Pacientai, kurie rekomenduoja Kazys Ambrozaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12634, Galiojanti

2018-11-26, 21:13 | 1

Puikus daktaras rekomenduoju.,esu patenkinta jo darbų. Sėkmės darbe jam. Rimtas žmogus, ir žino ką daro....

2018-10-12, 21:00 | 2

Puikus daktaras, ir puikiai atliko savo darba, pries kelias dienas isoperavo isvarza, ir manau , kad tikrai geras specialistas, bet zinoma kam patinka pasneketi ar ieskoti paguodos sis daktaras to nesuteiks, ir manau nesvarbu, kad mazai kalba svarbiausia, kad gerai atlieka savo sudetinga darba. ACIU JAM UZ TAI!

2018-04-22, 19:26 | 1

Tokiu gydytoju maza.Ilgu jam darbo metu.Profesionalas.

2017-02-03, 01:18 | 1

K.Ambrozaitis 1998 man atliko sudetinga galvos operacija,aliko provesanaliai,galima tvirtai sakyt isgelbejo man gyvybe,pastate and koju,esu darbingas jo deka,po operacijos lanke kiekviena diena,naktim skambindavo budinciai med.seselei domedavosi mano svijauta,nuostabus zmogus,niekada as jo nepamirsiu.Linkiu geros sveikatos .

2016-02-11, 13:49 | IP: 193.219.94.29

Tai yra tikras profesionalas. Žmogus pakeitęs mano gyvenimą. Operavo tiek mane, tiek mano mamą. Po jo pamiršti ką reiškia nuskausminamieji. Galbūt daug kam nepatinka, kad menkai bendrauja su pacientu, bet manau, kad nieko daugiau pacientas ir nepasakys pateikdamas MRT tyrimus. Daktaras puikiai išmano savo darbą, o tai ir yra svarbiausia. Nereikia tų liaupsių, kurių močiutės taip trokšta. Kiekvienam rekomenduoju šitą daktarą ir nekentėti skausmuose, o pasitikėti daktaro profesionalumu. Didelis ačiū Jam.