | 1

Naktį, priėmimo skyriuje, jis buvo vienintelis gydytojas, kuris nepyk, kad naktį atvažiuoja pacientai su skausmu, jis nuodugniai viską apžiūrėjo, atsakė į rūpimus klausimus ir paliko patį geriausią įspūdį. Ačiū šiam gydytojui, nežinau koks bus paskirtų vaistų veiksmingumas, nes tik nuo šiandien geriu antibiotikus, tačiau tai kaip šis gydytojas elgiasi su savo pacientais, tai jau gydymo pradžia!!!

2016-11-30, 18:21 | 3

Ačiū. Nežinau kaip padėkoti tokiam atsidavusiam savo darbui daktarui. Džiugina, kad keičiasi gydytojų karta ir ateina dirbti tikri gydytojai. Ačiū Jums labai!

2015-03-11, 22:52 | IP: 78.63.178.43

LAIKYKIS

2015-02-05, 20:04 | IP: 78.63.56.245

Noriu nuoširdžiai padėkoti šiam jaunam gydytojui už išgelbėtą gyvybę. Visą rugsėjo mėnesį praleidau reanimacijoje, buvau tikras iššūkis medikams, man buvo padaryta 12 operacijų. Tačiau tik šio gydytojo pastangų dėka aš vėl stoviu ant kojų. Jis vienintelis be jokio papildomo atlygio darė viską, kas įmanoma, nenuleido rankų, profesionaliai ir kantriai dirbo savo darbą, kurio dėka dabar esu gyva. Linkiu šiam jaunam medikui begalinės sėkmės darbuose, esate gydytojas iš didžiosios raidės.