Pacientai, kurie rekomenduoja Miglė Francaitė-Daugėlienė, %

Išduota: 2008-02-13, Nr. MPL-10655, Panaikinta

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17412, Galiojanti

2019-06-18, 02:52 | 3

Tokio profesionalumo, nuoširdumo, kantrybės ir žmogiškos šilumos toje gydymo įstaigoje dar nebuvau patyrusi. Nuoširdžiai dėkinga DAKTAREI, kuri verta šio vardo.

2019-06-04, 17:45 | 15

Dėl skydliaukės strumos lankiausi pas šią gydytoją nėštumo metu. Tai buvo ne pirma Kauno klinikų endokrinologė, pas kurią lankiausi, tačiau vienareikšmiškai pati maloniausia ir labai profesionali. Nors teko laukti ilgai (buvo daug pacienčių, greičiausiai su ekstra siuntimais, laukiančių atsakymų, kurių atsiėmimui gydytojas turi skirti laiką, tačiau jis neregistruojamas kaip vizitas), gydytoja labai maloniai ir išsamiai atsakė į visus klausimus, paskyrė reikalingus hormonų tyrimus, atliko echoskopiją.

Tikrai labai profesionali, maloniai bendraujanti, viską paaiškinanti gydytoja. Kuo geriausios kloties! Labai rekomenduoju.

2019-03-04, 16:50 | 5

Profesionali ir maloni gydytoja. Pas ją lankausi savo šeimos klinikoje, iškilus specifinėms problemoms buvau nukreipta į KMUK. Gydytoja kruopšti, pro akis nepraleidžia detalių.

2019-02-07, 19:06 | 3

Puiki,operatyvi,maloni gydytoja. Gilinasi i problemas,viska aiskiai ir paprastai paaiskina. Rekomenduoju!

2018-06-21, 18:12 | 4

Nuostabi gydytoja!

2017-11-21, 21:24 | 4

Puiki specialistė profesionalė. Pirmiausia, gydytoja ,BE JOKIO ATLYGIO, žmogiškai bendravo. Nusiuntė atlikti visus įmanomus tyrimus, sugebėjo sutarti su gydytoju radiologu dėl apžiūros( NES BUVAU ATVYKUSI IŠ KITO MIESTO). Džiaugiuosi, kad jauna specialistė gebanti bendrauti ir atlikti visus reikiamus ligos diagnozavimo tyrimus. AČiū Jums.

2017-11-03, 15:22 | IP: 5.20.255.82

Labai maloni daktarė Francaitė-Daugėlienė Miglė. Buvau užsiregistravusi, bet prieš dvi savaites panaikino vizitą, nes daktarė ruošėsi išeiti atostogom. Buvau maloniai nustebinta, kai daktarė asmeniškai paskambino ir paskyrė kitą laiką prieš jos atostogas. Pakartotinai paskyrė tyrimus, kad tiksliai nustatyti diagnozę. Galiausiai, paskyrė gydymą ir pasakė apsilankyti po pusės metų. Labai aiškiai paaiškino tyrimų rezultatus, išsamiai atsakė į visus mano klausimus. Tikrai labai malonu jauku lankytis pas ją ir tikrai žinai, kad sulauksi pagalbos ir neliksi "ant ledo".

2017-08-27, 19:39 | IP: 5.20.78.8

Labai gerbiu šią gydytoją, ji puiki specialistė ir malonus žmogus.